Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
V.S.O.P.
Cik es sapratu tad tavi čomi nav no biezajiem un nekā nejēdz no mikrodžiga un sāka ar Legend,tad vainu tu leij vai arī viņi ir mazliet slimi.Neviens 1. formulas pilots nav sācis ar formulu maukt ,visi sāk ar kartingu un tikai no izauksmes iet uz augšu.Bet tas ko saki tu ir biezo psiholoģija ja zagt tad miljonu ja drāzt tad karalieni.Neprašas rokās tā leģenda būs vienkārš slotas kāts.
23.novembris 2012, 10:06 | links
 
baudam copi balstoties uz iespējām. Iespējām augot izvēlos labāku inventāru. Sāku ar lazdu kātiem, tad tirgū pirktiem kātiem un spolēm u.t.t. Nav te runa par lekšanos. Zinu vairākus, kas iepriekš ar putām uz lūpām cepās par, to kam vajag tērēt lielo naudu par inventāru.... tagad ar tādiem strādā un priecājas un nenožēlo. dzīvē daudz, kas mainās!

ne asakas visiem!!
23.novembris 2012, 07:41 | links
 
Ja grib strādāt tīri uz džigu tad divi kāti ir minimums labāk trīs,jo unversālu nav ,vienīgi ja ķer vienā noteiktā vietā un šaurā svaru gammā un arī tad vajadzētu rezerves kātu.Man šovasar bija rūgta pieredze jūrā kad aizbraucu ar vienu kātu uz asariem ,pārāk asi piecērtot nolauzu spici un cope bija jābeidz jo nebija otra kāta.Kamēr remontēja paliku bez kāta bet cope negaida ,aizgāju uz veikalu un paprasiju kautko lētu priekš pāris dienām kamēr vēl žors.Paņēmu OLYMPUS T-ONE UL pa nieka 25 naudiņām kas ir 4x lētāks par salausto ,lielas cerības uz viņu neliku bet izrādijās ka strādāt ar viņu ir daudz labāk nekā ar iepriekšejo.Tagad saremontētais ir rezervē .Tākā jau iepriekš biju domājis par otru kātu ar citu testu un arī ne no lētajiem tad tagad man ir divejādas sajūtas ,izrādās ka arī starp lētiem kātiem var trāpīties kautkas saprātīgs ,tāpēc iesaku kam maciņš neļauj svaidīties ar naudu un gribās iesākt mikrodžigu ,nedzenaties pēc skaļiem brendiem ,nu neķers viņi 10x vairāk tapēc ka maksā 10x vairāk.Un tie kas te izrādas ka viņiem ir krutākie kāti vienkārši izlecās,redz mēs varam a jūs nevarat atļauties.Zivim pilnīgi vienalga cik ekipēti esam ,ja gribēs ņems ja negribēs neņems,un katram copmanim ir sava copmaņa laime jeb veiksme ,neviens nenoķers jūsu zivis .Daudz svarīgāk ir piemeklēt labu auklu un arī daudzmaz ciešamu spolīti.Kad būsiet mazliet apguvuši tad arī sapratīsiet uz ko tiekties.

kutis, 22.novembris 2012, 18:17


Gandrīz taisnība, tomēr tā nu ir sanācis, ka čomi ar kuriem kopā copējam un nav LV miljonāru sarakstā tomēr StC. Legendu rokās paturēja, pamēģināja un viens jau nopirka, un otrs ar tūlīt naudu būs sakrājis... un plāno tālāk,kad būs kāda brīva naudiņa, tad piepirkt vēl kādu "extreme". Viedoklis, ka labas mantas nav vajadzīgas ir tad, ja tās nemāk lietot, ja copē baudai, tad ar labām lietiņām ir pilnīgi cits jkaifs. Kā teica viens krieviņs - pokļovka sudaka na DS kogda v rukah legenda eto chtoto njeponjatnoje...tolji infarkt, to lji orgazm...

Labus rīkus un daudz labu emociju! Viss... uz copi prom...
23.novembris 2012, 04:50 | links
 
Nenjem catanu,bet gan exage un buus ok!
23.novembris 2012, 03:19 | links
 
Kutis, tieši manas domas - ja nesporto pa lieliem mačiem, tad ar ekonomiskajiem kātiem var ķert pat ļoti labi. Mans Salmo kātiņš pa 26Ls ir ķerstīgs pietiekoši.
22.novembris 2012, 23:33 | links
 
Es jau neieteicu SHIMANO, bet gan MITCHELL 2000.

Vienīgā problēma - ar laiku lociņš paliek vaļīgāks,
bet to taisa garantijas ietvaros.
22.novembris 2012, 18:43 | links
 
kutis
Piekrītu. 3 gadus strādāju ar Jaxson kātiņu 0-8g tests nekāda problēma, maksāja zem 30Ls. spoli gan neiesku Catanu 2000....netin kā vajag un loks neaizkrīt kā vajag. Tās meklējumos vēl aizvien esmu.....iesakiet līdz naudām 50.
Secinājums ....nepirkšu inventāru virs 100Ls...nav jēgas:-)
22.novembris 2012, 18:24 | links
 
Ja grib strādāt tīri uz džigu tad divi kāti ir minimums labāk trīs,jo unversālu nav ,vienīgi ja ķer vienā noteiktā vietā un šaurā svaru gammā un arī tad vajadzētu rezerves kātu.Man šovasar bija rūgta pieredze jūrā kad aizbraucu ar vienu kātu uz asariem ,pārāk asi piecērtot nolauzu spici un cope bija jābeidz jo nebija otra kāta.Kamēr remontēja paliku bez kāta bet cope negaida ,aizgāju uz veikalu un paprasiju kautko lētu priekš pāris dienām kamēr vēl žors.Paņēmu OLYMPUS T-ONE UL pa nieka 25 naudiņām kas ir 4x lētāks par salausto ,lielas cerības uz viņu neliku bet izrādijās ka strādāt ar viņu ir daudz labāk nekā ar iepriekšejo.Tagad saremontētais ir rezervē .Tākā jau iepriekš biju domājis par otru kātu ar citu testu un arī ne no lētajiem tad tagad man ir divejādas sajūtas ,izrādās ka arī starp lētiem kātiem var trāpīties kautkas saprātīgs ,tāpēc iesaku kam maciņš neļauj svaidīties ar naudu un gribās iesākt mikrodžigu ,nedzenaties pēc skaļiem brendiem ,nu neķers viņi 10x vairāk tapēc ka maksā 10x vairāk.Un tie kas te izrādas ka viņiem ir krutākie kāti vienkārši izlecās,redz mēs varam a jūs nevarat atļauties.Zivim pilnīgi vienalga cik ekipēti esam ,ja gribēs ņems ja negribēs neņems,un katram copmanim ir sava copmaņa laime jeb veiksme ,neviens nenoķers jūsu zivis .Daudz svarīgāk ir piemeklēt labu auklu un arī daudzmaz ciešamu spolīti.Kad būsiet mazliet apguvuši tad arī sapratīsiet uz ko tiekties.
22.novembris 2012, 18:17 | links
 
Mion - PM
22.novembris 2012, 18:12 | links
 
Esma25 - skaties vēstuli, tur info
22.novembris 2012, 18:10 | links
 
OKUMA ERGOSENSE cenas ir apm 29 ls(teiksu godiigi man pasam taa iisti prieks m.dz. nepatiik),bet ka jau mineeja JERK,pagaidiet jaunos TEAM SALMO,BUUS LABI!!!
22.novembris 2012, 17:52 | links
 
silver_737
Aptuveni kādās naudās var dabūt šo kātiņu?
22.novembris 2012, 16:25 | links
 
Es lietoju ... SALMO zander light ... man liekas labs kāts priekš šīs cenas ...
22.novembris 2012, 13:33 | links
 
silver 737- kur tādu var nopirkt?
22.novembris 2012, 13:31 | links
 
Džigam un mikrodžigam baigi laps ir OKUMA ERGOSENSE kāts 2.70 0-14 g.

Esmu ķēris gan 70 g asarus, gan 2 kg taimi un 2kg līdaku, 1.5 kg sapalu.

Manā skatījumā (zinu, ka nemēdz būt), bet superuniversāls lielisku emociju kāts.

Strādāju kopā ar Mitchell Fluid 2000 spoli un 0.11 pīto. Katru reizi, kad paņemu rokā šo kombināciju, domāju - a nafig vispār to parasto spiningu?

Jo ar šo var strādāt uz visu, izņemot uz lašiem un grunteni :)

Starp citu, ja interesē, varu palīdzēt dabūt pa labaku cenu kā veikalos.

PM
22.novembris 2012, 13:03 | links
 
Nu tik pacietīgs nēesmu:):) Vienīgi netā rāda tikai Elite micro jig, kamēr nav nekā no Micro tech. Jācer, ka pašās bodēs ir un varēs aptaustīt:)
22.novembris 2012, 12:23 | links
 
Izskatas ka jau atkal ka sogad jauna 2013g vasaras prece bus veikalos ar smagu nokavesanos uz maija beiga!!!!!!
22.novembris 2012, 11:25 | links
 
knaks nevis pavasari bet uz junija vidu beigam!ta NG-NG teica!
22.novembris 2012, 11:24 | links
 
Janvara vidu vai beigam nevis ka Jerk saka pavasari!
22.novembris 2012, 11:22 | links
 
autā sikais18 | - Kategorija nav norādīta -

Labvakar!noskatijos raidijumu un man ir jautajums pa TEAM SALMO TIOGA katiem kad bus pieejami veikalos un kada bus aptuvena cena siem katiem?

Jau ieprieks liels paldies pa atbildi!!
Atbild Normunds Grabovskis

:):):) kātiņi tiešām būs izcili, zem sērijas Team Salmo būs tikai paša augstākā līmeņa kāti, kuri radīti balstoties uz vadošo spiningotāju-sportistu ieteikumiem, attiecīgi tā viņi arī maksās, jo labs materiāls arī attiecīgi maksā, raidījumā redzamā kāta aptuvenā cena būs ap 80ls veikalā, Latvijā kāti parādīsies kaut kad ap janvāra vidu-beigām, vēl šodien precizējam pasūtījumu un tad tos sāk ražot nelielai paraugpartijai, kuru izsūtīs pa gaisu, lai tā laicīgi būtu šeit, šie kāti būs pieejami tikai Salmo veikalos un diezgan ierobežotā skaitā
Atbildēts: 22.novembris 2012, 10:18
22.novembris 2012, 11:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager