Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
jerk, na ķebe!
Velti pirkts? :P
22.novembris 2012, 11:19 | links
 
Liels paldies kungi! Atbildes, tas kas vajadzīgs. Nogaidīšu jauno Micro Tech 2013.gada modeli - parasti pacietība atmaksājas. Vienīgi pavasaris ir garš - jācer ka ne uz beigām parādīsies.
Veiksmīgu dienu!
22.novembris 2012, 09:11 | links
 
Micro Tech 2013.gada modelis būs pieejams krietni uzlabotā izskatā un detaļās. Iesaku nogaidīt jauno modeli! Nu un protams, jaunie Team Salmo jig kātiņi (UL, L, M, MH) būs pieejami līdz ar pavasari.
22.novembris 2012, 08:15 | links
 
man ar micro tech patīk.
22.novembris 2012, 07:18 | links
 
jjanis, piekrītu labs aparāts, par labām naudām.
21.novembris 2012, 23:40 | links
 
knaks,
Sirsnīgi iesaku pamēģināt Salmo Micro tech. Man ir 2.13 0-8 grami. No laivas garāku nevajag. Kāts jūtīguma ziņā ieliek vienam otram no skaļajiem zīmoliem. Tevis minēto nepatīkamo tendenci neesmu novērojis.
21.novembris 2012, 23:33 | links
 
Nu es te pēdējos divus gadus mētāju Salmo Mikro Jig Elite, nav ne vainas, nekas nemetās. Vienīgi ar garumiem bišku pārsteidzos - vajadzēja ņemt 2,70. Ar manu 2,40 strādāt var, bet no krasta gribās garāku, lai starp zālēm un aiz zālēm vieglāk izvadīt.
21.novembris 2012, 21:15 | links
 
Sveiki mazmānekļotāji:)
Iepatikās darboties ar vieglajiem džigiem (2-6gr.), bet rīki parupji - tāds klasisks džigs. Doma iegādāt pavisam vieglo kātiņu uz latiem +- 35. Kāds modelis te atbilstu gramiem 0-8? Zinu, ka ir Surf master Ambidex light, un arī Prestige (0-6gr.). Ir kas no Salmo, bet riņķu tuvums blankai nepatīk - tendence auklai mesties. Varbūt vēl kāds variants un bode kurā puslīdz izvēle - vajag jau tomēr aptaustīt.
Paldies iepriekš.
21.novembris 2012, 19:17 | links
 
Tiem, kas pārsvarā copē 5+gr ieteiktu paskatītieties Major craft KGL-S692H/AJI virzienā. Ja jūsu mērķa zivs ir cienījama izmēra asari un zandarti šis varētu būt diez gan piemērots kātiņš. Pie mānekļa testa 0,8-12 gr. ,blanka ir H ar ekstra fast akciju, spice ir īsa, normāli strādā sākot ar 5-6 gr. , nu labi 3-4 gr. nelielā vējā vēl var redzēt, vairāk par tiem 12 ar nevajadzētu likt, jo gumija tak ar kaut ko sver.Uz tausti arī ir gana skanīgs. Normāla izmēra zivi var bez liekiem čakariem vilkt ārā, nav ilgi jāmuļājās, galvenais pareizi spoli noregulēt. Ļoti labi iederās mazo voblerīšu raustīšanai.
13.novembris 2012, 10:24 | links
 
es calzanti redzēju pa 117 vai 114ls precīzi neatceros. prūšu ielā pie vitālija.
13.novembris 2012, 08:55 | links
 
diemžēl esmu abus turējis tikai rokās, bet ne copējis. Radās iespaids, ka Tenruškai apakša tiešām ir ap 1,5 vai 2 grami, kad jau vajadzētu būt sajūtām precīzām. Par LES neradās tāda pārliecība. Likās jaudīgāks.
13.novembris 2012, 07:08 | links
 
to kristskg -
Tenryu Lunaki Sonic ir fantastish, bet dārgs gan

Klau,Krist.Tu ar viņu esi kaut reizi copējis?un vai viņš būs labāks par LES70LF ?
13.novembris 2012, 06:51 | links
 
6 kg lidaku Aluksnes ezeraa dabuuja Armands Romanovs ar Finezza Tubularu. Nosportojaas pailgi :)
12.novembris 2012, 22:41 | links
 
puikas, bez panikas :) nav runa, ka ar UL kātu nevar izvilkt/izmocīt ļoti lielas zivis - var - ja bremze saregulēta, esi laivā un nepsiho. esmu vilcis smukus asarus un līdakas, tiesa zem 3 kg, bet seklos ūdeņos ar daudz zālēm. Tas par, ko runāju, ka ja darbojas ar džigiem no 6/7 gr uz augšu, tad ir vairāki izspēles varianti, kur nedaudz trūkst blankas jaudas. Kāts patīk, bet nekas copē nav īsti universāls...

bet tas nav kāts zandartu un līdaku apzinātai ķeršanai. Pamēģināsi - sapratīsi :)) parasti jau notic tad, kad pats pamēģina!

Tenryu Lunaki Sonic ir fantastish, bet dārgs gan :))) un man nedaudz traucē, ka interesējošajā testa diapazonā ir tikai 7'10 pēdas gara versija. Nedaudz par garu...
12.novembris 2012, 22:40 | links
 
Ehhhhh, es gan pa vnkāršo. Man ir MicroTech 1.8m ar kuru gan twitchoju siliconus seklās vietās un virs zālēm asarus, gan zandartēnus labi piecērtu ...
12.novembris 2012, 22:34 | links
 
kutis
kādas problēmas ar UL izcelt pašu lielāko Latvijas asari, ja pareizi saskatīju, tad uz Finezzas, par kuru runāja kristsKG "makšķerēšanas noslēpumos" tika izcelta līdaka uz 6kg

Daugavzoons, 12.novembris 2012, 19:12

Es nerunāju par problēmu izcelt bet gan par kāta pārslogošanu ,nu nav UL kāti domāti zandartu copei ,cita lieta ja kāds uztrāpās tad var arī izmocīt.Nopietni ražotāji savos katalogos dod ieteicamo svara noslogojumu un es domāju ka viņi nav galīgi auni ja ražo dažādus kātus dažādām vajadzībām.
12.novembris 2012, 21:48 | links
 
To līdaku uz MJ Burtniekā izcēla Ingus, man likās, ka tai bija 4 kg, un tas bija Latvijas čempja posmā, rādīja arī MN.
Bet šis ir labāks - četrniece mežene Ādažos pie smilšu smēlēja:

http://youtu.be/0aSWa1UhK9E

Tātad var, var ar MJ ķert ļoti pieklājīgas zivis, kas tad ir mēra zanderītis salīdzinājumā ar traku meženi!
12.novembris 2012, 21:27 | links
 
Marti, fleksonīta pavadām pirms copes uzpilini pilienu labas līmes uz mezgla vietām (bison vai ko līdzīgu). Turēs visu dienu un bez bēdu.
12.novembris 2012, 21:22 | links
 
Biju te vienā bodītē, kas daļēji specializējās uz UL piederumu pārdošanu. Tiesa, te to sauc par LRF - light rockfish fishing, jo UL kātus pamatā izmanto jūrjā.
Varu papildināt Daugavzona teikto, man pārdevējs stāstīja, ka viņa Graphitleader kātu pircēju rekords ir 20,5 mārciņu (tātad biku pāri pa 9 kilo) līdaka ar Calzanti 0,5-6g.
Izčamdījos tos kātus riktīgi ilgi, tur bija plašs sortiments - Tiro, Corto EX, Nuovo Bosco, Calzante EX un, protams, arī Finezza. Visi dažādu garumu un testu, gan ar ST gan tubular spicēm. Pēc sajūtām, un arī iepriekš lasītā, tubular tip ir jūtami ātrāks un šķiet arī jaudīgāks par solid tip.
Salīdzināju dažādus, bet tiešām neesmu pārliecināts, ka Finezza būtu 2x labāka (jo 2x dārgāka par Calzanti, piemēram). VArbūt to var sajust tikai copējot.
Vislabāk iepatikās Calzante ar tubular tip, izaugšu liels, varbūt kādreiz iegādāšos ;)
Pagaidām nopirku vienu 5x lētāku, paprovēt, vai MJ iepatiksies :))
Starp citu - cik LV maksā Calzante, Corto vai Nuovo Bosco?

kilka, 12.novembris 2012, 19:42

calzante kaut kur redzeeju pa 147 ls.
12.novembris 2012, 21:12 | links
 
Ļoti bieži gadās ka MJ daudz ko izsver aukla. Auklai jbut tievai, kvalitatīvai. Es izvēlos Japāņu ražojumus.
12.novembris 2012, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager