Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
 
arī "ejošie" twisteri nekur nav.
fishbonā paņēmu pēdējās 12 gummi
salmo daugavgrīvas vispār izskatās, ka sezona vai nu beigusies, vai nav vēl sākusies.
biju tur tā apjucis, ka aizmirsu xtwitch pavadas paskatīties.
11.maijs 2012, 19:46 | links
 
sienāzi - pasaki man kur ir?
šodien biju:
rotiņā
salmo daugavgrīvas
sams (pērnavas)
fishbon
ēsma (brīvības)

nekur nebija 3 un 5 gr. bija tikai fishbon, bet par dubultu cenu kā citur parasti. paldies.
ā un noslēgumā biju gardā valdemāra rimi pie smukajiem zaķiem. paņēmu tur pēdējos 6 gab 3gr. no 5gr arī tur nebija nesmakas :(
11.maijs 2012, 19:44 | links
 
Jā, tik mamma teica, ka dāvanas atdāvināt nevarot :)
11.maijs 2012, 18:55 | links
 
marti, veikalos tak ir pa lloti normaaliem cipariem.
11.maijs 2012, 18:55 | links
 
Ja nezini ko darīt,tad "atdāvini" man. :))
11.maijs 2012, 18:41 | links
 
Iedāvināja džiga āķus, bet tādus dīvainus :) ar izlocījumu kājas daļā. Lūdzu apgaismojiet ko ar to darīt :)
11.maijs 2012, 17:50 | links
 
vai ir te kāds, kas ražo čeburaškas mikrodžigam.
interesē 3gr un 5gr.
11.maijs 2012, 12:22 | links
 
 
varat pateikt kur var nopirkt sos maneklus ja varat kadu interneta veikalu vaikada pilseta
4.maijs 2012, 13:16 | links
 
Es pagājšgad saslimu :D Ar to nāves aparātu var visas zivis izlasīt no ūdenskrātuves :D Es runāju par Micro Jig.. Asariem vienkārši uzkarās kompis, kad nokrīt priekšā smaržīga ēdamā gumijiņa spičkas lielumā un sāk dejot :D
25.marts 2012, 20:18 | links
 
Sorry, nojuka par aatru :D Ja paturēsi rokās to ko rakstiju, vai kaut ko līdzīgu (piemēram Palms kātu) un parasti tādiem ir klāt kāda laba Shimano vai Daiwa (no dārgā gala), tad sapratīsi, ka Tev vairs neder tas kas ir :) Bet sākumam noteikti ka pamēģini to, kas Tev ir. Daudzi nopērk dārgus, specifiskus kātus, tad saprot, ka tas copes stils nav viņam un tad te tirgo pa kapeikām. Ja saslimsi ar džigu, tad protams, ka visu nomainīsi :)
25.marts 2012, 20:15 | links
 
Derēs Tev tas kātiņš un arī aukla derēs. Par spoli nezinu, bet gan jau arī tā derēs. Pajies laiciņš un Tu sapratīsi, ka Tev no tā visa nekas vairs neder, it sevišķi, ja būs gadijies paturēt rokās Graphiteleader Finnez
25.marts 2012, 20:11 | links
 
Izpalīdziet ar padomiem (tikai pa lietu, lūdzu:) :

1. Man ir shimano Force master kāts SFM240L, 3-15 gr. palasot šo forumu, šis kāts atbilst jiga kātam. Vai tā varētu būt, ka tas ir jig kāts? Vai arī nav, jo Force Master ir paraboliskais kāts, bet jig ir ātras akcijas?

2. Mājās atradu Power pro pīto auklu 0.08mm. Vai šāds derētu jigam vai arī būs par plānu?

3. Vai salmo elite attack professional 8 būtu piemērota jigam? Zinu, ka lēta un novecojusi, bet an tāda majas ir un nebūtu jāperk jauna.

Paldies!
25.marts 2012, 17:57 | links
 
īsti neierakstās kā micro, bet gan vieglais dzhigs no 2 g (bezvējā) reāli 3 g līdz 8 g, turklāt pietiekoši ciets, lai uztvitchotu mazos voblerīšus līdz 6 g. Major craft K.G Lights AJI KGL-S702AJI (0.6 - 10 g) vai tas pats bet 762.
7.marts 2012, 17:19 | links
 
 
Major Craft Basspara 662ML
7.marts 2012, 15:29 | links
 
Calzante EX ir labs, es ar uz vinu kadu laiku skatos. Meeginaashu shosezon atrast naudu shadam pirkumam :)
7.marts 2012, 10:28 | links
 
>Robčiks
No lētajiem man Salmo ir SurfMaster, Māsterīts patīk labāk (ap 30Ls), līdz dārgākiem meistarība jāpieslīpē.
7.marts 2012, 10:06 | links
 
Calzante EX 0,6- 8g cena ap 100 Ls
7.marts 2012, 10:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager