Poperi

popcope
Nezinu ko es daru nepareizi, man uz poperi nekad nekas nav pieķēries. Tehniski velku viņu it kā pareizi, pat ņemu bišķi cietāku kātiņu (20-60gr), lai tas buļkšķis skanīgāks sanāk, ar mīkstāku kātiņu kaut kā stiepienā viņš nāk, tad nenobuļkšķ kā nākas.
Vēl esmu dzirdējis, ka ļoti nozīmīgi, lai būtu mierīgs ūdens bez viļņiem.
5.augusts 2010, 15:35 | links
 
pāris viģikus jau noskatijos :) apmeram sapratu kā tā lita jādara :)
26.jūlijs 2010, 21:47 | links
 
nopērc, aizej pie ūdens un uzreiz sapratīsi + pasties video youtubā
26.jūlijs 2010, 21:46 | links
 
paldies par infu!!! bet pēdējais jautājums - viņš ir jāvada kā dzerks? nu protams nopirksu un pac pameginasu bet kā mēginmāt no sākuma?
26.jūlijs 2010, 21:43 | links
 
silenieks kāta tests nosaka tikai ieteicamo mānekļa savaru tas ir-ar kātu,kura tests ir5-15g tev jāizvēlas māneklis ar svaru no 5-15g.to,vai kāts ir mīksts vai ciets,nosaka akcija-(jo cietāks kāts,jo ātrāks viņš skaitās).testa 5-15g diapazonā tu vari nopirkt vairākus dažādas cietības kātus.
26.jūlijs 2010, 21:25 | links
 
sk! tad man būs jāiegādajas vieglāks... nu kāts man salmo supreme 2,4 m.
P.S. ko varat teikt par šo kātu?
26.jūlijs 2010, 21:05 | links
 
ja poperis līdz 5g tad var iztikt, ja lielāks domāju ka vajadzēs stingrāku kātu
26.jūlijs 2010, 20:50 | links
 
paganel, paldies par info, un es ar to 5-15 biju domājis kāta testu! bet nevaig tad stingraku? es par to monofilo šaubijos, jo varbūt viņa spiesies... un tad galā no tās raustīšanas nebūs nekāds tolks
26.jūlijs 2010, 19:59 | links
 
sileniex,ja 5-15 domāji par aukliņu,tad tev jāskatās cik poperīts liels.diegspolīšu diedziņu līdakas poperējot takš neliksi ?
26.jūlijs 2010, 19:53 | links
 
protams,ka mono būs ok.šamo takš redzēsi tāpat:) un arī poperi nopirksi līdz15gr.
26.jūlijs 2010, 19:40 | links
 
poperim vajag pīto žilku? vai var iztikt arī ar monofīlo? un ar testu 5-15 būs par maz? vnk gribētos pamēģināt ar to poperi :)
26.jūlijs 2010, 19:23 | links
 
Man iepatikas Sebile poperis. Ir kadam pieredze?
5.jūlijs 2010, 11:44 | links
 
strauji tuvojas laiks,augusts-septembris,kad, Daugavā un netikai,līdz saullēktam ar poperiem varēs skaldīt ASARUS!!!pie situācijas,kad neņem bet skrien pakaļ,priekšā ~25-30cm,sienu mušu.un VISS NOTIEKĀS.cope protams azartiska.ir bijuši gadijumi kad uz viena popera pa divi ASARI uzsēžas.tik līdz krastam abus reti izdodas dabūt.kātam jābūt attiecīgas akcijas,savādāk mocības ne cope!:)
5.jūlijs 2010, 11:16 | links
 
Babītē ik pa laikam izcili labi šancēja Yo -Zuri gumijas poperis. Bet:
-Jāmāk pareizi raustīt, buļkšķim ir jābūt.
- Vislabākā cope agri no rīta vai vēlu jau tumsā.
- Jābūt atbilstošam kātam
Attiecībā uz pēdējo punktu savulaik eksperimentēju ar Balzer asaru spini 5-15, jo tam vienīgajam bija piemērotais 2,10 garums.Tajā dienā Babītē bija 9 smukas copes, bet ar mīksto spini nu nekādi nevarēja piecirst. Kā piecērt, kāts līks, bet momentā nokabinās.Nu beigās vienu divnieci piecirtu bet kāts atkal ripā, šī iekšā zālē un sēž.Mans airē klāt bet šī jau gabalā.
Čoms , kas sēdēja laivā tikai pūta un stenēja, jo tam uz vobleriem todien neviena ņēmiena vispār un tā i nesapratām beigās kuram no mums neveicās vairāk...
5.jūlijs 2010, 11:00 | links
 
Personīgi man, Balzer firmas poperi noteikti ir devuši visvairāk līdaku un asaru! Protams, Rapala arī ir labs, bet Balzers būs pirmais ko liktu!
Par krāsām gan domāju, ka nevajag iespringt un kā teorija rāda, tad saulainā dienā māneklis pret sauli no apakšas skatoties, izskatīsies melns un krāsa tiek absorbēta!
5.jūlijs 2010, 09:54 | links
 
nesaku, ka salmo slikts, pats pāris reizes emsu pamētājis (tiešām pāris) un 2as dabūtas, lielākā 1.3kg
skitteri, protams, ne jau pilnīgi vienalga kā rausta, bet nu nav tā jāpiepūlas, lai būtu blunkš
4.jūlijs 2010, 00:12 | links
 
Nu nezinu. Man vienc LuckyJohns topā. Asara krāsā. Apgrauzc jau galīgi, formu sāk zaudēt. Bet vēljoprojām strādā ;)
Nu nav arī tā, ka skitter popu var dajebkā raustīt :))))
3.jūlijs 2010, 21:00 | links
 
skitteri rauj kā grib, buļkš būs, bet ar salmo ir ļoooti jāpiestrādā! :) cik es gudrs :D
3.jūlijs 2010, 18:29 | links
 
Lai arī man jaunas tēmas nepatīk ...
... tomēr popers ir pelnījis, jo ir vienc no maniem iecienītakajiem copes stiliem :))))
1) poperi tā īsti rezultatīvi kļūst ap augustu līdz oktobra beigām, aptuveni
2) poperi vislabāk strādā, ja ir pilnīgi gluda ūdensvirsma, nav viļņu. Ne vienmēr šādi apstākļi būs pieejami. Pēc maniem novērojumiem, ja ir mazs vilnītis, walkeri strādā labāk
3) vnkārša raustīšana ..., nu nebūs pareizi tā apraxtīt spēli. Jābūt buļkšķim. Pie kam katrā ussitienā. Pie katra popera uzsitiena un paužu garuma ir jāpiestrādā
4) jābūt noturīgiem nerviem, jo kad redzēsi ka līdaka uz tavu poperi nāk, nedrīxt neko lieku isdarīt ;)
Tight Lines!
3.jūlijs 2010, 18:27 | links
 
paskaties youtūbāaa
3.jūlijs 2010, 18:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager