Poperi

popcope
Jo mazāks poperis un smagāka pavada, jo sliktāk ir ar to spēli, pamēģini dažādas pavadiņas, līdz atrodi tādu, ar kuru ir ok.
9.augusts 2010, 20:53 | links
 
uz vardes ari nem
9.augusts 2010, 19:12 | links
 
man spēlē mūziku... pa retam arī uzdejo... salmo... arī sitters... pavadā... :)))
9.augusts 2010, 18:26 | links
 
jums poperi speele ar pavadu man salmo poperis nespeleja bet japameginau jauie mosk speles
9.augusts 2010, 18:20 | links
 
suzuk
kā būtu ar šo tēmu?????
7.augusts 2010, 21:49 | links
 
nu es netaisos pirkt tik dargus es nopirku salmo pa 2.50.ls
7.augusts 2010, 12:47 | links
 
Zēni nestresojat poperi ir daudzreiz vieglā uzbūvēt nekā vobleri.Svētdien mēģināšu grebt tad jau redzēs kā būs iznācis
7.augusts 2010, 11:04 | links
 
Katrā veikalā tikai trīs? Kur Tu dzīvo, Varakļānos vai?
Poperus taisa praktiski visi ražotāji un pa vairākiem veidiem: Daiwa, Rapala, Megabass, Owner, Yo Zuri, Salmo u.c
Domāju ka Salmo noteikti jābūt, arī Gardā ir redzēti.
Cena bija ap 6 -7 Ls.
7.augusts 2010, 10:59 | links
 
Hmm, nu jā manuprāt poperi katrā veikalā kadi 3 tik ir, par tiem yo zuri kādas viņiem cenas un kur var nopirkt
7.augusts 2010, 10:09 | links
 
Nesen arī dzirdēju labas atsauksmes par Rapalas Skiteri, būs jānomēgina.
Pašam no 5 poperiem teicami strādā tikai Yo Zuri, kas ir viss apkosts. Kolekcijā ir arī 2 biezie Megabasi un otro sezonu pilnīgs klusums uz tiem, kaut arī buļķš jau smuki.
7.augusts 2010, 09:52 | links
 
Nu nezinu kad es pirmo reiz pamēģināju popperu biju patīkami pārsteigts.Pagaišgad vienā copes reizē nu ne uz ko neķērās,traks varēj palikt,bet izdomāju prikola pēc pamētāšu popperu lai gan nopircis biju daudzus gadus atpakaļ, kā to verķi lietot nezināju iemetu vilku bez kādas raustīšanas un tajā reizē noķēru 9 līdakas bet diemžēl visas nācās atlaist jo bija par mazu vel :(vēlāk tik sapratu kad jārausta bija :)
bet kopumā tas process ir daudz patīkamāks neka vadīt mānekli kurš ir zem ūdens. un tad nu mani tas salmo izgudrojums pievilināja.tagad dzīvoju gandrīz uz popperiem vien.laba manta bet tagad cik necik kvalitatīvāka maksā baigo naudu.mazs plastmasas gabals bet vismaz 5 lati.traks var palikt!
7.augusts 2010, 09:36 | links
 
atvainojiet burā aukla
7.augusts 2010, 08:51 | links
 
šorīt Liepājas ezerā uz poperi no krasta. asaris pie 300 grami un divas pamukusas lidakas viena parkoda auklu bet vizulis pec tam uzpeldeja un es savācu =D otra kaa iemetot taa plunks nevaru iecirst jo bij bira auklā
7.augusts 2010, 08:50 | links
 
Griezeejs> ...(viens itālis pat raudāja )...
lābs :DDD
6.augusts 2010, 16:21 | links
 
... nu aptuveni, šādu ;)
6.augusts 2010, 03:21 | links
 
Nevarēju aizmigt, ieslēdzu kompi, un ko te lasu ...
:DDDDDDDDD
Mazkalns, Tu mani par nobarotu amīti nosauci, vai kā? :))))
Nu jā, arī čempions neesu, un uz apsolūto patiesību nepretendēju. Bet, BTW, WCh tīri augstu vietu gan reiz esmu ieguvis ;)
6.augusts 2010, 03:00 | links
 
Griezeejs,paužu ilgums un apskaužama precizitāte,citādi mēs visi čempioni būtu,man liekas ka zivnieks uz zandartiem daudz parādija,ja ņem vērā ka ds tāds nobarotu amīšu izklaides veids vien ir.
5.augusts 2010, 23:48 | links
 
:)))))) par commentu zemāk ;)
5.augusts 2010, 23:11 | links
 
es varbūt 10x pa dažām min esu pamētājis poperi, copes bijušas, 2as dabūtas, un visas copes vienā brīdī, parasti parauj pauze parauj pauze un tad tā pēkšņi rausti agresīvāk un bez pauzēm, plēsējs neiztur un lec gaisā
5.augusts 2010, 22:57 | links
 
Mazkalns, un kā Tu iedomājies, ka uz popera varētu paņemt citā laikā, nevis pauzē? :)))))))
5.augusts 2010, 22:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager