Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
hecs7,
resno fluorkarbonu var siet arī ar klinča mezglu
27.februāris 2012, 07:48 | links
 
ja stīgu,tad ar plaķenēm vienkārši sariez cilpā,ja fl-karb. ,sasien mezglu,ja mīksto titānu,tad ar trubiņām un spec knaiblēm,bet baigi uzmanīgi,jo viegli pārspiest.(pats to nemaz neredzēsi zem trubas)
25.februāris 2012, 16:20 | links
 
Ir speciālas caurulītes, kuras apspež apkārt, kā arī daudzām knaiblēm, ir tāds speciāls robs, kas saspiež šis caurulītes.
25.februāris 2012, 16:02 | links
 
Hmm, kungi, vai kāds var apgaismot par pavadām, nolēmu biku sagatavoties sezonai, pats sataisīt, radās jautājums, vai ir kādas speciālas knaibles un savienojuma posmi ar ko pavadu saspiež, respektīvi kā savienot labi un kvalitatīvi pavadu ar griezuli, domāju par ģitāras stīgu un fluorkarbonu, (iesakiet citus variantus)vai ar mezgliem, nē toč?
25.februāris 2012, 15:55 | links
 
Tencinu, druscīt apgaismība parādās, a tālāk jau tikai metod prob i ošibok :)
14.novembris 2011, 15:37 | links
 
Martins - fluorkarbons ir labs, es jau kādus divus gadus cita materiāla pavadiņas lietoju tikai velcējot līdakas.
Droši justies tomēr nevarēsi. Pa laikam tomēr nokož.
Nupat kolēģim džigojot 0.4 nogrieza kā ar nazi.
Pēc katras līdakas izvilkšanas jāpārbauda, un ja ir šrepes, bez žēlastības jāmet ārā.
Auklas diametrs - gaumes lieta - man patīk 0.25, 0.3, 0,4. -pēc situācijas un mērķa zivs.
14.novembris 2011, 15:19 | links
 
martins_
līdakam lietoju 40 Lb, kas ap 0.6 mm. Asariem pie pītās sienu 0.23 mm
14.novembris 2011, 10:22 | links
 
Var arī bez pavadiņās, ja lieto šāda veida VIX rotiņu!!!
14.novembris 2011, 08:15 | links
 
Runājot par auklas savērpšanos lietojot rotiņus ...esmu piekritējs tam, ka jo mazāk visādu figņu, jo labāk (šai variantā domāts griezuļi).Izeja ļoti vienkārša - rotiņa cilpu paņem plaķenēs un saspiežot to paloka to apm 45 grādu leņķī un vissss ..... ( lai vieglas smiltis Toļikam, ja nemaldos, no Vagonu ielas PROFI , viņa padoms)
13.novembris 2011, 21:56 | links
 
Martins
Tevi interesējošās auklas,veikalos var ieirkt kaut pa metram.Diži nebūsi pārtērējies,ja iepirksi 5 zortes pa metram.
:))
13.novembris 2011, 21:05 | links
 
šodien sāku aizdomāties, ka paralēli tik mīļajai palikušajai stīgai tomēr vajag arī ko mīkstāku un nesalokāmu.. apgaismojiet tumsoni par fluorkarbonu - cik resns ir jāņem, lai varētu justies droši un uz kādām auklām kādās cenās jāskatās...
Saku godīgi, ir tā kā slinkums visu no nulles netā rakt, biki apgaismojiet, tad apgaismošos tālāk pats :))))
13.novembris 2011, 21:02 | links
 
Pastāv arī tāda opcija, ka mūzikas instrumentu veikalos ģitārām maina stīgu komplektus un vecās stīgas tiek mestas ārā. Vienā tādā veikalā man pārdevējs iedeva veselu kasti no kuras es izlasīju 10 komplektus (visu stīgu izmērus) un pa velti. Pirms tam pirku Dzirnavu ielā... neatceros veikala nosaukumu, bet orientieris ir veikals Hoby Set (Dzirnavu iela 100) un pāri ielai sēta ir divi muzikas instr. veikali.
9.novembris 2011, 11:59 | links
 
Šeit parasti iesaka 2. numuru.
Bet jautājums ir - kur jūs viņas pērkat? Cik nu pastaigāju, tad pārsvarā pārdod komplektos. Un tur, kur bija pa vienai tur tieši 2. numurs nav.
9.novembris 2011, 11:00 | links
 
NG-NG: lūdzu gādā, lai nākamgad neaptrūktos salmo xtviča pavadiņas pašā īstākajā momentā.
gan jau, ka pats zini, kuri ir no tām ejošākie izmēri. bet tagad ir tāda situācija, ka nav nekur nekādi izmēri atrodami vairs jau sen :(

un ja šeit kāds lieto ģitāra stīgas, tad apgaismojiet mani kurš izmērs jāņem.
paldies.
9.novembris 2011, 10:53 | links
 
No ūdens izvilku pāris tādas ļoti nestandarta pavadas. Stiegra izskatās, ka no kevlara, kā samu pavadām. Principā man viņa patīk, jo atmiņas nav, bet neesmu drošs, vai tik mīksta pavada dažiem mānekļiem nekaitē spēlei.

Vai ir kādi vispārīgi noteikumi, kuriem mānekļiem labāk cietu, bet kuriem mīkstu pavadu?
18.jūnijs 2011, 13:58 | links
 
Rotiņiem lieku tādu griezuļu virteni, kas speciāli tiem paredzēta (ir veikalos šur tur). Vienlaicīgi darbojas arī kā īsa pavadiņa, kādi 6 cm. Mazajiem rotiņiem vairāk arī nevajag.
18.jūnijs 2011, 13:54 | links
 
Man gan šī tēma kā iesācējam patīk. :)

Esmu gan pats sapircis, gan no ūdens izzvejojis (vēl lietojamā kārtībā) visvisādas pavadas.

Tā kā vasarā dzīvoju pie upes, tad arī spiningoju ļoti bieži. Tās pavadas, kas pēc vienas dienas ir "lokainas" (ar atmiņu) man galīgi nepatīk. Tad man mēnesī kādas 15 vajag.

Tikai domāju, vai titāns īsti der citiem pielietojumiem bez džerkiem (vobleriem, šūpiņiem). Bet tādas mazākas titāna pavadas nemaz neesmu atradis.
18.jūnijs 2011, 13:54 | links
 
Nu gan Juus mani par konkreetu duriku pataisijaat!!! :) :) :) Griezeej,es parasti nevis auklu sienu apakssaa,bet gan cietu dzijas diegu ar roku uztinu. :) Tas man iisti nepatiik,jo pilniigi ideaali nesanaak uztiit.Jaapameeggina buus ar auklu.Griezeej,iesaakumaa es Tev jautaaju par tevis piemineeto bekingu taapeec,ka iedomaajos,ka tas vareetu buut speciaals izstraadaajums tiessi tam paredzeets............bet izraadaas vienkaarssi Tu esi paaraak angliskots un es Tevi nesapratu!!! :)
derexx,taadas lietas jau jebkuram saprotamas,kas pusliidz fiziku rubii....tas runaajot par pareizu auklas uztiissanu!!!Bet taapat paldies!Runaajot par roteriem....vai pastaav roteri,kuriem asiite stav uz vietas un tikai lapinna griezzas???Domaaju,ka taadu nepastaav!Da kautvai gultni tur ielikt lapinnas un asiites sasaistes vietaa....taapat taccu berze pastaav!Taadeell arii iesaaku runu un intereseejos par labaam pavadinaam,kuraam griezuliissi tiktiessaam griezzas!Par spoli tev taisniiba........ir drusku arii tajaa ssaize.....
19.jūnijs 2010, 21:02 | links
 
Lauric var būt ka tas roters nemaz nerotē tas griežas kopā ar visu āki nemitīgi. šāds novērojums ir praktiski lielākajai daļai rotiņu tikai citiem vairak,citiem mazak. Bet iespējams tev spole kkadus gļuhus met, un kad tin jaunu auklu nevaig nomest spoliiti uz zemes un tik dragāt, spoliti vaig uzspraust uz kāda mietina lai auklu tinot tā jau buutu taisna, nevis saverpusies.
19.jūnijs 2010, 12:32 | links
 
Bekings - auklas gabals, ko patin apakšā pamatauklai.
Besinercenēm, lai aispildītu kaseti + lai aukla (ja lieto tikai pīto, gadās) neisslīdētu
Labi, usraxtīšu instrukciju. Točna, kad tikāmies nedomāju, ka Tev tik maz zināšanu par tēmu :))))))
1. Paņen spoles rezerves kaseti, un uztin us tās pīto, cik sanāk
2. Pie pītās ar uni-to-uni mezglu (vari arī citu lietot, bet es sev šo par vislabāko esu atzinis) piesien monofīlo. Mono diametru ieteiktu lietot 1,5-2 x lielāku nekā pītajai.
3. Pietin ar monofīlo pilnu kaseti, un nogriez.
4. Piesien (ar Arbor knot, piemēram, vai ar savelkošo cilpu) mono pie pamatkasetes (metāla kasetes, noteikti jālieto ar pīto auklu). Svarīgi, lai tīšanas virzienā cilpa savilktos.
5. Un tad visu no rezerves kasetes ustin us pamatkasetes ...
... un vari sākt lietot
Tight Lines! / Ne asakas! ;)
19.jūnijs 2010, 11:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager