Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
Sveicināti cienījamie hobija brāļi! Ir jaut. kur varētu iegādāties 0.20mm flexonīta razmotku?

paldies jau iepriekš

Aivaho, 1.septembris 2015, 04:15


Pirku Vienības gatvē pirms kādām pāris nedēļām.
2.oktobris 2016, 16:02 | links
 
Sveiki vīri.Kādas atsauksmes par šo pavadiņu materiālu?daiwa tournament fluorocarbon 50 m. 100% - fluorocarbons.Vēlme ir uz līdakām ar mūdzi.Kāds izmērs būtu labākais?Paldies,ne asakas

semo1522, 2.oktobris 2016, 15:20
2.oktobris 2016, 15:34 | links
 
Fluriķis ir labs man ir bijusi darīšana ar dažādiem fluriķiem daivas fluriķis man nepatika tikai tāpēc ka vinšs ātri nobužājas bet savukārt trilaine fluriķis man iet labāk pie sirds ar vienu pavadu var copēt kādas 5 reizes un nekas nebūs uz fluriķa diezgan aktīvi ķeru līdakas ir tikai vienzeiz kad nokož bet vispār viņas maz kož nost!
2.oktobris 2016, 15:28 | links
 
Sveiki vīri.Kādas atsauksmes par šo pavadiņu materiālu?daiwa tournament fluorocarbon 50 m. 100% - fluorocarbons.Vēlme ir uz līdakām ar mūdzi.Paldies,ne asakas
2.oktobris 2016, 15:20 | links
 
Sveicināti cienījamie hobija brāļi! Ir jaut. kur varētu iegādāties 0.20mm flexonīta razmotku?

paldies jau iepriekš
1.septembris 2015, 04:15 | links
 
Paldies! Tad jau ir ok... Man atkal liekas sakausēšana vienkāršāka....bet to laikam pašam jāpaprove. Šo materiālu jau atradu vienā FR mājas lapā... vēl tikai kaut ko japiesūta klāt, lai shppings atmaksātos. Tā kā ja kādam kaut ko vajag no pecheur.com, dodiet ziņu.
6.augusts 2015, 00:00 | links
 
materiāls saucas "cannelle nylflex"
P.S. Kamēr raksti garāku komentāru esi jau izlogots no copeslietas.lv
5.augusts 2015, 23:35 | links
 
Nonācu pie ērtāka pavadu materiāla - florkarbona ~ 0.6mm, vienkārši var sasiet arī copes apstākļos. Skambas no līdaku zobiem ir bijušas, bet ne viena pavada ar līdaku zobiem nav pārkosta.
Savulaik lielam gumijām uz gara dzīggalvas āķa, pēc izduršanas caur gumijas zivi, vēru virsu papildus trisžiburu, vienu žiburu iedūru mašā mānekli. Mīksto Manns gumiju spēli tas neietekmē, bet papildus āķis uz pavadas, kas iesprausts sānā vai astē var ietekmēt gan.
Pirms brīža notestēju šo materiālu uz izturību- pavada pārtrūka sakausējuma vietā kad svari rādīja 9kg, ja labāk sakausētu turētu arī vairāk.
Pēdējos gadus mērķtiecīgi līdakas ķeru diezgan reti.
5.augusts 2015, 23:29 | links
 
Paldies,Jāni! Es uz 12 vai 18 kg tēmēju.... gribu lielās gumijas ar papildus ākiem aprīkot... tā teikt uz lielo rudens zivi:)
Kāpēc pats nelieto? Kaut kas nepatika?
5.augusts 2015, 22:45 | links
 
parakos krājumos, man ir 7kg, no 10 metru rullīša esmu izlietojis labi ja kādu metru vai pusotru. Par diviem Užavniekiem esmu gatavs šķirties no šamējā krājuma.
5.augusts 2015, 22:11 | links
 
Paldies par info! Biju šodien Maskavas ielā, bet tur tikai 5kg bija palicis un vairāk nebūšot. Skaistkalnes ielas Vitālijs ar neko par tādu nezināja... tā kā turpinu meklēt

Leopolds, 5.augusts 2015, 00:56


Tev 5kg ir par daudz vai par maz?
5.augusts 2015, 21:42 | links
 
Paldies par info! Biju šodien Maskavas ielā, bet tur tikai 5kg bija palicis un vairāk nebūšot. Skaistkalnes ielas Vitālijs ar neko par tādu nezināja... tā kā turpinu meklēt
5.augusts 2015, 00:56 | links
 
Leopolds, kādreiz Vagonu iela bija copes bode, laikam Profi shop, tur pirms gadiem desmit pirku pavadu materiālu, kuru var savienot ar šķiltavām, šķiet ka bija Cormoran ražots.

jjanis, 2.augusts 2015, 12:45

Darbojas jau tā bodīte Profi arī tagad un tur mēdz būt arī dažas noderīgas lietas, kas nav citās bodēs, tikai vieta nomainījusies - Maskavas iela 108, Rīga!...
2.augusts 2015, 22:17 | links
 
Labi ka tik nesen pirms desmit gadiem!Te veikali ir a pēc mēneša nav bet šamais pirms desmit gadiem labs frukts!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2.augusts 2015, 19:23 | links
 
Leopolds, kādreiz Vagonu iela bija copes bode, laikam Profi shop, tur pirms gadiem desmit pirku pavadu materiālu, kuru var savienot ar šķiltavām, šķiet ka bija Cormoran ražots.
2.augusts 2015, 12:45 | links
 
Paldies, Mārtiņ! Paturēšu prātā, bet mēģināšu tomēr tikt skaidrībā ar karsējamo . Tā liekās daudz vienkāršāk, jo man parasti nesanāk notrāpīt āķi precīzi tajā vietā kur gribu:(

Leopolds, 2.augusts 2015, 00:21


Var arī nopirkt 2m fleksonītu un sien ar parasto mezglu cik daudz garas vajag pavadiņas!!
2.augusts 2015, 09:17 | links
 
Paldies, Mārtiņ! Paturēšu prātā, bet mēģināšu tomēr tikt skaidrībā ar karsējamo . Tā liekās daudz vienkāršāk, jo man parasti nesanāk notrāpīt āķi precīzi tajā vietā kur gribu:(
2.augusts 2015, 00:21 | links
 
Sveiki vīri!
Vajag aprìkot lielās gumijas zivis ar papildus āķiem. Youtube redzēju, kad tas ērti izdarāms ar mīkstu metāla pavadu, kas pārklāta ar kaut kādu plastikātu. Un kuru, lai nostiptinātu ir jāizver cauri āķim, vairākas reizes jāaptin ap sevi un jāpasilda ar šķiltavu. Vai ir tāds materiāls pie mums redzēts ?
http://m.youtube.com/watch?v=CUn4MER-JB0
Leopolds, 31.jūlijs 2015, 15:40

Es lielajām izmantoju sienamo titānu Knot2Kinky. Nav vajadzīgas ne trubas ne šķiltavas, vienkāršs mezgls, lieliska izturība. Savienojumā ar skrūvējamajām džiggalvām, bez āķa, gumiju droši var aprīkot ar vairākiem āķiem.
1.augusts 2015, 21:25 | links
 
Sveiki vīri!
Vajag aprìkot lielās gumijas zivis ar papildus āķiem. Youtube redzēju, kad tas ērti izdarāms ar mīkstu metāla pavadu, kas pārklāta ar kaut kādu plastikātu. Un kuru, lai nostiptinātu ir jāizver cauri āķim, vairākas reizes jāaptin ap sevi un jāpasilda ar šķiltavu. Vai ir tāds materiāls pie mums redzēts ?
http://m.youtube.com/watch?v=CUn4MER-JB0
31.jūlijs 2015, 15:40 | links
 
kuras tikai salocijušās es izmantoju tāpat,piemēram karotēm un smagiem roteriem un gumijzivēm lielākām man leikas nav ne vainas:)??
30.jūlijs 2015, 19:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager