Dziļuma mēriīšana

nu es piekritīšu tādām lietām, ja tiešām dziļums jāmeŗa 100+ metru attālumā, bet priekš pludiņa neko labāku nevajag, man pašam ir vecs kautkāds 3,5 m kāts, kam tests 80 gr, svins iekārts līdaku pavadiņā, pludiņs ar resnu antenu un vecā pītā aukla un viss notiek dziļumu varu pierigi izmērīt un pat varu iztaustīt grunti daudz maz.
cik precīzi tas smartkast paradis dziļumu teiksim 5 m? viņam tak 90 grādu leņķis tam staram, tātad paņems uz grunts 10m apli un iedos tev vidējo dziļumu ne bedres neko tu tur neredzēsi, tikai zivis, plus izšķirt spēja ir tāda, ka pa pusmetram tik sāk rādīt dziļuma starpības
5.jūlijs 2010, 23:17 | links
 
APSKAIDRĪBAS MIRKLIS man tikko pienāca! Visu sapratu, vairāk jautājumu nav!
5.jūlijs 2010, 22:04 | links
 
Hehh, cilvēki, es tomēr neizprotu.
TĀTAD TAS KO MAN VAJAG ZINĀT - iemetu makšķeri kādā vietā, tur kur pludiņš stāv - cik tur ir dziļš?
NEVAJAG zināt reljefu!
NEKĀDAS eholotes un citus electro ūber brīnumus man nevajag!
Detalizēti kāds nevarat izskaidrot sistēmu ar kuru izmēra? Visi tikai aplinkus runājat, "tas jau viegli, ko nesaprast" bet ja es vienkārši nezinu kā to dara?
5.jūlijs 2010, 22:03 | links
 
Nu tā jau cita lieta. Baigi lētais. Instrukcijā rakstīts ka raidītājs ir vienreizējas lietošanas, t.i. ja beidzes baterija tad jāmet laukā un jāpērk jauns. Es savējo pārgriezu pa šuvi uz pusēm un ieliku jaunu bateriju, salīmēju ar superlīmi un atkal strādā.
Bet ar tiem pludiem var darboties ja nav dūņains dibens vai arī kārta ir plāna. Es vienreiz Lielupē pamēģināju, tā arī nesagaidīju uzpeldam pludu. Vai arī tad jāliek stieple garāka l;idz riņķim.
5.jūlijs 2010, 21:48 | links
 
Lai gan Smatcat's uzrāda zivju klātbūtni (nezinu gan cik precīzi), tā darbības maksimālais rādiuss ir tikai 75 ft, jeb 22,86 m.
Marķieris parastais gan zivis nerāda, bet darbojas tik tālu cik vari iemest. :)
5.jūlijs 2010, 21:07 | links
 
Vairi tavs pluds zivis neuzrāda, ja nu vienīgi ar to svinu iemauc kādai pa pieri un šī uzpeld. :)))
5.jūlijs 2010, 19:57 | links
 
akkis, šeit var dabūt lētāk
Humminbird SMARTCAST RF 35
5.jūlijs 2010, 19:56 | links
 
Nemelo!-Vislētākais ir gulēt mājās!
5.jūlijs 2010, 19:49 | links
 
Vislētākais variants ir šāda pluda izmantošana:

Stiprinājuma sistēma:

Vai šādi:
5.jūlijs 2010, 19:36 | links
 
Humminbird SMARTCAST RF 35e

un maksā viņa €114.80 EUR
Our Price: £94.99
£80.84 ex vat (17.5%)
5.jūlijs 2010, 19:24 | links
 
Pliksni, pirmajā linkā esošais ir bezvada, piesien auklā un met kur tīk.
5.jūlijs 2010, 18:09 | links
 
Bet šo nevar mētāt no krasta.
5.jūlijs 2010, 18:04 | links
 
Sev laikam ņemšu šādu
zivju maklētājs.
Ir kāds lietojis, kādas atsauksmes?
5.jūlijs 2010, 17:45 | links
 
Viens no lētākajiem variantiem
zivju, dziļuma noteicējs
5.jūlijs 2010, 17:39 | links
 
Cope ir atpūta savam priekam, labsajūtai, piedzīvojumiem un to var baudīt. Var arī čakarēties ;) Atiecīgi arī izmaksā :)

Copē NEKAS NEKAD NEATMAKSĀJAS.
5.jūlijs 2010, 16:32 | links
 
karpeniekiem varbūt atmaksājas tāds cipars par pludiņu un svinu, bet neredzu jēgu maksāt tik daudz
5.jūlijs 2010, 15:22 | links
 
auklu jāliek pīto, tad katru sīkumu var satausīt, svinu un pludu attiecībās apmēram 3/1, jo lielāki- jo labāk, aizmest var tālu un grunti jūt labāk. Ir speciāli marķieru komplekti www.karpas.lv
5.jūlijs 2010, 15:04 | links
 
protams, ka no krasta tā arī ir jādara, šitā var smuki izpētīt grunti kamēr barība briest un iestellēt pareizos mešanas attālumus un dziļumus praktiski ar vienu kontroles iemetienu
5.jūlijs 2010, 14:34 | links
 
bāzela veids liekas labs, būs jāpamēģina, kāpēc gan no krasta lai to nevarētu darīt?
5.jūlijs 2010, 14:28 | links
 
es no krasta mēru, paskaties, kā tā uzparikte ir karpeniekiem un uzbuvē ko līdzīgu, man ir 18 gr pluds un 50 gr svins un pītā aukla. izmērīt var diezgan precīzi
5.jūlijs 2010, 14:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager