Palīdziet ar padomu!

bet vispār :)))) man dikti patīk, ka Zivtinja cenšas iepriecināt savu mīļoto, ar to, kas viņam tik tiešām dikti patīk - cope!!!! un man jau liekas, ka nav tik svarīgi dāvanukarte, vizulis, zeķes, erotiskā apakšveļa ar līdakgalvu priekšā, galvenais jau, ir tas, ka čalim būs apziņa, ka viņa otrā pusīte atbalsta viņa dzīvesstilu - makšķerēšanu :))))
2.novembris 2010, 15:28 | links
 
Zivtinja, visu cieņu par izdomu un uzdrīkstēšanos pajautāt;) Varu ieteikt konkrētu lietu: standziņas gredzenu vēršanai - āķu mainīšanai. LV tādas vēl nevienam citam neesmu redzējis, bet visi, kas pamēģina ir sajūsmā. Pasūtīt var pie viepļa vai jebkura cita, kas drīzumā sūta/sūtīs kko no Cabelas. Tas protams, ja ir kādas 2-3 nedēļas laiks gaidīt kamēr atnāks... Vobleris/vizulis var palikt ūdenī zacepa gadījumā...
2.novembris 2010, 15:24 | links
 
Avt, sieriņi tas, ko tu ik vakaru novelc no savām pēdām. Vismaz es ceru, ka novelc. :))
Pusgaras vilnas zeķes ar merino villu pēdas daļai līdz potītei iekšpusē. Cik maksā? Smieklīgi... 7 Ls.
:)
2.novembris 2010, 15:19 | links
 
Uzskatiet mani par izlepušu...bet ,viepļa zeķes?Pat personiski ne tikai viepļa,citu arī, mans brāķētu...
;)))
p.s.viepli,par cik iet Tavi "sieriņi"?
;))
2.novembris 2010, 15:03 | links
 
O, šobrīd izvēle ir gauži vienkārša, maģiskais vārds Izumi... Bet ja nopietni, kad es ieeju copes lietu veikalā, es pats nezinu, ko man tur vajag. Bet 90% gadījumu es izeju no veikala ar pirkumu. Nezinu vai ir iespējams kaut ko konkrētu ieteikt. Uz Ziemassvētkiem un jubilejām, es lielākoties prasu jaunas zeķes. Tās vienmēr ir vajadzīgas un šajā jomā kundze manu gaumi pārzina. Sievietei var uzdāvināt auskaru, gredzentiņu un viņa smaidīs līdz ausīm. Vīrieti varētu iepriecināt ar 5 litru brendija pudeli, pārējo gan es gribētu izvēlēties pats. Klasiskā dāvanu karte vai Viepļa zeķes, makšķerniekam vienmēr noderēs. Ja vēl Zivtiņa uzdāvina sevi komplektā ar zeķu pāri, tad ko vēl vairāk vēlēties.
2.novembris 2010, 14:57 | links
 
Viņiem tie vizuļi stāv uz atsevišķa stendiņa letes pašā galā. Ņem par labu!
2.novembris 2010, 14:46 | links
 
peec likuma visiem vajag glaabssanas vestes, cieniitajam ir, ja nav, peerc nost un ssis buus prieciigs. Tik nopeerc gaumiigu.
2.novembris 2010, 14:45 | links
 
O, airis777, paldies :) Aiziešu gan.
2.novembris 2010, 14:42 | links
 
Tomēr vēl neatmetu cerības, iebraukšu kādā veikalā parunāšu ar pārdevējiem par šo tēmu.. ja arī viņi teiks, lai labāk iepērkos sexystyle, likšos mierā :) Bet paldies par padomiem, turpināšu uzklausīt :)
2.novembris 2010, 14:41 | links
 
Tagad ''Esmas" veikalos ir ienākuši visādi interesanti krievu firmas vizulīši no 5- 15 Ls, visvisāda ērmīga izskata, bet izskatās daudzsološo. Vari aizbraukt uz brivības ielas ēsmu un tev čalis visu forši izskaidros, tur vispār baigi sakarīgs tas pārdevējs (tāds maza auguma un latvietis) :)
2.novembris 2010, 14:37 | links
 
Mednieka mugursomu iegadajies..
2.novembris 2010, 13:43 | links
 
Griezeejs,vot nazīti labāk pērc pats,dāvināts tas,nav uz labu !Arī atrasts un kautkur piezīsts,tas arī nav uz ilgu laiku !
2.novembris 2010, 13:37 | links
 
Zivtiņ, gan jau voblers tavam puisim ir. Un vienmēr līdz.:))
Paņem kaut ko no SexyStyle.lv, lai abiem jautrs vakariņš!:))))
2.novembris 2010, 13:29 | links
 
uzlīmē bildi uz viņa copes kasti :):)
2.novembris 2010, 13:23 | links
 
Par vobleriem te Zivgārnis spečoks esot. Prasi viņam padomu ;)
2.novembris 2010, 13:19 | links
 
Ar vobleriem, arī pēc veikala pārdevēju konsultācijas, var stingri netrāpīt. Ja nu vienīgais ar tiem MONSTRĪGAJIEM Rapalas suvenīriem. Ja dāvanas saņēmējam ar humora izjūtu ir OK, protams :))))
Bet katram noteikti tiešām ir lietas, ko vēlētos saņemt kā dāvanu, bet nepirktu pac.
Es, piemēram, domāju nekad nepirktu šveices armijas naželi (korporotīvajās dāvanās 2reiz esmu saņēmis, bet jau nozaudējis), bet ja man kāc uzdāvinātu, dāvana būtu baigi OK.

Minēju tikai kā piemēru. Uz dāvanām neusprasos :DDDD
2.novembris 2010, 13:19 | links
 
Būs arī vakariņas, bet gribēju kko simboliski jauku, lai vienmēr esmu līdzi uz copi veiksmei.. kaut vai kastē un voblera paskatā :D
2.novembris 2010, 13:16 | links
 
zivtina kapēc tiesi gribi kaut ko no copes ??

Pagatavo vakarinas,noperc kaut ko milu dāvaninu vai pagatavo pati...

Savādāk ko nezinot tava dzeka gaumi ,te kāds var ieteikt mēs tik minam..
2.novembris 2010, 13:11 | links
 
Zivtiņa, man ir tieši tas, kas vaidzīgs! Zeķes ar merino vilnas iekšu - ērti, praktiski, silti un Made in USA, starp citu.
:DD
2.novembris 2010, 13:10 | links
 
Nu jaunās paaudzes spininga kātu nepavilkšu :D, drīzāk kko no vizuļu klāsta varētu.. vai tur man jāiet uz vietas jau veikalā runāt? Un tas jau arī striptīzu neizslēdz.. bet tas cits stāsts, atstāšu savā ziņā :) No jums šoreiz praktiskā puse :)
Viņam visi pričendāļi četrstāvu kastē.. izskatās baigi daudz, tapēc gribu kko tādu, ko pats varbūt nenopirktu, varbūt aiziet un ir veiksmes atslēga visās copēs :)
2.novembris 2010, 13:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager