Cēsu un Vecpiebalgas novada ūdenstilpes

Vakardien, šodien Āraisī līņu necope. Lēpju audzē atradu caurumus, sabaroju, vakarā ūdens vārās, bet copes ne vienas. Tikai mazi plicēni un rudulīši. Braucot malā vietējie murātāji sagaidīja un tika pie varenām vakariņām.
10.augusts 2017, 02:05 | links
 
Šodien Āraisī cope ne visai, viens līnis 1,885 kg un nedaudz sīkie .Līnis paņēma četros no rīta ,vējš d-austrums.
12.augusts 2017, 20:10 | links
 
Vismaz viens un liels. Es divas dienas no vietas nosēdēju cerībā pierunāt kādu līnīti, bet pa nullēm.

Šodien Āraisī cope ne visai, viens līnis 1,885 kg un nedaudz sīkie .Līnis paņēma četros no rīta ,vējš d-austrums.

ratins21, 12.augusts 2017, 20:10
13.augusts 2017, 16:05 | links
 
Sveiki kolēģi! Ir doma braukt uz Raiskumu atpūsties,piereiz arī ezerā iebrakt. Kādas plēsīgās zivis tur mitinās?? Paldies!
17.augusts 2017, 10:42 | links
 
Ahoi, vai kādam ir informācija par Gauču ezeru? Kā tur ar zivīm? Forumā kautkā neko neatrodu, vai nu nav zivju, vai ir zivju, bet turās noslepumā pie copmaņiem :))
17.augusts 2017, 10:50 | links
 
Ahoi, vai kādam ir informācija par Gauču ezeru? Kā tur ar zivīm? Forumā kautkā neko neatrodu, vai nu nav zivju, vai ir zivju, bet turās noslepumā pie copmaņiem :))

Minalgo, 17.augusts 2017, 10:50

Zivis ir,jo ir laistas tur vismaz.Es te augusta sākumā vienu reizi aizbraucu uz turieni pacopēt,nebija gan piemērots laiks copei todien,tāpēc necope,lai gan no rīta puses viena zemmēra līdaciņa ķēra gumiju,bet aizgāja.Varbūt tās nav īstās ielaistās zivis,tik sīki neesmu saimniekam prasījis.Katrā ziņā reku tel.nr-29111198,atliek tik uzvanīt un uzprasīt visu kas un kā.Viņš gan teica,ka braucot veči,kas līdakas copējot,tā,ka tā.Laivu arī var iznomāt.
18.augusts 2017, 23:02 | links
 
Sveiki kolēģi! Ir doma braukt uz Raiskumu atpūsties,piereiz arī ezerā iebrakt. Kādas plēsīgās zivis tur mitinās?? Paldies!

andreika, 17.augusts 2017, 10:42

Kas jau visur līdakas,asari,ir arī zandarti,bet reti laikam piesakās,tepat copeslietās šad tad parādās reti kāda bilde ar Raiskuma zandartu.Vienreiz tur esmu bijis no krasta mētājis spiningu,satiku vienu copmani,viņš teica,ka ezers viltīgs,tad ķerās,a tad zivis var pilnīgi neķerties,jo ezers diezgan padziļš.Bet jāmēģina ir,ezers jau gana labs zivīm:)
18.augusts 2017, 23:09 | links
 
Raiskuma ezerā domāju vairums lielāko zivju eksemplāri tiek izsmelti ar tīkliem, kas tur tiek regulāri likti.
19.augusts 2017, 01:27 | links
 
Šodien Driškinā cope apmierinoša,piecas līdaciņas bet atlaistas,neturēja standartu.Viena no tām bija ap 3 kg.,bet netālu no laivas uztaisīja sveci un čau. Gulēja ūdens virsā sekundes piecas un lēni pateica vēlreiz čau.Exalotē zivis ļoti daudz,bet cope švaka.Tas viss notika no 13 līdz 18 nuļ,nuļ.
9.septembris 2017, 22:12 | links
 
Raiskuma ezerā vakardien saskaitīju seši licenzētie tīkli salikti, ko gan tur vairs var noķert uz makšķerīti. Nez vai ir arī dzirdēts, kad tur būtu kas papildināts no zivju resursiem?
24.septembris 2017, 12:16 | links
 
Šodien vienā ezerā pacopēju.Sanāca lielāka piņķerēšana,nekā cope,jo spole bija lētā gala un netika galā ar pīto auklu,aukla galīgi sajāta.Tas bija tāpēc,ka iepriekšējā Shimano spole palika bez bremzes uzgriežņa un vecā Atemi tagad vai jāmet miskastē,rokturis vienkārši griežās uz riņķi,bet nu tomēr turpmākajām copēm šosezon izlīdzēšos ar Ninja 2500.Bija tā,ka pirmās 3 stundas bija pa tukšo,domāju,ka nu šodien nebūs,bet sākumā bija laba nojauta.Nu tad ar airīšiem pavelcēju gar krastu,aizbraucu līdz vietai,kur maija beigās viens mērs nokratījās un vēl bija cope.Kaut kā ākstījos,jo zināju ka nekā tāpat nebūs,uz krasta pusi iemetu pie zālēm,ākstoties paraustīju vobleri un jā knapmēra līdaciņu dabūju,būs ,ko uz māju paņemt.Mētāju jau tad pa nopietno no visas dukas uz krasta pusi un copēju,tad pirmais metiens uz ezera vidu,paraustīju,nojauta saka,ka līdakai vislabāk tieši šis patiks,jā,mērs atkal galā un šī jau lielāka,pievilku pie laivas,nu kādi 55,56 cm būs,gribēju ņemt,ņēmu,bet tad viņa tā sakustējās,ka izslīdēja no rokas un ūdenī iekšā.jĀ,āķis ar kaut kā atrāvās un līdaka aizmuka,saku paldies ezeram!!Tiksimies citreiz:)Vienu uz māju aizvedu,iztīriju,vēderā viena vardīte un maza mailīte,vardīti jau vieglāk noķert,ne asakas!!!:)
27.oktobris 2017, 20:31 | links
 
Paskaitiet Sāruma ezerā licencētos tīklus! Pārgaujas novada ezeriņi tīklu skaita ziņā grib panākt Burtnieku. Žēl.
28.oktobris 2017, 07:40 | links
 
Jā, tīkli paliek vairāk un vairāk!! Raiskums visu laiku tīklos, Sārums ar. Tiem licējiem nekad nebūs gana! Priecē, ka Raiskumā zandarts sāk pamazām atkal parādīties, pēc laikiem kad bij izindēts, bet tīkliniekiem pie vienas vietas - tie tik skalda un īpaši nešķiro, tik bļodā iekšā (pats esmu redzējis). Būtu tad kautko vietā ielaiduši vai tmldz, bet nē.
Kas šīs atļaujas izsniedz? Raiskuma pašvaldība? Kurš to kontrolē un vai vispār kontrolē?? Varbūt ir vērts makšķerniekiem sakustināt šo jautājumu un uzrakstīt kādu oficiālu sūdzību vai tmldz? Kaut ko taču mēs varam darīt lai piebremzētu šo dažu ieinteresēto personu "biznesa projektu"!
28.oktobris 2017, 21:30 | links
 
Jā, tīkli paliek vairāk un vairāk!! Raiskums visu laiku tīklos, Sārums ar. Tiem licējiem nekad nebūs gana! Priecē, ka Raiskumā zandarts sāk pamazām atkal parādīties, pēc laikiem kad bij izindēts, bet tīkliniekiem pie vienas vietas - tie tik skalda un īpaši nešķiro, tik bļodā iekšā (pats esmu redzējis). Būtu tad kautko vietā ielaiduši vai tmldz, bet nē.
Kas šīs atļaujas izsniedz? Raiskuma pašvaldība? Kurš to kontrolē un vai vispār kontrolē?? Varbūt ir vērts makšķerniekiem sakustināt šo jautājumu un uzrakstīt kādu oficiālu sūdzību vai tmldz? Kaut ko taču mēs varam darīt lai piebremzētu šo dažu ieinteresēto personu "biznesa projektu"!

Kalns111, 28.oktobris 2017, 21:30

Tieši tā!
28.oktobris 2017, 21:43 | links
 
Jā, tīkli paliek vairāk un vairāk!! Raiskums visu laiku tīklos, Sārums ar. Tiem licējiem nekad nebūs gana! Priecē, ka Raiskumā zandarts sāk pamazām atkal parādīties, pēc laikiem kad bij izindēts, bet tīkliniekiem pie vienas vietas - tie tik skalda un īpaši nešķiro, tik bļodā iekšā (pats esmu redzējis). Būtu tad kautko vietā ielaiduši vai tmldz, bet nē.
Kas šīs atļaujas izsniedz? Raiskuma pašvaldība? Kurš to kontrolē un vai vispār kontrolē?? Varbūt ir vērts makšķerniekiem sakustināt šo jautājumu un uzrakstīt kādu oficiālu sūdzību vai tmldz? Kaut ko taču mēs varam darīt lai piebremzētu šo dažu ieinteresēto personu "biznesa projektu"!

Kalns111, 28.oktobris 2017, 21:30

Tu tur neko nevaresi mainit.ari vinji perk atljaujas,tapat ka Tu.tiklinieki ta jau ir ierobezjoti,ne visos ezeros vinji drikst likt tiklus.un tikli ir likti jau no senseniem laikiem.ir tik daudz ezeru kuri ir bez tikliem,brauc un cope.
29.oktobris 2017, 17:13 | links
 
NAher tos tīkliniekus,labi jau ja kāds kko arī nopērk es domāju licenzi,manā galā,tiklu pilns un ne viens neko nekam nemaksā,tik kāš,bez žēlestības griezīšu visu kas nebūs nomarķēts,vot ej un makšķerē, ķēr,baudi,atpūties,a pēc gaļas var uz centralku aizbraukt...!!
29.oktobris 2017, 20:15 | links
 
NAher tos tīkliniekus,labi jau ja kāds kko arī nopērk es domāju licenzi,manā galā,tiklu pilns un ne viens neko nekam nemaksā,tik kāš,bez žēlestības griezīšu visu kas nebūs nomarķēts,vot ej un makšķerē, ķēr,baudi,atpūties,a pēc gaļas var uz centralku aizbraukt...!!

waffenss88, 29.oktobris 2017, 20:15

ir tak inspektori,ir policija.ja redzi ko nelikumigu,rikojies. p.s es ari eju un makskereju,biju Ungura,sakjeru galju,atputos.jutos OK.
29.oktobris 2017, 20:50 | links
 
NAher tos tīkliniekus,labi jau ja kāds kko arī nopērk es domāju licenzi,manā galā,tiklu pilns un ne viens neko nekam nemaksā,tik kāš,bez žēlestības griezīšu visu kas nebūs nomarķēts,vot ej un makšķerē, ķēr,baudi,atpūties,a pēc gaļas var uz centralku aizbraukt...!!

waffenss88, 29.oktobris 2017, 20:15
ir tak inspektori,ir policija.ja redzi ko nelikumigu,rikojies. p.s es ari eju un makskereju,biju Ungura,sakjeru galju,atputos.jutos OK.

gahans, 29.oktobris 2017, 20:50


Tu nopietni par tiem inspektoriem,varbūt pierīgā kāds arī reaģē uz makšķernieka zvanu,laukos,ne policijai ne inspektoriem tas neinteresē..... :(
29.oktobris 2017, 21:49 | links
 
Pie mums tas pats..Ādminis pilns ar tīkliem,nav kur špini iemest...
Pa Vizlas upīti brīvi vazājas elektriķi..priecīgi ,ka nu copmaņi viņus vairs netraucē...
Kad savulaik gribēju pagarināt sab.medību un zvejas inspektora apliecību,pateica ka nevajag mūs...nu un tagad sākam izbaudīt sekas...
30.oktobris 2017, 16:05 | links
 
NAher tos tīkliniekus,labi jau ja kāds kko arī nopērk es domāju licenzi,manā galā,tiklu pilns un ne viens neko nekam nemaksā,tik kāš,bez žēlestības griezīšu visu kas nebūs nomarķēts,vot ej un makšķerē, ķēr,baudi,atpūties,a pēc gaļas var uz centralku aizbraukt...!!

waffenss88, 29.oktobris 2017, 20:15
ir tak inspektori,ir policija.ja redzi ko nelikumigu,rikojies. p.s es ari eju un makskereju,biju Ungura,sakjeru galju,atputos.jutos OK.

gahans, 29.oktobris 2017, 20:50

Tu nopietni par tiem inspektoriem,varbūt pierīgā kāds arī reaģē uz makšķernieka zvanu,laukos,ne policijai ne inspektoriem tas neinteresē..... :(

waffenss88, 29.oktobris 2017, 21:49

nezinu ka ir pieriga bet man te Cesis viss ok.protams jasaprot tas ka vinji nevar katru dienu but visos ezeros.
30.oktobris 2017, 21:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager