Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
Kraft,
nepadalīsies, kur tie volframi ieraugāmi? vai slikti esmu skatījies, vai vienkārši neesmu pamanījis..
iepriekš paļdis!
2.jūlijs 2014, 13:02 | links
 
Archey
Vai skatījies uz pavadas testu?
Forši jau ķert līdakas ar 2.6kg pavadām.....

staff, 1.jūlijs 2014, 19:38

Nu nu, vecīt, neesmu jau es tāds losis, ka nesaprastu, ka līdaks vnk pārrauj pavadu :) līdaka bez jebkādas slodzes pie paša uztveramā tīkliņa pakratīja galvu un tievākais flexis bij pušu ... Galu galā neliksi tak pavadu ar 9kg testu pie 0,17 flurokarbona :)

Archey, 2.jūlijs 2014, 10:35

Ko Jūs var krāmēties ar tiem smalkajiem flexonītiem, viņš ir ģlukains materiāls, nav uzticams. (biezākais ir ļoti ok). Tiko iepirku pa lēto 15 pakas Konger wolframa pavadas, 0.10mm diametrā ar testu 2.5kg. Furnitūra pilnīgi ok. Un toč zinu, ka nekas neplīsīs, man pat ir aizdomas, ka viņs tur vairāk kā 2.5kg.
Lietoju jau gadu tikai šīs un ne reizi nekas nav plīsis, vilktas labas līdakas, pavada 100% zobos.

Smalkais flexonīts pēc kārtīgiem līdakas zobiem arī ir metams (ja svarīgi ir taisna pavada), tikai maksā 2x dārgāk..:)
Nu katram savs krč:)

kraft, 2.jūlijs 2014, 12:01



Par Konger pavadām pievienojos, uzticamas un samārā lētas pavadas. Liepājā nopirku vēl ko līdzīgu, arī nav ne vainas. Ja izdosies, vakarā iemetīšu bildi.
2.jūlijs 2014, 12:19 | links
 
Archey
Vai skatījies uz pavadas testu?
Forši jau ķert līdakas ar 2.6kg pavadām.....

staff, 1.jūlijs 2014, 19:38

Nu nu, vecīt, neesmu jau es tāds losis, ka nesaprastu, ka līdaks vnk pārrauj pavadu :) līdaka bez jebkādas slodzes pie paša uztveramā tīkliņa pakratīja galvu un tievākais flexis bij pušu ... Galu galā neliksi tak pavadu ar 9kg testu pie 0,17 flurokarbona :)

Archey, 2.jūlijs 2014, 10:35


Ko Jūs var krāmēties ar tiem smalkajiem flexonītiem, viņš ir ģlukains materiāls, nav uzticams. (biezākais ir ļoti ok). Tiko iepirku pa lēto 15 pakas Konger wolframa pavadas, 0.10mm diametrā ar testu 2.5kg. Furnitūra pilnīgi ok. Un toč zinu, ka nekas neplīsīs, man pat ir aizdomas, ka viņs tur vairāk kā 2.5kg.
Lietoju jau gadu tikai šīs un ne reizi nekas nav plīsis, vilktas labas līdakas, pavada 100% zobos.

Smalkais flexonīts pēc kārtīgiem līdakas zobiem arī ir metams (ja svarīgi ir taisna pavada), tikai maksā 2x dārgāk..:)
Nu katram savs krč:)
2.jūlijs 2014, 12:01 | links
 
Franko: http://www.copeslietas.lv/forums/topic/89-mezgli/ Es izmēģināju forumā šķiet populārāko mezglu Albright.. ļoti stingrs mezgls. Man gan nedaudz sprūda pēdējā riņķī (Salmo macrotech kāts), bet tas droši vien tādēļ, ka flukarbona izmērs ir 0.24.
2.jūlijs 2014, 11:37 | links
 
Archey
Vai skatījies uz pavadas testu?
Forši jau ķert līdakas ar 2.6kg pavadām.....

staff, 1.jūlijs 2014, 19:38


Nu nu, vecīt, neesmu jau es tāds losis, ka nesaprastu, ka līdaks vnk pārrauj pavadu :) līdaka bez jebkādas slodzes pie paša uztveramā tīkliņa pakratīja galvu un tievākais flexis bij pušu ... Galu galā neliksi tak pavadu ar 9kg testu pie 0,17 flurokarbona :)
2.jūlijs 2014, 10:35 | links
 
Kādus mezglus lietojat fluro un pītās savienošanai? man kaut kā izvelkas ārā vai trūkst mezgala vietā ...
2.jūlijs 2014, 09:38 | links
 
Fluorkarbonu lietot pītās galā, lai auklu neredzētu, ir OK, bet garants pret līdaku tas nav nekāds. Tāpat jau kož nost.
Resni diametri varētu būt OK, bet kurš gan mikrodžigam lietos kādu 0,6 mm vai ko tādu?

4.maijaa 3kg līdaka easy uz 0.17 fluoro izvadīju, man liekas ka nav ne vainas, kāsak krievi-djelo tjehnjiki :)
imzis, 1.jūlijs 2014, 19:46


Tu takš neteiksi, ka tas fluorkarbons izturēja līdakas zobus? Ja nebija zobos, tad tas jau neskaitās...
2.jūlijs 2014, 09:06 | links
 
Kā jūs ērtībai darāt? Džigojot, piemēram, asarus ar pīto, galā sien flukarbonu un sakabi... ja redz, ka nāksies ķert līdakas uz sakabes liek nevis mānekli, bet pavadu (kaut vai flexonitu) un smaidīdams copē tālāk? Izklausās ērti..
1.jūlijs 2014, 21:55 | links
 
Nez, var jau paveikties ar jebkādu pavadu. Es pats ar lietoju fļuriku uz 10kg pavadiņai, bet domāju ja trāpīsies līdakai tieši starp zobiem tad pārrīvēsies taisot sveces.

Dārgākus voblerus sienu pie titāna.
1.jūlijs 2014, 21:35 | links
 
nu man gan viedoklis cits par fluorocarbonu, jau gadus 3 tikai to lietoju, gan līdakām- jerk un twich gan ari jigan, 4.maijaa 3kg līdaka easy uz 0.17 fluoro izvadīju, man liekas ka nav ne vainas, kāsak krievi-djelo tjehnjiki :)
parasti nenokozh fluoro, bet gan aukla pārtrūkst :)
1.jūlijs 2014, 19:46 | links
 
Archey
Vai skatījies uz pavadas testu?
Forši jau ķert līdakas ar 2.6kg pavadām.....
1.jūlijs 2014, 19:38 | links
 
brīvdienās biku vīlos Flexonīta pavadās ... džigoju asarus ar 2-3 collīgām gumijām, mieru nelika līdaki un tādi virsmēra, 3 sanāca izdabūt tikai ar fļurika pavadu... Nodomāju, ka bezgalīgi veikties nevar, uzliku 0,15 flexonītu, kuru 2.metienā paprāvs līdaks nokoda kā s*du, tieši pa vidu pavadai :)) tā, ka tievā flexonīte pilnīgi neko negarantē!
1.jūlijs 2014, 14:56 | links
 
Pavadiņas no "NYLON COATED" materiāla.
17.maijs 2014, 19:38 | links
 
Iesakat kādu copes veikalu Liepājā, kurā var dabūt gatavās Flexonit pavadas.
8.maijs 2014, 21:28 | links
 
Sakabēm iesaku izmantot šo:



Testējot galīgo izturību paša taisītajai titāna pavadai 3x pārsniedza norādīto vērtību.
10.aprīlis 2014, 16:38 | links
 
Nedaudz paskatījos ka taisīt pavadas no ģitāras sītīgas.
Kautkā iepatikās un jau tinu pats.
Daži video kuri iepatikās.
Un ja kāds varētu pateikt kur nopirkt šo te(Latvijā):
http://www.youtube.com/watch?v=nMsxz1qG_8w

tauruss, 25.februāris 2014, 12:41


Šos kādreiz tirgoja Vitālijs no Gold Fish (Lubānas ielas bode)
25.februāris 2014, 16:38 | links
 
Nedaudz paskatījos ka taisīt pavadas no ģitāras sītīgas.
Kautkā iepatikās un jau tinu pats.
Daži video kuri iepatikās.
Un ja kāds varētu pateikt kur nopirkt šo te(Latvijā):
http://www.youtube.com/watch?v=nMsxz1qG_8w

tauruss, 25.februāris 2014, 12:41

Un vēl šīs
http://www.youtube.com/watch?v=EuABwENTX9Y
25.februāris 2014, 12:43 | links
 
Nedaudz paskatījos ka taisīt pavadas no ģitāras sītīgas.
Kautkā iepatikās un jau tinu pats.
Daži video kuri iepatikās.
Un ja kāds varētu pateikt kur nopirkt šo te(Latvijā):
http://www.youtube.com/watch?v=nMsxz1qG_8w
25.februāris 2014, 12:41 | links
 
kā iztaisnot salocītu titāna pavadu?

marti, 2.novembris 2013, 22:55

Labāk pastāsti kā to vispār var salocīt?... ;-)

L_John, 3.novembris 2013, 06:14


Nu ja grib var šādi
http://www.youtube.com/watch?v=FJY8APPV3hM
25.februāris 2014, 12:36 | links
 
Šodien sataisīju džerkam pavadas no pēdējiem titāna atlikumiem. Lepni varu paziņot, ka nevienu džerku nepazaudējām dēļ pavadas vai karabīnes! Aptuvenās izmaksas 1 pavadai sanāca ap 2 eiro. Ļoti svarīgi ir izmantot kvalitatīvas karabīnes! Mūsu gadījumā tās bija Owner.Pagājušā gada albūmā esmu nofočējis visu komplektu.
17.janvāris 2014, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager