Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
to sagittario - lietoju Sunline Tornado Kong 60m 3 LB uz micro džiga. Zandartam jau visiem zināmo BerkleyTrilene - 0,22 līdz 0,27 diametri.

To V.S.O.P. - jā micro džigu pārsvarā līdaka nevis kampj, bet pabaksta un atraujas līdz ar to pašā lūpas galā, lai gan visādi ir bijis. Tu jau zini cik man smalks tas kāts, līdz ar to viss pārējais sabalansēts attiecīgi smalks. Ja doma ir par zandartu un normālu asari, kas jāpaņem jau palielākā dziļumā un pie vēja un vai straumes, tad jau rupjāki rīki, tai skaitā arī fluro ir lielāks.
Pavadu lieku vietās, kur zinu, ka ir ļoti reāla līdakas klātbūtne.
15.augusts 2012, 08:59 | links
 
Ar 3-5gr džigiem darbojoties ir tāda pieredze, ka daudzas līdakas uzķeras ar pašiem lūpu galiem. Proporcija - izvilktās /neredzētās ir apmēram 4/1. Varbūt, ka tas ir atkarīgs no reakcijas ātruma copes gadījumā, bet samērā smuki "ļidaki" ir izvilkti aiz lūpiņas, pat samiņš 54 cm uz 3 gr ir gadījies... Par pavadiņām - ikdienā ķerot asarus lietoju 0,25 mm FC pavadiņu, esmu mēģinājis 0,16 mm, bet starpību var sajust tikai izcilā necopē. Vairāk rezultāts iespaidojas no spēles nekā no rīku smalkuma. Protams - ja sākas cīņa par 11 cm asarīšiem, tad ...:( bet tā laikam tomēr nav mūs interesējošā kategorija.

Runājot par flexonit 7x7 pavadām - mēģināju tās lietot, bet pēc pirmā zemmēra šnapija savērpās spirālē puse pavadas. noņēmu un iemetu kastē, likšu tikai tad, kad mērķtiecīgi ķeršu šnapijus ar lieliem mānekļiem, MDž tās neder. Mdž vispār pavadas neder.
15.augusts 2012, 08:31 | links
 
Personīgas dabas lūgums! Kad runājat par FC diametriem, lūdzu piesauciet arī "marku", ja nav grūti... :)
15.augusts 2012, 08:11 | links
 
andriskkk - fluro izmantoshana diez vai ietekmees flexonita ilgdarbību. Vienkārši aprakstīju kādu kombināciju microdzhigam izmantoju, jo 0,15 fluro jebkura līdaka pārkodīs, ja trāpīsies zobos. 0,2 - 0,22 fluro var sākt likt pie kaprīza zandarta copes :DDDDDD
15.augusts 2012, 07:30 | links
 
Kāds te nav ilgi copēt bijis, pārāk uzvilkušies esam dēļ sīkumiem =)))

Lai nebūtu spams, kaut ko jāieraksta arī:
Nesen pamēģināju paeksperimentēt, pēdējo metru fluoro. Tā kā ņibija plānu diametru, bet tikai 0.22 (no līņu rīkiem), tad nu piemeistaroju to pītās galā. Atšķirību nejutu. Nākamais eksperiments būs ar 0.15 :DDD

Vēl viens eksperiments plānā ir ar pavadas sistēmu, virs mazgumijas paralona gabaliņu uzstutēt, lai plīvo pusmetru virs grunts. Ir kaut kas tamlīdzīgs mēģināts? :)))
15.augusts 2012, 00:04 | links
 
antonbēēē...
es zināju ,ka atsevišķu indivīdu debīlismam nav robežu ,bet ,ka ir tik traki....???!!!...
"...3.mai.(2012) nesen pieregistrejies volvo nu tocna salmo pardevejs!!! " , C...
...ir parādījies super detektīvs ,kurš pēc reģistrācijas datuma nosaka darbavietu...
14.augusts 2012, 23:51 | links
 
nu tu tocna esi mudaks......................
vairs nav ko piebilst!.....................................
14.augusts 2012, 23:38 | links
 
ontūnbēēē....
...gribēju uzrakstīt kautko rupju ,bet atturēšos...
...smiekli sanāca...ibio...
...tomēr privātstundas latviešu valodas rakstībā paņem gan ,jo tev ar to lietu ir pavisam sūdīgi ,kas tev ir aizrādīts gana bieži...
...ja ir pretenzijas -raksti PM...
14.augusts 2012, 23:34 | links
 
te ir tada lieta Zelts klusesana!ja esi sastapies ar braki pirkto preci Salmo veikala turi meli aiz zobiem!taka labak turpmak visiem jakluse!
14.augusts 2012, 23:30 | links
 
Ojēēojēēē. Dziļš un izmisīgs atvainošanās klaniens :D

Kā vienmēr - neiedziļinos līdz galam :)

par x-twitch, lai nebūtu tukšs spams :D
X-twitch patīk tikai 9kg versija, 19kg jau nekam neder. Ieķeras džerka āķis pavadā, tālāk zālēs un adios amigos - mainam pavadu :)))
14.augusts 2012, 23:27 | links
 
3.mai.(2012) nesen pieregistrejies volvo nu tocna salmo pardevejs!!!
14.augusts 2012, 23:24 | links
 
Ja jārunā par skruļļošanos,tad tādas lietas gan no flexonita neesmu manījis (cauri nagiem un viss taisns), bet tas mezgls Salmo izpildījumā.... Vājākais punkts simfonijā :D

Būs vien pašam jāmeklē iespējas iegādāties materiālu un siet pēc paša prāta :)
14.augusts 2012, 23:21 | links
 
...andriskkk....
...neuzminēji gan ,mans texts pilnībā tika veltīts ONTŪNAMbēēē...,tas pirmkārt...
...par SALMO bīdīšanu kļūdies ,-flexonīts NAV SALMO produkts ,ko RIO jau teica,un tirgots tiek visos normālos veikalos jau gadus divus...,-tas otrkārt .
...un treškārt -pats tak izmanto x-twich titānu ,vai ne...,vot tas ir SALMO produkts....
...ne asakas...ibio...
14.augusts 2012, 23:20 | links
 
andriskkk - Flexonits nav Salmo produkts.
14.augusts 2012, 23:20 | links
 
volvo
nu nu ja es ir azis tad tu mudaks esi ja nemaki lasit!
14.augusts 2012, 23:19 | links
 
diskusija panesusies plaša :) varbūt lietoju netos Flexonitus, bet esmu apmierināts. Pirms tam izmēģināju daudz vissmalkākās pavadas, bet Flexonits vai vissmalkākā stīga (mazo voblerīšu izraustīšanai) pagaidām ir labākais pieejamais variants, lai neatdotu līdakai mānekli. Asaru copi tas īpaši neiespaido, turklāt lieku 0,15 fluro līderi un tad pavadu. Ķeru visia regulāri un nemaz ne tik maz, bet izturējis ir gan palielas līdaciņas, gan aktīvu asaru copi, tik ir jāsaprot, ka nepilni 3 kg izturība nevar būt pārāk ilgspēlējoša... atceramies, ka bija laiki, kad smalkas pavadas vispār nebija, gan jau tehnoloģijas pilnveidosies, bet var jau montēt pats... uzsiet vislabāko mezglu, aks neķeras zālēs :) vai uzlikt citu sakabi... ne asakas!
14.augusts 2012, 23:15 | links
 
Tādi nu tie Salmo bīdītāji ir. Vienīgais un pasaulē vislabākais :D:D

Par tēmu:
Esmu piefiksējis, ka tieši spilgtākas krāsas gumijām biežāk uzklūp līdakas, varbūt sagadīšanās, varbūt nē. Parasti vietās, kur ķeru asarus - ir salīdzinoši maz līdakas, tāpēc tās reti trāpās uz mDž, tāpēc objektīvi nevaru spriest. Šogad lielākā uz mazgumiju bija 1.8kg un paņēma tieši oranžas krāsas 3cm tvisterasti. Tā kā līdakas izrāda īpašu aktivitāti (skaitliski vairāk noķertas) uz minēto gumijas krāsu, tad no tās arī cenšos no tās izvairīties.

Rapala33: es izmantoju divu veidu pavadas līdakām. Viens ir x-twitch titāns - pirms tam attiecīgi pārbaudu, lai nav nepatīkami pārsteigumi - ir bijuši brāķi :) Otrs ir ģitāras stīga. Copē var iepirkt - 3Ls-3gb-galos saspiestas ar trubiņām, (iepriekš bija arī Lielajā zivē nedaudz foršākas, bet vairs tur nav atrodamas). Attiecīgi - raustāmajiem un citiem mānekļiem. Volframs (5kg tests) tikai mazgumijām un mazvobleriem. Varbūt noder informācija :))
14.augusts 2012, 23:04 | links
 
rapala33...
manā postā neviens burts netika veltīts TEV...
Neko te nereklamēju ,vienkārši izteicu savu ( subjektīvo) viedokli...
...visi mani burti tika veltīti konkrētam āzim...
...mini 3.reizes ,kurš tas ir...:D.D.D.
14.augusts 2012, 23:01 | links
 
Nu bāc, kur var būt tauta! Kā tikko biški pasaki kādu kritisku piezīmi, tā piemin latviešus ar savu nenovīdīgo (skaudīgo) dabu.
Precizēšu savu atbildi. Nopirku fleksi priekš līdakām (neatceros, bet varēju būt uz 9kg izturību, tad man jāiet uz garāžu apskatīties). Pamētājis esmu kādas trīs reizes pa apmēram 1-2h un noķēris vienu mēru. Ja tas ir tas, ka sakāt, ka gribam pa dažiem Ls visu sezonu lietot, tad man trūkst vārdu.
Zāles sāka ķerties jau ar pirmajiem metieniem (varbūt esmu ļoti veiksmīgs).

Pirms tam lietoju volframu un tas pēc 6 zivīm sačakarējās (arī pēc divam vai trīs copēm), bet zāles neķērās. Ķēru arī ar titānu, bet pavilkos uz reklāmu par fleksi un nopirku to. Būš jāpariet atpakaļ uz titānu.

Ko tagad izdomāsiet, lai noliktu makšķerniekus un slavētu preci?
14.augusts 2012, 22:54 | links
 
par tēmu ...
Rio un flipers pateica VISU...
ja ir auni ( viens auns )-pats vainīgs...
es izmantoju stīgu un flexonītu ,-jūtos apmierināts .
Antonsbēēē...-kad tu reiz iemācīsies klaviatūru ,ibio...,pretīgi lasīt tavus tekstus...
14.augusts 2012, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager