Pītā aukla

Viss par un ap to.
Nopelna tas, kas sniedz pievienoto vērtību pircējam nevis tas, kas atrodas vistuvāk ģeogrāfiski.
21.marts 2021, 09:52 | links
 
Skaidrs ka parastajam pilsonim nav jādomā par to kur tā nauda paliek. LV arī eksportē uz Ķīnu un arī Ķuņ Ļuņs iespējams nopirks LV ražoto food union saldējumu kas sen vairs nepieder latviešiem bet za to latvieši tak ražo un algas saņem par to. Un sazin kur kurais tālāk iztērē. Globalizācija nav nekas jauns un par importa / eksporta bilanci jādomā politiķiem nevis makšķerniekiem.
21.marts 2021, 09:51 | links
 
Ja ir iespēja, izlasi: N.Smeļakovs *Praktiskā Amerika*.
21.marts 2021, 09:29 | links
 
..pats nonāc pretrunās !!
Man redz jābūt muļķim, un jāpārmaksā,,, bet Tu tas gudrais, pieņemot pasūitījumu vēl pierakstīsi, ka prece tiks piegādāta 2 nedēļu laikā (un ar exprespastu no aļika,,, nu bik piemaksāsi) ,et vienu patriotu apsipis būsi!!
Saki naudas apgrozīšana mērkaķa ātrumā,,,, bet pats gribi ar vienu preci mēneša algu nolobīt :)
PS. Visur, kur rakstu - Tu, ir domāts LV bieži, ak cik bieži satiktais pisness, nevis konkrēti - TU !!
21.marts 2021, 09:27 | links
 
zaraza, pats saprati, ko uzrakstiji :)
21.marts 2021, 09:19 | links
 
Jurik [21.03.21]: Es vispār atbildēju uz jautājumu kas ir labāk nevis nosodīju kādu rīcību. Pac ļoti daudz subsidēju mazo strādīgo ļaužu republiku un sirdsapziņas attīrīšanai pēc tam vietējā bodē nopērku Tērvetnieku.
...un Tērvetnieks pa to laiku uzceļ pili!puse stroikas būvējas pa kluso,puse materiālu no maziem kantorīšiem,bet ekskluzīvie tepat no leišiem, kur rūpnīcas boss
nu nekādi nav Sauļus!:D....no trešā stāva paveras skats uz dzirnavnieka necilo namiņu,pāris tūkst.kv/m platībā!:)
21.marts 2021, 09:17 | links
 
Es vispār atbildēju uz jautājumu kas ir labāk nevis nosodīju kādu rīcību. Pac ļoti daudz subsidēju mazo strādīgo ļaužu republiku un sirdsapziņas attīrīšanai pēc tam vietējā bodē nopērku Tērvetnieku.
21.marts 2021, 08:41 | links
 
.. aļiks ir nelegāls ???

Jon-Hill, 21.marts 2021, 07:40


legāls, ja muitas un PVN nomaksātas.
Bet ne pat par nodoķliem kā tādiem stāsts, stāsts par to, ka piķis tiek izrauts no LV ekonomikas un atdots pa taisno ķīnietim. Vot tu nopelni savu sūri grūti pelnīto LV kā darba ņēmējs vai uzņēmējs, un nopelnīto uzreiz aizskaiti Suņ Vaņam, kurš pilnīgi noteikti nevienu kapeiku LV ne pie Jankas, ne Pētera, ne Koļas nenotērēs. A ja šeit kāds maita torgašs ar to briesmīgo uzcenojumu to pārdod, tad viņš, par ja sākumā, maita, kādu nodoklīti nošmauc, tomēr tepat LV iet uz veikalu, pērk paiku, remontē mašīnu, griež matus, dāvina cackas mīļākai utt. un tajā ķēdītē tas uzcenojums iegriežas caur n-tajiem cilvēkiem, neizbēgami i kāds nodokļus nomaksā, kaut kur kāds kaut ko izdomās/uzražos un pievienoto vērtību radīs. Mazo ekonomiku vienīgā iespēja būt puslīdz veiksmīgām ir mērkaķa ātrumā griezt piķi uz rinķi savā iekšienē...
Tas tā, tīri kopējai bildei, a tā, protams, katrs par sevi, Die's par visiem, savs krekls pie miesas tuvāks :)
21.marts 2021, 08:12 | links
 
Jon-Hill [21.03.21]: Jurik, man reāli insanti, ja zini pastāsti lūdzu, kā piem. dzenskrūve no aļika, kur maksā 15 EU,,Boatshopā maksā 95,, kā sadalās tas 6,4 reižu uzcenojums ??
Neesmu Juriks, bet minēšu....
80% saimniekam ķešā, pārejais izdevumos, tai skaitā algai un nodokļiem, ja tādus maksā.
Un cenas tādas ir priekš durakiem un priekš tiem kas steidzās. Šodien aprāva dzenskrūvi, bet rītā atkal grib braukt, nevis 2-3 nedēļas gaidīt.
Par auklām....
Jau kādus 4 gadus neesmu pircis šeit auklas. Sapērku sezonai uz priekšu cik vajag un ar rezervi ebay. 300m auklas pa 12€. Protams, nav ekstra klase, bet savas funkcijas pilda ideāli. Vienreiz pat trāpiju uz akciju un iepirku 130m auklas pa 2.70€.!
Dzenskrūves arī pārītis stāv plauktā rezervē.
21.marts 2021, 08:04 | links
 
Willy, tikai vienreiz esmu pircis pīto šeit un brendu,par palielām naudām,,, un pārliecinājos, ka aļika , tā pati spektra, lai arī varbūt nav labāka,,, tad sliktāka arī, ne ! Vismaz klusāka, nemēriju, pēc dzirdes :)!

Jon-Hill, 21.marts 2021, 07:14


Spectra,Dyneema u.c. dažreiz pieminēti nosaukumi ir ŠĶIEDRAS markas, kas, pa lielam visiem ir vienāda, nu sīkumos atšķiras pamata fizikālie parametri, bet nu reāli līdzvērtīgi. Nu un loģiski, tas taču vienkārši ir polietilēns, burti PE tieši to arī nozīmē polyethilenum, neko vairāk. Škiedru, kā jau minēju iepreikš, ražo pāris lielie ķīmiskie koncerni pilnīgi visai pasaulei, kur no tās pēc tam taisa daudz ko, makšķerauklas ir tikai sīka daļiņa.
Šķiedru pēc tam savij dzīslās, dzīslas pēc tam sapin, krāso, pārklāj un citādi apstrādā, tur jau katrs dara pa savam. Ir daudzi veidi, kā to "bizi" sapīt, daži sanāk blīvāki un gludāki un apaaļāki, citi rupjāki, mīksātaki un plakanāki. Kāpēc visi nedara vienādi? Atbilde vienkārša - izmaksas! Jo sarežģitāks pinums prasa dārgāku aparatūru, jo smalkāk, jo dārgāk. Aparatūra nolietojas, izļurkājas, tai jāmaina mezgli, jākalibrē, tas viss maksā lielu naudu. Japāņi vairāk investē un cimperlīgāk attiecas pret kvalitātes kontroli, citi ražotāji vairāk vai mazāk "mauc" kamēr līnija hotj kaut kā strādā :) Bet viss jau ir atkarīgs no nepieciešamā pielietojuma un būtiski tas tikai spiningam un smalkajā galā, nu kaut kur līdz #1.5 pēc japāņa, tālāk jau aiziet trose, kuras biki šķibāk vai biki taisnāk neviens i nepamana. Gruntenei, velcei, jūrai, samam toč pilnīgi vienalga vai tur biezums precīzi norādīts vai neprecīzi utml. A big bait tomēr prasās laba kvalitāte, jo tur svarīgs iemetiena attālums un visu laiku jāmet, jāietin.
21.marts 2021, 07:58 | links
 
.. aļiks ir nelegāls ???
21.marts 2021, 07:40 | links
 
Willy, tikai vienreiz esmu pircis pīto šeit un brendu,par palielām naudām,,, un pārliecinājos, ka aļika , tā pati spektra, lai arī varbūt nav labāka,,, tad sliktāka arī, ne ! Vismaz klusāka, nemēriju, pēc dzirdes :)!
21.marts 2021, 07:14 | links
 
Jurik, man reāli insanti, ja zini pastāsti lūdzu, kā piem. dzenskrūve no aļika, kur maksā 15 EU,,Boatshopā maksā 95,, kā sadalās tas 6,4 reižu uzcenojums ??
21.marts 2021, 07:08 | links
 
Man ir kompadre, kurš konsekventi un regulāri pērk lētu nepārāk zināmas izcelsmes ķīniešu 0.22 auklu. Ar "regulāri" es domāju reizi piecgadē 100m rullīti. Kad viņam atgādina, ka pasaule ir gājusi uz priekšu, viņš labestīgi pasmīn un parasti uzprasa "Tev Baušķenieku vai Tērvetnieku"? Čalis, tātad, ir atskārtis, ka zivis patiesībā ir centrāltirgū un patiesa copes bauda ir nenoraut nevienu vizuli. Lai vai kā mēs mēģinam pierādīt pretējo, lomi BEIGĀS diži neatšķirās un toč, kamēr visi rauj vizuļus, šis 100% sausajā. Un ja asaris, tad vienmēr tuvu kilo.
20.marts 2021, 22:58 | links
 
Willy [20.03.21]: ..Tā domādams Tu diezvai šeit tālu tiksi!:)..
Es nekur neskrienu :)
20.marts 2021, 22:08 | links
 
Jurik [20.03.21]: Jon-Hill [13m]: Tā arī nesapratu, kas labāk, pirkt aļikā un cerēt, ka brends, vai pirkt veikalā un cerēt, ka nav aļiks !?Labāk kam? :) Labāk ja Tu pirksi Latvijā vienalga ko kas ievests legāli, par ko nomaksati nodokļi un kur iekļauts cipars no kā kādam rūpīgam pārdevējam samaksāt algu.
Tā domādams Tu diezvai šeit tālu tiksi!:)
20.marts 2021, 21:34 | links
 
Jon-Hill [20.03.21]: Tā arī nesapratu, kas labāk, pirkt aļikā un cerēt, ka brends, vai pirkt veikalā un cerēt, ka nav aļiks !?
Labāk kam? :) Labāk ja Tu pirksi Latvijā vienalga ko kas ievests legāli, par ko nomaksati nodokļi un kur iekļauts cipars no kā kādam rūpīgam pārdevējam samaksāt algu.
20.marts 2021, 21:25 | links
 
Jon-Hill [20.03.21]: Tā arī nesapratu, kas labāk, pirkt aļikā un cerēt, ka brends, vai pirkt veikalā un cerēt, ka nav aļiks !?
Kamēr pats nepārbaudīsi,gudrs netiksi...ar 15e par 300m no Aļika taču neizputēsi!;)
20.marts 2021, 21:23 | links
 
Tā arī nesapratu, kas labāk, pirkt aļikā un cerēt, ka brends, vai pirkt veikalā un cerēt, ka nav aļiks !?
20.marts 2021, 21:17 | links
 
dim [19.03.21]: Te var paskatīties Aliexpress nopērkamās un oriģinālās YGK šņores salīdzinājumu - nav gluži tā, ka būtu viena un tā pati aukla vai līdzvērtīga (protams, šī salīdzinājuma veicējs nav neitrāla puse, bet ir pietiekami daudz objektīvas info).

https://www.youtube.com/watch?v=hKulEgboKXE
Jā es arī šo redzēju tāpēc jautāju. Bet tur viņi ir atraduši tādu variantu, kam plastmasas spole acīmredzami atšķiras no oriģināla. Ir arī tādi, kas neatšķiras.
20.marts 2021, 12:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager