Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
kristsKG> extra fastam piemontēt monofīlo būtu interesanti, pats gan vēl neesmu iemeiģinājis. laika jautājums.
16.jūlijs 2012, 21:55 | links
 
to jurchiks - par tiem sirds dziļumiem aizvainotiem asariem smējos :))) paldies!!
16.jūlijs 2012, 21:51 | links
 
jjanis - pakustinot īsti nepateiksi jūtīgumu, bet vai patīk izskats, svara attiecības, garums, akcija... aprunājeis ar Griezēju, viņam ir īsākais no MicroTech. jūtīgumu veido daudz komponenšu - kāts, auklas tips, biezums, kvalitāte u.t.t. Ja ir doma par microdžigu noteikti nebaidies no tieviem diametriem, jo ar paresnu vējainā laikā būs grūti cīnīties ar buru, tātad zināmu devu jūtīguma zaudēšanas... mēŗķa zivs ir asaris un attiecīgi tam piemeklē diametru...
16.jūlijs 2012, 21:50 | links
 
Es ar iegadajos mikrotechu 0-8gr ar garumu 232cm laikam,varbut par garumu jaucu.Nu pirmstam copeju ar elit jigmaster,manas domas,ka jaunais kāts ir jutigaks.Dizaina ziņā ļoti elegants,rokā ar ieguļ labak.Ar nanofilu var aizmest 3gr ceburatoru diezgan taalu savus 25-30m.Katra zina esmu apmierinats ar pirkumu.
16.jūlijs 2012, 21:48 | links
 
ar asariem ir tāpat kā ar foruma lietotajiem.līdz sirds dziļumiem aizvainotam asarim āķis parasti ir jau "pakaļā" nevis lūpā.no 3-5 copmaņu kompānijas 1 vai 2 parasti tas izdodas,pārējie rauj lūpas.uzmini nu,štrumi līdzīgi,mānekļi arī,pieeja it kā arī,bet nianses tomēr pastāv :DDD.
16.jūlijs 2012, 21:48 | links
 
to skutāns - par mono piekrītu... pasham ir doma pamēģināt kvalitatīvu fluarkarbonu, bet jāņem tāds, kas der netikai kā līderis - tātad visai mīksts. LV atrodamajiem visticamāk, ka Sunline... Tā pēdējos gadus tikai pītā spiningiem stāv virsū.
16.jūlijs 2012, 21:46 | links
 
urmaas:) upes jau pavisam cits stāsts, gana interesantāks...
16.jūlijs 2012, 21:45 | links
 
Esiet tik laipni un nesalīdziniet gummi spēli upēs un ezeros.Tā vienmēr būs atšķirīga.Bet ko nu es,es tik tā starp citu.
:))
16.jūlijs 2012, 21:42 | links
 
kristsKG> nevaru tev nepiekrist par seklajiem ezeriem, tā ir, dziļākos ir savādāka situācija tur šie abi vienmēr ir blakus. shodi, ir jau monofīlā, bet tas vairs nav tas:)
16.jūlijs 2012, 21:38 | links
 
Microtechu veikalā pakustināju, radās iespaids ka viņam jūtīgums ir sliktāks nekā manam esošajam komplektam. Protams veikalā iespaids var būt mānīgs, visu ir jāmēģina uz ūdens.
16.jūlijs 2012, 21:37 | links
 
urmaas, redz kas par lietu man ir Mikado Zander kāts ar ieliktu grafīta spici, komplekts ir diezgan jūtīgs, bet straumē bieži lielo asaru copes ir tādas itkā pieskāriens pie zāles. Pārliecināts, ka daudzas copes vispār nepamanu, tāpēc gribās kaut ko jūtīgāki.
16.jūlijs 2012, 21:30 | links
 
urmass - un sasodīti rezultatīvs veids :))
16.jūlijs 2012, 21:28 | links
 
jjanis. hmmm... tas ir grūtāk izdarāms nekā augstākās cenās... nepatīk ieteikt, ko pats neesmu mēģinājis... vari apskatīt to pašu Salmo Microtech... pietiekoši ātras akcijas, lai būtu daudz maz universāls... ar to testu mierīgi varēsi 10 - 12g dziggalvas mētāt... gan būs kāds Mitchell kātu lietotājs vai citu, kas pakomentēs... piedod, ka nevaru palīdzēt.
16.jūlijs 2012, 21:28 | links
 
urmaas> tieši tā , esmu nevienu vien reizi par to pārliecinājies, mānekļa vadīšana , mānekļa spēle ,krāsa utt. tad pārējais.
16.jūlijs 2012, 21:26 | links
 
neteicu, ka vienmēr un tikai. ir tiešām situācijas, kad der labāk fiksētais džigs. man posts bija ar domu iedrošināt mēģināt čeburaškas... manā gadījumā 1/3 gadījumiem izvēlos fiksēto.... diemžēl LV līdakas ir bieži, kur asari, īpaši seklajos ūdeņos. Zandarts un asaris jā - bet jautājums bija par asaru shodiem... ja eju ar mērķi uz zandartu, tad ultra lights nav pirmā izvēle, attiecīgi nedaudz cita taktika, mānekļi, stingrāk piegriezta bremze, citi āķi u.t.t.
16.jūlijs 2012, 21:23 | links
 
jjanis
Par mazākām naudiņām ari var iegādāties sakarīgus kātiņus.Bet katram jau savs.
:))
16.jūlijs 2012, 21:22 | links
 
p.s.
Tad kad būs sjūta,ka visas iespējamās variācijas būšu pārbaudijis un izpriecājies,tad ari pievērsīšos citam copes veidam(varbūt).
:))
16.jūlijs 2012, 21:20 | links
 
kristskG, vai tev ir kādi ieteikumi kātiem cenā līdz 70 - 90Ls, ar testu līdz 10-12gr., divdaļīgs, vai viendaļīgs garumā līdz 1.70?
16.jūlijs 2012, 21:18 | links
 
Starp citu.Tēma ir pat ļoti saistoša.Daudzi pat iedomāties nevar kā var tās gummi izspēlēt.Katram gummi paveidam ,varētu pat teikt,ka vajag savādāku spēli.Viss notiek individuāli - katrs atrod sev tīkamāko un rezultatīvāko.Pēc tam jau sākās meklēšanās.Tā ari dod rezultātus!
:))
16.jūlijs 2012, 21:16 | links
 
kristskG> tādu pasmagu tēmu esi aizsācis:) ne karai gumijai vajag ausaini, ir gumijas kurām akkurāt vajag "stīvāku" spēli,lai būtu rezultāts :)asaris ar līdaku medīt kopā neiet, tas tā kā skaidrs, par zanderu gan to nevar teikt.
16.jūlijs 2012, 21:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager