Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
cik skatijos ka diezgan daudz ir to ģitāras stīgu bet kādu īsti izvēlēties nav ne jausmas
3.janvāris 2014, 18:20 | links
 
L_John: elementāri. sevišķi smalkās.
3.novembris 2013, 07:17 | links
 
kā iztaisnot salocītu titāna pavadu?

marti, 2.novembris 2013, 22:55


Labāk pastāsti kā to vispār var salocīt?... ;-)
3.novembris 2013, 06:14 | links
 
kā iztaisnot salocītu titāna pavadu?
2.novembris 2013, 22:55 | links
 
V.S.O.P.
Mārtiņ,neviltots prieks sadzirdēt,pareizāk salasīt Tevi!
A šiem nepatīk tie mezgli.Zandartu paps saka,ka kut.
Bračka,vai nebūtu pienācis laiks nomainīt "goņalu" uz X.O.?
Špoks!
25.septembris 2013, 10:31 | links
 
Man atkal dikti tīkamas šķiet titāna.Tikko dzima ideja.Bums,Tev jāuzbūvē presīt gala trubiņu nopresēšanai.Jo tik mazam diam.neko sev tīkamu neesu atradis.Jā,ir bodēs gatavas nopresētas un pat termo rūkošā caurulīte uzsēdināta.Pat ar normālu furnitūru,bet tis nav tis.Lieki bimbuļi un presējums nekudišnijs.Lietoju arī flurokarbonu,bet.Reizēm jācīnas ar dūšīgiem kumeļiem,gliemežiem un akmeņiem.Zem 0.5 nepaarsi.Tas atkal traucē nodzīt un ļaut pacelties voblerim vajadzīgajā dziļumā.

Lbruno, 19.septembris 2013, 12:55


Titāna pavadiņas sien nevis presē ;) Tad tur mēmi un jaudu nezaudē.
23.septembris 2013, 16:56 | links
 
Es te tanī zandartu viģikā noskatījos, ka krievi lieto metāla "skrutkas" pavadas un bez kaut kādiem riņķīšiem un karabīnēm. Vienkārši pavadas gals ir saskrullēts un uztīts uz pamatstieples - baigi ērti attīt vaļā, uzlikt mānekli un aiztin ciet. Pie mums kaut kur kāds kaut ko tādu tirgo diez ar?

suits, 19.septembris 2013, 10:39

Tirgo nu jau ā ir ģitāru stīgas! 100% ir Ēsmā.
19.septembris 2013, 16:34 | links
 
Man atkal dikti tīkamas šķiet titāna.Tikko dzima ideja.Bums,Tev jāuzbūvē presīt gala trubiņu nopresēšanai.Jo tik mazam diam.neko sev tīkamu neesu atradis.Jā,ir bodēs gatavas nopresētas un pat termo rūkošā caurulīte uzsēdināta.Pat ar normālu furnitūru,bet tis nav tis.Lieki bimbuļi un presējums nekudišnijs.Lietoju arī flurokarbonu,bet.Reizēm jācīnas ar dūšīgiem kumeļiem,gliemežiem un akmeņiem.Zem 0.5 nepaarsi.Tas atkal traucē nodzīt un ļaut pacelties voblerim vajadzīgajā dziļumā.
19.septembris 2013, 12:55 | links
 
Es te tanī zandartu viģikā noskatījos, ka krievi lieto metāla "skrutkas" pavadas un bez kaut kādiem riņķīšiem un karabīnēm. Vienkārši pavadas gals ir saskrullēts un uztīts uz pamatstieples - baigi ērti attīt vaļā, uzlikt mānekli un aiztin ciet. Pie mums kaut kur kāds kaut ko tādu tirgo diez ar?
19.septembris 2013, 10:39 | links
 
Ok, mēģinās to bodi kādreiz apmeklēt (eh, bija laiki, kad 3 min attālumā dzīvoju), bet joprojām ir aktuālais jautājums par izmēru caurulītei - vai jāņem ir 2x0,4, jebšu tomēr lielāku?

Hotentots, 19.septembris 2013, 08:55

Es tomēr ņemu 4X0,3 vai 0.4 Jo tad ir vieglāk cīnīties ar stīgu Parasti pērku 1 vai otro stīgu /ģitāras/
Vienīgais neesmu mēģinājis ar plastikāta stīgām :) būs laikam jāpamēģina
19.septembris 2013, 09:07 | links
 
Ok, mēģinās to bodi kādreiz apmeklēt (eh, bija laiki, kad 3 min attālumā dzīvoju), bet joprojām ir aktuālais jautājums par izmēru caurulītei - vai jāņem ir 2x0,4, jebšu tomēr lielāku?
19.septembris 2013, 08:55 | links
 
Pats labākais visā šajā procesā ,ka pavadā izmantoju armatūru kura man pašam vislabāk patīk Nevis to kur kāds umņiks ir uztamborējis :DDD
18.septembris 2013, 21:44 | links
 

Kreisās ir āķu stangas bet ar caurulītes saspiezšanas gropi Labajā pusē Jenzi firmas standziņas tieši pavadu būvēšanai


Viss komlekts 10 pavadiņu cena -aptuveni :DD
18.septembris 2013, 21:42 | links
 
''Pie Bloma'' ir Cormoran o,o8mm trubiņas.
18.septembris 2013, 21:29 | links
 
“JENZI”. Rīgā, Kalnciema ielā 16, tālr. 25416371
18.septembris 2013, 21:20 | links
 
Neko ekskluzīvu jau netaisīšu un mēģināšu iztikt ar mūsu bodēs dabūjamo klāstu.

Hotentots, 18.septembris 2013, 21:05

Kalciema ielā ir veikals ,,Jenzi ,,gandrīz pie Slokas ielas Ja no Jūrmalas tad labajā pusē Tur Tu nopirksi VISU KO tieši pavadām
18.septembris 2013, 21:16 | links
 
Neko ekskluzīvu jau netaisīšu un mēģināšu iztikt ar mūsu bodēs dabūjamo klāstu.
18.septembris 2013, 21:05 | links
 
Parasti uz mucām ir norādīts uz cik resnu materiālu tās paredzētas!Runa ir par labām,kvalitatīvām muciņām kuras pie mums dabūt diemžēl nevar!!!Un arī cena nebūt nebūs draudzīga!Bet tas ir ta ja tu gribi taisīt kvalitatīvas pavadas,kuras netrūks un nelūzīs!Tātad arī titānam ir nozīme!Ne viss ko sauc par titānu ir titāns!Tas no personīgās pieredzes!Un te nu saskarsies ar dilemu-Mazi apjomi-Dārgi!Lieli-kur likt?
18.septembris 2013, 21:03 | links
 
Titāns ienācās, bet ir problēma ar caurulītēm. It kā veikalu daudz, bet kā pajautā - nav, beidzās, rīt būs, milzu izmēri u.t.t. u.t.t. :D
Labi, ja nopietni, tad gan jau dabūšu, bet ir maza neskaidrība par pašu uzbūvi pavadai - tātad arī par caurulītes izmēru.

Stieplīte ir 0,39mm - noapaļosim uz 0,4 mm.Ja pavadiņa galā tiek veidota vienkāršas cilpas veidā, tad tā iet dubultā - 0,8 mm. Ja es ņemu 1mm caurulītes (mazākas nemanīju) - būs OK?
Jebšu veidot rafinētākus savienojumus, izverot caur caurulīti kādas 3 vai vairāk reizes? Internetā redzēju visvisādus risinājumus, bet tā nav īsti skaidrs, vai maz vērts visu tik ļoti sarežģit.
18.septembris 2013, 20:21 | links
 
Andri, tā bija viena no pamata domām, ka paša veidotas pavadas ir tik garas, cik gribu, nevis tik, cik veikalā ir u.tml.
Ziema gara, būs jādomā :)
6.septembris 2013, 11:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager