Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
3sezonas- 3copes. ir ok!

lacuks007, 12.septembris 2014, 00:05


Ne tā izteicos, ne tā saprati :)
Līdaku ar to pavadu bija izvilkts ļoti daudz.
Vienkārši vakar no rīta bija trīs pēc kārtas un tad māneklis iekrita ūdenī vienkārši karājoties.
Jā, sanāca labais- trīs sezonas, trīs copes :D
13.septembris 2014, 23:41 | links
 
Hmmm...
Tas ir titāna pavadu mīnuss, ka vizuāli nevar novērtēt nolietojumu.
Cik man tā pieredze, biju baigā sajūsmā par titānu, saliku šīs pavadas uz visiem saviem kātiem un biju ļoti apmierināts, ka nekas neskrullējās, neplūksnājās.
Prātā nevarēja ienākt šāda lūšana.
Tad nu labāk pāriet uz citām pavadām. Sākumā palietoju Rapalas daudzīslu pavadas. Bija ok, tikai nesimpatizēja tā saskrullēšanās pēc katras niknākas līdakas sagūstīšanas. Tās "federes" tomēr traucēja pie tvičošanas.
13.septembris 2014, 23:34 | links
 
Es jau vairs neatceros,kad es pēdējo reizi makšķernieku veikalā vispār esmu pircis pavadas :)
12.septembris 2014, 17:48 | links
 
Es ~35 gadus izmantoju tikai nihroma pavadiņas paštaisītas.Nihroma stieples ir dažādas pēc cietības.pretestības,diametra. Džerkam ar var pielāgot,...tievās savij dubultā!!
12.septembris 2014, 17:45 | links
 
Nihroms ir niķeļa un hroma nemagnētisks sakausējums, kura galvenā sastāvdaļa ir niķelis un kurš var saturēt arī citus metālus, parasti dzelzi. Šim sakausējumam raksturīga augsta elektriskā pretestība un tas karstumā maz oksidējas (uz virsmas veidojas hroma oksīda aizsargkārtiņa), tādēļ nihromu plaši izmanto elektrokrāšņu un citu elektrisko sildierīču sildelementu izgatavošanai. Izplatītākie nihroma veidi satur 80% Ni un 20% Cr; 85% Ni un 15% Cr; vai 65% Ni, 15% Cr un 20% Fe. Dažu nihroma marku sastāvā ietilpst silīcijs, mangāns vai retzemju elementi.

Ntās reizes var locīt un mocīt,nekas nelūzt! Vienīgais mīnus-ļoti elastīga,džerkam laikam ka nederēs :)
12.septembris 2014, 17:14 | links
 
nezin,nezin man vēl nav neviena titāna pavadiņa pārlūzusi :) ceram ka arī nepārlūzīs.
12.septembris 2014, 13:48 | links
 
Titāna pavadām tā ir bēda, ka viņas lūzt ik pa laikam pie savienojuma vietas. Labāk lietot tad stīgu, tā ir lētāka un var atļauties mainīt biežāk (stīgai arī ir problēma ar lūzšanu, ja bieži tiek attīta un aiztīta pie mānekļu maiņas).
12.septembris 2014, 13:25 | links
 
Tur jau tā nelaime, ka īsti nepateiksi, kad pavada lūzīs. It kā varētu jau ik pa laikam mainīt, bet lētas tās nav un kaut kā izmest mantu, kas varbūt vēl būs ļoti ilgi derīga - kaut kā roka neceļas.
Pašam ir lūzušas jau pirmajā copē, bet ir bijušas arī tādas, kas iztur n-tās copes (t.sk. ar daudziem zacepiem un zivīm). Tā ka neizdibināmi ir tā kunga ceļi.

Ak jā, silti iesaku nepirkt Mistral titāna pavadas.
12.septembris 2014, 08:49 | links
 
Vakardienas copē nogrima ražīgs šūpiņš dēļ salūzušas titāna pavadas (vairs neatceros kā ražojums, tik atminos, ka bija laikam vācu un padārga).
Bija riktīgi nopietna titāna pavada, nokalpojusi jau trīs sezonas. Uz smagākā kāta.
Vakar ar to izvilku pirmās trīs līdakas, tad pēc "tukša" metiena šūpiņš karājās jau pietīts pie spices, jau gatavojos atvēzēties metienam, kad kāts rokās palika vieglāks, šūpiņš ar plunkšķi man pie deguna pazuda dzīlēs...
Titāns nolūzis bija pie apakšējās cilpiņas.
Bez slodzes, māneklim karājoties gaisā.
Ne velkot vai iemetienā.
Titāna mistiskā salūšana.
Tagad plānoju visām pavadām taisīt cilpas pa jaunam, pavadas saīsinot, lai iespējami traumētās vietas pie cilpām varētu likvidēt.

swimme, 11.septembris 2014, 17:33


Piekritīšu, ka nekas nav mūžigs. Pirmajā sezonā, kad strādāju visai intensīvi ar titāna pavadu (pie tam tikai vienu, jo viss bija čikiniekā), uz rudens pusi tā arī neizturāja un iemetiena brīdī salūza. Tikai īsti to kritisko brīdi pamanīt nevar, tāpēc nākas zaudēt mānekli (toreiz arī pazaudēju, jo ķēru no krasta). Pēc tam gan tādi joki nav bijuši, bet ķeru jau arī uz to pavadu stiri mazāk, jo pagaidām topā MJ un ap to saistītās lietas.
12.septembris 2014, 06:36 | links
 
3sezonas- 3copes. ir ok!
12.septembris 2014, 00:05 | links
 
Titāniem raksturīga parādība, vien parasti tas nenotiek uzreiz. Nav jau neviens materiāls mūžīgs - titāns ar... Un ja 3 sezonas nokalpojis, tad jau nejēgā daudz.
12.septembris 2014, 00:00 | links
 
nokalpojusi trīs sezonas ............

staff, 11.septembris 2014, 18:12


Runa nav par sezonām. Mani izbrīnīja veids, kā tā pavada satrūka. Bez slodzes brīdī. Dīvaini, vai ne?
11.septembris 2014, 19:13 | links
 
nokalpojusi trīs sezonas ............
11.septembris 2014, 18:12 | links
 
Vakardienas copē nogrima ražīgs šūpiņš dēļ salūzušas titāna pavadas (vairs neatceros kā ražojums, tik atminos, ka bija laikam vācu un padārga).
Bija riktīgi nopietna titāna pavada, nokalpojusi jau trīs sezonas. Uz smagākā kāta.
Vakar ar to izvilku pirmās trīs līdakas, tad pēc "tukša" metiena šūpiņš karājās jau pietīts pie spices, jau gatavojos atvēzēties metienam, kad kāts rokās palika vieglāks, šūpiņš ar plunkšķi man pie deguna pazuda dzīlēs...
Titāns nolūzis bija pie apakšējās cilpiņas.
Bez slodzes, māneklim karājoties gaisā.
Ne velkot vai iemetienā.
Titāna mistiskā salūšana.
Tagad plānoju visām pavadām taisīt cilpas pa jaunam, pavadas saīsinot, lai iespējami traumētās vietas pie cilpām varētu likvidēt.
11.septembris 2014, 17:33 | links
 
Es stīgas pavadas esmu pircis "Jig.lv'' Avotu ielā un arī uz Gogoļa-turgeņeva krusta.
20.augusts 2014, 12:14 | links
 
Gatavas stīgas 100% ir pie Vitālija, Skaistkalnes ielā 1a, 2 stāvā, pirms brauc gan piezvani 26303695, citādi darba laiks viņam ir 10-18 darba dienās.
20.augusts 2014, 11:08 | links
 
Kur vispār var nopirkt gatavas pavadas no stīgas? Biju 3 veikalos, neatradu. Pašam negribās krāmēties. Vajag maksimāli vieglu pavadu tvičam. Tā lai peldošais vobleris ar pavadu nepārvērstos par grimstošu.

Jokdaris, 19.augusts 2014, 21:25
Ēsma, Gold fish utt... un te jautrākais, es parasti pavadu atsienu vaļā un ieveru griezuli starp pavadu un auklu, voblera daļā nekas nav ievērts.... viedokļi :)

mr.Dzintars, 19.augusts 2014, 21:32


Ēsmā nav!
20.augusts 2014, 11:01 | links
 
Kur vispār var nopirkt gatavas pavadas no stīgas? Biju 3 veikalos, neatradu. Pašam negribās krāmēties. Vajag maksimāli vieglu pavadu tvičam. Tā lai peldošais vobleris ar pavadu nepārvērstos par grimstošu.

Jokdaris, 19.augusts 2014, 21:25

Ēsma, Gold fish utt... un te jautrākais, es parasti pavadu atsienu vaļā un ieveru griezuli starp pavadu un auklu, voblera daļā nekas nav ievērts.... viedokļi :)
19.augusts 2014, 21:32 | links
 
Kur vispār var nopirkt gatavas pavadas no stīgas? Biju 3 veikalos, neatradu. Pašam negribās krāmēties. Vajag maksimāli vieglu pavadu tvičam. Tā lai peldošais vobleris ar pavadu nepārvērstos par grimstošu.
19.augusts 2014, 21:25 | links
 
DavisSe, paldies!... tā jau man likās, ka bija kaut kas ar matemātiku saistīts... ;-)
29.jūlijs 2014, 00:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager