Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Duglas
Mūsu pusē tas asars vēl naf dikti kārs uz džigiņu, ja tiec uz razdaču, tad drusku ieraut var, bet tā grūti kaut ko salasīt, laikam drusku par agru vēl, kaut gan vis kas var gadīties. Katrā ezerā jau savādāk.
19.jūnijs 2012, 23:24 | links
 
Griezeeja kaitīgās aģitācijas rezultātā iepirku mikado kātu 0-9, 2,5m un rīt braucu uz čangoliju iemēģināt mikromānīšanas copes veidu. Līdz šim par to biju nedaudz smīnējis, tipa tā tada dāmu cope, bet salasijos grizeejs raportus un koroče rīt probēšu. Latgales asariemn uzriez iesaku pārvākties pie Tonis uz svensonlandi, tur būs drošāk, uz čangaliju brauc duglas trenēties mikrošmaukšanā
19.jūnijs 2012, 23:15 | links
 
Vakar pēc darba sadomāju, ka tik jaukā laikā vajag paSīkMānekļot vienā slepenā spotā. Izdevās uz ZanderKinderu baru trāpīt. Katrā trešajā laidienā, brīžiem arī biežāk, kāds uz mani gribēja apskatīties :)
Pēc maniem norādījumiem, ka jāklausa mamma, daudz jāēd un jāaug lieliem, saprotoši kratot galvas, šie aizpeldēja pildīt norādījumus :)))
Asari gan tik 2vi patrāpījās. Tos, laikam, sīkzanderi bij padzinuši. Arī aispeldēja, protams ;)
Pievakare isdevusie, arī daži papildu secinājumi par inventāru galvā iesēdās, un galvenais, galva pēc darba izvēdināta :)
Pa skaisto! Tight Lines!
19.jūnijs 2012, 10:07 | links
 
njā, grūti spriest kamēr nav salīdzināts...
15.jūnijs 2012, 15:23 | links
 
Ja Tu zinātu, cik feini ar vieglu plauxtas kustību, no jeburas puses, ir 6'dīgo mest :))))
Ja attālumam ir lielāka nozīme nekā jutībai un precizitātei, tad 6'10" būs kā reiz ;)
15.jūnijs 2012, 15:18 | links
 
njaaa par garumu - es visticamāk tiešām gribētu garāku - 6,10 max līdz 7,3 pēdām. Bet kādu dienu saskrienoties, būtu forši apčamdīt. Par cenu - neesmu vēl izlēmis - vai nu tiešām līdz 100 vai tad uzreiz Finezza Nuovo SS-GONFS-732UL-SS...
15.jūnijs 2012, 15:14 | links
 
Mans man patīk, un ja netaisies virs Ls100 līst, tad recommendēju. Tev varbūt garāks patiktu, bet vari kādreiz arī manu rokā pačamdīt, pirms iepērcies ;)
15.jūnijs 2012, 15:06 | links
 
to Griezeejs - pa smuko! Man arī plānā šis segments. Doma bija tieši par tādu pašu spoli, aukla visticamākais - SUNLINE Small Game PE vai Unitika. Pārdomas par kātu... :)
15.jūnijs 2012, 15:00 | links
 
Nolēmu es šogad arī pievērsties MicroJig, vai SīkMāneklēšanai, kā es to pa tautisko saucu :))))))
Iegādājos MicroTech 1.8m, Shimano Stradic CI4 1000 FML (domāta sevišķi plānām auklām), Unitika 6lb, un čupu ar sīkmānekļiem, protams.
Kātiņš viegls un ass, spole viegla un patīkama, tāpēc katrs iemetiens kā bauda. Taisnības labad gan jāpiezīmā, ka liekas vajadzēja ņemt 4lb auklu. Iemetiens savādāk ne pārāk tāls sanāk ar īso kāteli. Bet tomēr īsulis dod precizitāti, jutīgumu, ... izbaudu katru metienu :)
Vakar zandartelis iedeva kātā. Wowwww!!!! Sajūta pa skaisto, un tā tīkamā bremzes skaņa :)
Karabīnes, virpulīšus nelietoju. 0.18mm FC metra (aptuveni) garumā pie pītenes ar uni - uni sienu, un SīkMānekļu nomaiņai man LineClippers kaklā karājas.
15.jūnijs 2012, 13:34 | links
 
par pārdevējiem makšķernieku veikalos...

Man it kā komunikāciju problēmu nekur nav bijis, bet nu es arī neiespringstu ja pārdevējs savā nodabā guļ vai vēl ko dara :) Drizāk mani izbesī, ja pārdevējs ar pārliecības pilnu seju sāk nest pilnīgu sviestu par kādu preci... Nu nerunā, ja nezini... Lai gan skaidrs, ka novākt superprofesionālu komandu visās makšķerēšanas jomās par esošām algām nav reāli... Tur taču vajag ūberprofus... Iedomājos sevi kā pārdevēju... Spiningu un tā atvasinājumus pārzinu +/- OK, kaut ko varu pateikt par fīderi un klasisko grunteni, jūras copi, laivām, motoriem... A tālāk - pludinš, sami, karpas, mušas utt. tumša bilde. Nu un, protams, visos lielos veikalos ir motivācijas problēmas - atalgojums nav atkarīgs no pārdotā, bet nu tur laikam risinājuma nav... Vienmēr esmu brīnījies kā Maxima utml. spēj pārdevējus "izdresēt" pie tās rutīnas un ļauzu gūzmas katram pateikt labdien un pat pasmaidīt...Ar NLP zombē vai...
12.jūnijs 2012, 10:35 | links
 
to zaraza!

paldies! Man atkal likās, ka no visām Salmo veikālā esošajā drop shot gumijā tās būtu labakās, jo izvēle samērā čābīga. Būs jāaiziet uz Gardu.
12.jūnijs 2012, 10:29 | links
 
kristsKG

Salmo neņem uz veikaliem 100% visu no Savage kataloga. Tas tikai loģiski, jo viņiem sortiments milzīgs un visu pāstāvēto ražotāju pilnu preču sortimentu sabāzt veikalā nav iespējams, kā arī protams tirdzniecības stratēģijas nianses (ir taču statistika ko labāk pērk, uz ko vairāk var nopelnīt utt.) "Plakanās" Savage drop-shot gumijas var dabūt "Gards" veikalos, ja nav jau izpirktas... Es pa paciņai nopirku - sezonai pietiks...
12.jūnijs 2012, 10:09 | links
 
es arī gribētu piekrist Biomasteram, nekad problēmu Albakorā nav bijis
12.jūnijs 2012, 09:02 | links
 
Albakorā strādā laipni un zinoši pardevēji! Esmu tur bijis reizes divdesmit un vienmēr attieksme ir visaugstākajā līmenī!
12.jūnijs 2012, 07:46 | links
 
FishBon! veikalā liels klāsts japāņu ražotāja Sunline pītās auklas. Tai skaitā arī mikrodžigam. Biķernieku iela 1 vai www.fishbon.lv
11.jūnijs 2012, 23:05 | links
 
suhins,iesit ebaja mekletaajaa sos ciparus un tev izmetiis so Unitika PE 4lb 150m Night Game Braided Line for Ultra-Light Color: Vivid Yellow,sanaak ar sutisanu apm 16 ls.kas prieks sii limenja auklas skaitaas leeti.
11.jūnijs 2012, 21:43 | links
 
V.S.O.P. ir gadījies līdzīgi! Albakorā gan ir vismaz viena laba lieta, kas ir plašākajā klāstā - DUO vobleri.
V.S.O.P. biju ieskrējis Daugavgrīvas Salmo, bet tur neviens neko nezināja par Savage dropšota gumijām... ņjā nemanīju arī Spicē, lai gan katalogā ir... Ieskrēju Tevis ieteiktajā veikalā - gumijas arī papirktas (Reins neuzrunā), paņēmu Jackall sliekas :)! Un noskatīju sev micro džiga kātu... tik jānobriest investīcijai.
11.jūnijs 2012, 21:30 | links
 
V.S.O.P.
Es zinu par kuriem pārdevējiem iet runa. Par šo situāciju būs pārrunas, jo gribētāju, pie mums strādāt, netrūkst.
11.jūnijs 2012, 21:29 | links
 
Albakorā stāvēju blakus kasei, pretī ēdamo gumiju sortimentam, blakus tam gaišmatainajam puisim, kurš rakās datorā. Tumšmatainais testēja spiningus. Labrīt pateikt ... :) , prece iekšā vadīta netika, tika lasīts, scrollēts, klikšķināts, nebija ne preces blakus, ne arī pavaddokumentu. Testēja spininga kātus , aiz letes, stūrī. Abi bija aiz letes, viens 2 m attālumā, otrs 5 m. Apsvēru, vai tiešām jāiet aiz letes, lai tuvāk nopētītu gumijas paciņās... negāju...Viņiem vienkārši tobrīd pircējs nebija svarīgs.
PS. Man ir bijis veikalu tīkls un tirdzniecības problēmas nav svešas. Šoreiz viss bija čista pēc "labākajiem paraugiem". Iespējams, ka vilšanos pastiprināja izslavētais sortiments, kuru tā arī neieraudzīju, mikrodžigam bija redzams tikai Reins.

PPS. Tas bija 2 dienas pēc iepriekšējās reklāmas par jauno sortimentu. Arī man nepatīk, ka pārdevējs skrien virsū, tomēr arī šis nebija tas variants.

Lai Jums veicas Siliņa kungs :) Bet rūgtums palika un viedoklis arī. Ja pavērtēsiet, tad par citiem veikaliem nav bijusi vēlēšanās tā izteikties. Visu gaišu :)
11.jūnijs 2012, 21:17 | links
 
priekš mikro par resnu. Skaties starp 4 - 6 lb. Ja tiešām runā par micro - līdz max 5 g plus gumijas svars.
11.jūnijs 2012, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager