Poperi

popcope
ŠIS POPERIS STRĀDĀ KĀ VAJAG?
jaxon plusk 10 cm garais.
http://www.rprofishop.com/products_pictures/14009002_2.jpg
27.oktobris 2011, 12:55 | links
 
Par iegrimes dziļumu - strādā ap 30-40 cm dziļumā. Grimst, bet ļoooti, ļoooti lēnu - neitrāls.
14.oktobris 2011, 22:36 | links
 
Atkarībā uz ko tēmē. Uz līdakām - viennozīmīgi subwalku. Uz asariem - poperi. Pirmajā maijā tieši subwalks bija visrezultatīvākais (skaita ziņā, lielākā bija uz izumi) - no rapalas noķertajām lielākā - 2.8kg. Tad vasarā viena pie trīs kg un bariņš mēr. Bet vispār - es uz viņu ļoti reti ķeru, jāatzīstas, ka vienmēr arī noķeru, kad izmantoju - ar zobiem novīlēts no vienas vietas. Uz viņu esmu ķēris tikai reizes piecas, lai arī šogad sanāca ļoti bieži braukt uz copi. Kāpēc uz viņu neķeru? Laikam jau tāpēc, ka zinu - uz viņu ķeras. Labāk izvēlos kaut ko neejošāku, jo gribu kaut ko noķert uz vizuli, kurš nav sajutis nevienas līdakas zobus :D Dīvaini, bet to apzinājos tikai pēc uzdotā jautājuma :D

Un vispār - ja ķer zāļainās vietās, iesaku spinnerbaitu, līdakām ujjj kā patīk :) Tikai dēļ viena āķa bieži aizmūk, bet bieži vien ķeras ļoti labi pat tad, kad uz neko citu neņem :))
14.oktobris 2011, 22:35 | links
 
Un kādi rezultāti ar x rap subwalk. Tas ir grimstoš vai nē?kuru ieteiktu man skitter pop vai subwalk?
14.oktobris 2011, 22:16 | links
 
Ar elektrības vadiem ar var noķert daudz līdakas
14.oktobris 2011, 08:14 | links
 
Līdz saullēktam pašlaik popers ir nr1.ASARI nāk griezdamies!
:))
14.oktobris 2011, 08:13 | links
 
Arī uz fotoaparāta var noķert līdaku.Kaut kur plašajā neta tīmeklī ir tāds video! :)
14.oktobris 2011, 08:11 | links
 
vispār jau var noķert arī līdaku uz burkāna :D
nesen bija kaut kur viens krievu video.
14.oktobris 2011, 07:56 | links
 
nezinu, nezinu. Skitter pops man ļoti, ļoti labi uz asariem strādā, nav nemaz jāmeklē tās jāpāņu kājas. Tāpat nesūdzos par X-rap walk un vēl jo vairāk par x-rap subwalk (uz kuru šogad esmu noķēris vairākas smukas līdakastes īpašnieces).
13.oktobris 2011, 23:48 | links
 
Rapalai nav neviena laba topvwatera-īpaši jau walkeri pilnīgi nekādi! Beidziet to Rapalu skandināt! Labiem topwateriem kājas aug Japānā!
13.oktobris 2011, 23:36 | links
 
vizulis labs, tik tagad uz ziemu zaļās pamazām pārvācas uz dziļākām vietām un popers vairs nav topā. man tas liekas vairāk vasaras dancināmais. bet nesaku, ka neko nevar dabūt arī tagad.
13.oktobris 2011, 21:49 | links
 
skitteris patiešām ir labs poperis. Vienīgais mīnuss - balsa un augstā cena (priekš balsas materiāla). Uz asariem perfekts - noķerti daudz smuki ašie, bet pie lielākas līdakas var vizulim kirdikc pienākt (pašam gan nekas liels nav trāpījies no aszobaiņiem uz konkrēto vizuli).
13.oktobris 2011, 20:47 | links
 
Rapals popperis ir labais :)
13.oktobris 2011, 20:24 | links
 
Sveiki man radās iespeja nopirkt rapala skitter pop.
Vai yas strāda labi un vai tam ir tā dobjā skaņa ko vajag vai ieteiktu ņemt citas firmas poperi?
13.oktobris 2011, 20:09 | links
 
Nu godīgi runājot virpa ir ekstra...pat man tādas ekstras nav...nākas iztikt ar koka vīli smilšpapīru utt... ritīgs roku darbs...+ vēl tas ir diezgan aizraujošs pasākums brīvajos brīžos...sūcot aliņu un meistarojot ko īpašu :) Pilnīgiem pudeļniekiem darbarīkus nedrīkst turēt rokās :D tad tur sanāks kautkāds "MŪDZIS" :D kautgan līdaka ir tas kukainis kuram interesē viss kas kustās un kas kustas tas ir ēdams...ja jau reiz uz burkāniem ķer līdakas tad nu pašiem jāsaprot,ka veikalu plauktos visi tie mānekļi ir vairāk cilvēka acij tīkami priekšmeti...pat tad kad Tu nopērc to verķi veikalā...ir jāmāk pasniegt to zivij...tapēc droši var veidot savus mānekļus un eksperimentēt...piedomāt līdzi kas vajadzīgs kas nav vajadzīgs...dzīve paliek interesantāka nekā..."Man lūdzu to vizuli! Paldies! Ne asakas!" :D Katram makšķerniekam ir jābūt ar izdomu un meistara rokām nevis tikai maciņa virinātāja meistaram! Mans teiciens ne asakas vietā ir šāds...Lai Tev vispār nenoķert nevienu zivi! Cik man ir teikuši ne asakas...tas uz nelaimi :D
26.jūnijs 2011, 11:21 | links
 
Ja ir aparāts (koka virpa) un ir galva,tad tos POK! Var uztaisīt no koka kluča pats. Pašam uztaisīt tādu aparātu un pietam pēctam ar to noķert zivi ir kudiš lielāks kaifs nekā uz pirkta konveijera radījuma :) Esmu ķēris uz sava paštaisītā necila krāsojuma poperi un vobleri...ja Jūs zinātu kas tās par sajūtām kad zivs akceptē tevis paveikto darbu-vārdiem neizsakāmi! :)
26.jūnijs 2011, 11:11 | links
 
andriskkk
Esmu droš ka ar skitterpop būs netikai šļakatas, bet arī tas īstais POK!
24.maijs 2011, 22:45 | links
 
es gan vāle ar vienu un to pašu kātu
24.maijs 2011, 19:29 | links
 
MP tas arī ir tā - kā kuram poperim, vienam zinu toč ka nekas ātrs nav vajadzīgs, vnk iraujas no ūdens
24.maijs 2011, 19:28 | links
 
nu es pat ņemu extra-fast kātu, ar citu nav ko tur darīt.
24.maijs 2011, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager