Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Uz 1 špiņa mikro stāv aukla kamasan ( ja nemaldos pareizrakstībā) 0,06mm, sūdzēties būu grēks, bet 2 gadu laikā sāku mest līdz mezglam, nu pienācis laiks lūkoties veikala virzienā un biju domājis par to nanofilu, bet Depilī kaut kā neredzas šitais izstrādājums un palasot atsauksmes sāku šaubīties par tā lietderību.
Uz otra ir 6 lb pover pro, tā ir plakaniska druski, bet stiprāka un ar šo esmu mazāk copējis, tāpēc saglabājusies diezgan labi. Abas viņas spurojas maz, var teikt, ka esmu apmierināts, bet vajag pirmo atsvaidzināt. Fireline kaut kā vairāk spurojās sen, sen. Nu drusku izteicu savus novērojumus. Un par to kamasan dikti maz atsauksmes netā, bet man viņa vairāk patīk.
17.jūlijs 2012, 00:02 | links
 
man vienkārši skopums liek parūpeties par dārgām un labām mantām... agrāk mierīgi braucu ar mopēdu uz copi, mugurenē spinis un atpakaļ ceļā pataisno garāžā un spice kļuva īsāka :))) tad tas joks neko daudz nemaksāja, tagad tikai pats par sevi saprotams liekas, gan tubuss u.c. lietas.
16.jūlijs 2012, 22:28 | links
 
Jā bums, prāts to labi zina, bet rokas neklausa
16.jūlijs 2012, 22:27 | links
 
Tas tiesa bet Nans bija 100 metu paciņā :DD
16.jūlijs 2012, 22:25 | links
 
auklai ir jābūt vismaz 130 -150 metri, nav žēl graizīt nost.
16.jūlijs 2012, 22:24 | links
 
Mani dzīve ir mācijusi skarbi Visi kāti lūzt tikai tad kad tos neizjauktus/tas ir ar visām spolēm/sāk pārvadāt un mētāt mašīnā .Ta durvīs iespēž ta aukla nospriegojas un spicei kirdik.Tubuss un soma spolēm tā ir 100% kātu ilgmūžības garantija :DD
16.jūlijs 2012, 22:22 | links
 
to bums - njā es arī katreiz jaucu visu ārā... daļa garuma uz tā rēķina zūd, bet toties mazāks risks, ka auklas nogurmus tiks palaists garām, kas ir īpaši jūtīgi smalkiem diegiem...
16.jūlijs 2012, 22:19 | links
 
Fireline domāju, ka iekļausies tajos 15 lvl, ja paspiedīsi uz atlaidēm (ja atmiņa neviļ) arī power pro, tik rēķinies, ka power [pro 6 lb būs paresna...
16.jūlijs 2012, 22:17 | links
 
Man uz mikro kātiem ir 0.06 un 0.1 mm Kā teikt ? ņemot vērā ka pēc katras copes vijoles ārdu nost to izslānoto sākuma galu parasti nogriežu nost Nez cik ilgi pietiks ar 100 metriem uz spoles :DD
Ja atklāti tad 0.06 patīk labāk
16.jūlijs 2012, 22:17 | links
 
Jjanis
Kāti ir individuāli-katram savs.Tāpēc negribu nevienam neko ieteikt.
16.jūlijs 2012, 22:14 | links
 
Nu ,vīri, kā tad ir ar to nano?Ziemā kad ieinteresējos ,pazīstams pārdevējs veikalā teica,ka man viņu nevajagot...
16.jūlijs 2012, 22:11 | links
 
urmaas, a ko tu no kātiem vari ieteikt?
16.jūlijs 2012, 22:11 | links
 
urmaas, ezeram ok, bet vējā un straumē tā bura tik traucē, nu arī gaumes lieta
16.jūlijs 2012, 22:09 | links
 
Dzigam man stāv auklas Salmo 0.09 un rezervē Fire line 3 lb, Unitika 4lb. Te uz resnumu nav kosūdzēties
Griezēj, ko dari svētdien?
16.jūlijs 2012, 22:04 | links
 
Es ar neesmu par vinu sajusmaa :) tadeļ ari jautaju,bet nu negribas arī tagad pirkt pa 30ls auklu,kads nezin ko jedzigu un letaku ap 15ls? Es ar noveroju to ka nu ar 3gr dziggalvu isti taisni vina nenostiepjas.Veel minuss tas ka metot taalu neredzi kur maneklis lido jo vina ir balta un super tieva :) a mok problema ar acīm :) Bet ja nopietni tad ezerā tas nerada lielas problemas,bet upe pie attalaka metiena un lai trapitu precizi tas rada gana daudz problemas :D
16.jūlijs 2012, 22:01 | links
 
Krists
Nanofils ir kā kulaks uz acs,priekš maziem mānekļiem.Jo džigiņam skarot grunti tu ar reizi redzi kā aukla itkā veido spirāli.Pat nieka asarīša atrauga tai spirālei liek iztaisnoties.Tomēr tā spirāle ir ar tik mazu amplitūdu,ka nu nekādīgi neietekmē pašu copi!
:))
p.s.
Uz apsolūto patiesību nepretendēju.Bet vismaz man tā ir vieglāk saskatīt mānekļa uzvedību utt.
16.jūlijs 2012, 22:00 | links
 
nu lūk - pats esi pārliecinājies... man ir bijušas 4as - 1) nanofils, 2) Power Pro 6lb, 3) Fireline Fused Crystal un 4) tagad ir Sunline Small Game PE 0,3. Cenas protams ļoti atšķirīgas. Ja no pirmajām 3 jāizvēlas, tad labāk patika Fireline. Nav bijuši īpaši čakari, vienīgi varēja būt nedaudz mīkstāka.
16.jūlijs 2012, 22:00 | links
 
Skutans:)
A es par ko!
:))
16.jūlijs 2012, 21:55 | links
 
to jenots - baidos dabūt veselu virkni sašutumu pilnu uzbraucienu, bet man godīgi sakot nanofils nepatīk... esmu mēģinājis, bet vienīgā daudz maz labā īpašība - metiena tālums... izturība jocīga (neprognozējama), nav slīdamības, veido lielu buru un pat visai mazā vējā nenostiepjas taisns, jo ir ļoti stīvs u.t.t. bet nepretendēju uz patiesību, bet tas nav man...
16.jūlijs 2012, 21:55 | links
 
a kadas auklas izmantojat jūs asaru copei.Man tā nanofilā aukla tā isti nemaz neiet pie sirds tada stiva,kaut gan diametrs ir pec USA standartiem ja nemaldos0.003lb vismaz kas tads bija uz pacinas,varbuut viena nulle ir par daudz :)
16.jūlijs 2012, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager