Palīdziet ar padomu!

switchs, tas varētu būt saistīts ar plēsoņu tuvumu, no kurām pārējās zivis pa dienu slēpjās.
3.jūlijs 2013, 13:23 | links
 
Vairākus vakarus esmu novērojis sekojošu lietu, braucu krustu šķērsu ar laivu pa Lielupi, vakarā, un tikai vietām redzu zivtiņu. Pēc pulksten 22, principā varu braukt jebkur un zivis apakšā ir bariem vien, bariem vien. Ar ko tas saistīts? Viņas iznāk no zālēm uz dziļumu? Vai kas tas varētu būt pa joku. Palīdziet ar padomu.
3.jūlijs 2013, 09:53 | links
 
Pavilons,ko tad tā visa dzīvā radība tajā 54 kubikmetru akvārijā ēdīs,tad jau Tev tur būs jāuzstāda automātiskā barotava,un vēl ūdens recirkulācijas sistēma,lai attīrītu visus sūdus un pievadītu skābekli.
16.jūnijs 2011, 22:14 | links
 
Tas, ka visizturīgākais no vēžiem, vēl nenozīmē, ka ir tik izturīgs, lai tur dzīvotos. Bet izmēģināt jau vari.
16.jūnijs 2011, 21:46 | links
 
Nu,cik palasiijos googlee, tad dzelonvaiga un saurspiilu visizturiigaakie... Un dzelonvaiga veezji vislabaak vairojoties, ar to arii izkonkuree pareeejos.
16.jūnijs 2011, 21:37 | links
 
Tas nav nopietni par to dīķeli 6m, kaut gan (nezinu par dzeloņvaigiem) , bet purva(šaurspīļu) vēzis dīķeļos labi aug, tas man 2 nedēļ ledusskapī nodzīvoja, celefāna maisiņā...- kad noliku siltumā uz galda sāka atdzīvoties :))
16.jūnijs 2011, 15:05 | links
 
Tad veido pēc akvārija principa, sienas no betona ar gumijoto virsmu, ūdens sildītājs, filtri, sūknis, utt. Tad arī viss notiksies :D
16.jūnijs 2011, 15:02 | links
 
Nu, man liidz Aagenskalna tirgum divas pieturas, jeb 800 metri :D :D ! Tas patiesi sanaak liels akvaarijs,bet arii akvaarijaa zivis vairojas un aug :) ! It seviskji labi vairojas garneles, meenesha laikaa no 5 liidz 90 ... Man divi asariishi (tiesa gan mazinji) aug 64 litru akvaaarijaa, eed sliekas, neizskataas nelaimiigi, shad tad uzmaacas veezja maatiitei, proti, nolasa vinjai mazuljus no astes apakshas.

Es labpraat izraktu 1 ha lielu diikji,bet vieta vienkaarshi neljauj. Taapeec pateicos par padomiem, bet kritkai man vienkaarshi nav laika, jo es tik roku un roku... mugura saap katru otro dienu,bet es tik roku :D !
16.jūnijs 2011, 14:53 | links
 
Bebrs , es jau par to pašu , 6 x 6 , tāds kārtīgs akvārijs tikai sanāk , cik lielāku ? - cik vieta atļauj , tik arī lielāku .
14.jūnijs 2011, 22:42 | links
 
Gint,
Cik lielāku? Līdz āgenskalna tirgum?
Tas nav dīķis bet pļančka. Visoptimistiskajās prognozēs tur tik karūsas dzīvos.
14.jūnijs 2011, 22:30 | links
 
Jā vieta atļauj , roc tik lielāku .
14.jūnijs 2011, 22:23 | links
 
Sveiki! Rakstu bez garumziimeem, jo klaviatuura nomira. (preciizaak viens taustinsh) . Ir taa, ka izdomaaju izrakt diikji, Riigaa,Aagenskalnaa.. Sobriid esmu ticis liidz 6X6m . Vai taadi izmeeri ir ok, jeb tomeer veel nedaudz palielinaat? Es domaaju tur ielaist dzelonvaigu veezjus un kaut kaadu zivju sugu, luudzu iesakiet ko? Vai arii man vienkaarshi vairaaku stundu darbu aizrakt? dzilumaa plaanu liidz 1.5 m :)

Aaa, un kuri augi visvairaak razjo skaabekli. P.s. man ir pieredze ar tropu akvaarijiem..
14.jūnijs 2011, 00:10 | links
 
Tiem kas uzsaak zemledus debiileeshanu:):):):)
Iesaku buut pie pillnas sajeegas un sagaidiit vasaru neviss bojaat zivju fondu! Baaziet savas siikaljas dupsii:):):):)
Nav runa par nopietnajiem makskjerniekiem!
Mans kakjis pat taadus mazos liikjiishus need!
Fuij.kauns!
11.jūnijs 2011, 14:04 | links
 
Tiem kuri uzsāks savu pirmo zemledus copes sezonu.Šī ir otrā no piecām daļām
18.novembris 2010, 20:44 | links
 
Lūdzu padomu! Varbūt kāds var ieteikt kā var piebraukt pie Daugavas, lai var ielaist laivu un droši atstāt mašīnu. Aptuvenā lokācijas vieta - Rīga labāk Mīlgrāvja pusē, bet var arī otrā krastā. Jau iepriekš Paldies! Varu saņemt atbildi personīgi.
17.novembris 2010, 21:27 | links
 
Vajag apjautāties "Milo", par motili, viņiem parasti ir.
17.novembris 2010, 11:36 | links
 
Saskalo taču pats .
17.novembris 2010, 11:33 | links
 
mions,uzjautaa ekspertu sadaljaa Grabovskim....
17.novembris 2010, 11:25 | links
 
motili laikam veel nepaardod,taa jau taada ziemas copes eesma....
17.novembris 2010, 11:24 | links
 
Varbūt kāds zin kur var nopirkt motili?
17.novembris 2010, 11:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager