Cēsu un Vecpiebalgas novada ūdenstilpes

Piparu ezers bija ideāls,jo tur bija ļoti skaisti asaru lomi. Diemžēl,tagad izskatās,ka galīgi izkāsts.
14.janvāris 2012, 09:23 | links
 
Vai kādam nav informācija par Drustu ezeriem? Vai tiek virsū?
17.janvāris 2012, 10:05 | links
 
copmiilis, kā Piparu ezers var būt izkāsts, ja viņš ir apsaimniekošanā un regulāri tiek papildināti zivju krājumi?
17.janvāris 2012, 10:19 | links
 
kaut kaa neesmu dzirdeejis par regulaaru zivju kraajumu papildinasanu Piparu ezeraa(varbuut mees runajam par dazaadiem ezeriem).
17.janvāris 2012, 10:55 | links
 
Var jau būt ,ka viņi tos krājumus arī papildina,tikai jautājums ar ko? Nu ne jau ar asariem.Ja pirms pieciem gadiem ziemā tur ķērās asari kā cimdi un nebija tur ne makšķernieku,ne laivu,tad pēc gada tur tas ezers bija nourbts no vienas vietas un krastā stāvēja 7 laivas. Nu nezinu,bet priekš tā mazā ezeriņa ta ka par daudz.
17.janvāris 2012, 15:14 | links
 
Nu ar asariem diez vai...redzēju bildes, ka karpas laistas iekšā.
17.janvāris 2012, 20:39 | links
 
nu ka ar copi cesu rajonaa?
kads naw bijis uz riebina ezera?
19.janvāris 2012, 15:41 | links
 
Peipusniek, Drustos biji? Kāds ledus?
25.janvāris 2012, 09:07 | links
 
Biju Ķelpju ezerā. Ledus apm. 10 cm no krasta kādus 100 metrus. Pāri iet gan neriskēju.
Cope pilnīgi nekāda - kaķim tikai sanāca.
25.janvāris 2012, 09:49 | links
 
Bricu ezerā jau velk asarus,piebraukšāna sūdīga,bet ar kājām grūti,labākais ar slēpēm.
25.janvāris 2012, 10:06 | links
 
Ķelpju ez. arī tieši interesēja. Sezonas atklāšana parasti tur veiksmīgi.
25.janvāris 2012, 10:45 | links
 
Headhunter, iesaku pamēģināt dziļajā vietā - jābūt brekšiem. Paskaties www.ezeri.lv, tur atradīsi dziļumu karti. Sameklē, kur lielākais dziļums (apm. 7 m) un no turienes drusku krasta virzienā līdz kādiem 6 m dziļuma. Orientieris krastā - laipa. Tur var gadīties arī reti bet labi asari. Es biju otrā pusē pie tās mājas, kur visi parasti atstāj mašīnas, tur gan copes nebija nemaz.
25.janvāris 2012, 10:50 | links
 
Pamēģināšu, ezeru +/- pazīstu, dziļumu karte galvā :). Man patīk tas līcis pie viesu nama (laikam), tur foršas raudas parasti gadās.
25.janvāris 2012, 11:39 | links
 
Sveicināti! Vēlētos atklāt nedēļas nogalē sezonu Riebiņu ezerā. Varbūt kāds ir informēts, vai ledus šajā pusē ir staigājams? Paldies!
25.janvāris 2012, 15:54 | links
 
Kortet! Domaaju ja sonedeelj tu droshi vari braukt uz riebinju.. jo pagajusho 6dien mes jau atklajam unguraa.! un skatoties ka riebinjs ir vel mazaks un ir pagajusi auksta nedeelja.. domaju ka viss ezers bus tava riiciibaa! :)
25.janvāris 2012, 16:17 | links
 
Cipars007 - Paldies! Noderīga ziņa! Vai uz brekšiem arī var cerēt, meklējot dziļumā, vai tie tur nav bieži sastopami?
25.janvāris 2012, 16:21 | links
 
Nu es ipashi neparzinu riebinju bet kaut ko no pieredzes varu pastastit.. :) Cik esmu skatijies riebinja tādas isti dziljas vietas nav.. bet ir tur bedre pretii tai majai.. pats esmu tur meginajis barot gan ar motuli gan baribu.. visas reizes cik meginaju breksi tur nedabuuju, bet raudas ja trapas tad var smukas dabut! Bet es domaju ja riebinja kadu laiku vienu vietu baro tad var dabut brekshus jo vinji tur ir daudz! un ari ir redzets ka ve4i ir sedejushi uz sliekam un ka alingi ir baroti bijushi.! Bet ja gribi brekshus vari braukt tur pat blakus ir tads eikens! tur brekshus var dabut un labus ari ruduljus loti smukus! Taka meegini un ganjau ka buus!
25.janvāris 2012, 16:42 | links
 
Cipars007 - Danke par jaunumiem, būs jāpamēģina. Par rezultātiem tad jau padošu ziņu!
25.janvāris 2012, 16:56 | links
 
Ok gaidishu tavas copes rezultatu ;).. ;) pastastishu ari tad tev ka man ies b pa brivdienam! maukshu uz unguru.! ;)
25.janvāris 2012, 17:07 | links
 
sodien apciemoju Riebinu ezeru, saule sildija, veja ar nebija, lidz ar aukstumu un nepareizo spiedienu zivis ar bija rets viesis :) vismaz ta censos sevi mierinat. Cilveki pa paritim sedeja parsvara dziluma. Ledus labs, un atputa izdevusies.
28.janvāris 2012, 20:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager