Cēsu un Vecpiebalgas novada ūdenstilpes

Ka ir gajis Udensrozes,kada maksa, un kads ledus.
5.janvāris 2013, 21:38 | links
 
LIEZERIETIS8.Inesī mazi asarīši un raudiņas.
5.janvāris 2013, 19:28 | links
 
Sodien Brenguzi svaka cope,divas lidacinas tika atlaistas,asari nema loti svaki,atputa laba.
5.janvāris 2013, 19:07 | links
 
shodien ar meitu biju lazdinaa,meita man parliecinoshi iekabinaaja velkot smukus plichus,man uz lidakaam pilniigs tukshums,pirmo reiz man tajaa ezeraa ir taa ka nebij pat neviena cope
29.decembris 2012, 13:35 | links
 
Kas notiek ar Alaukstu un Inesi kāds ledus.Kāds ir tur šogad bijis.
14.decembris 2012, 21:33 | links
 
Raiskumā ledus švaks ,metrus4-8 virsū tiek, vietām bīstami ,cope slikta
13.decembris 2012, 17:28 | links
 
shorit doma braukt uz āraišu ezeru kāds negrib piebiedroties? es no priekuliem... mob 26142530 vai PM
13.decembris 2012, 08:15 | links
 
megjini.rezgulju ez.,talaak apm pec. 20 km buus sarkanju ez.,ar normaala mizmeera lidakaam tur pasvaki bet cope principaa garanteeta:),netaalu ir annas ez un asaru ez,tie gan diezgan sarezgjiiti:)
13.jūlijs 2012, 17:12 | links
 
Brivdienas uz Laukiem Jaaizbrauc . (Nitaure) Kur tur apkartejaas pelkes zivi meklet. Vairak uz lidakam temeets esmu
13.jūlijs 2012, 10:28 | links
 
gulbera diki lini sak kusteties ,smukas raudas kad iebaro,un ruduli pashi par sevi,viss notiek
26.jūnijs 2012, 18:38 | links
 
Sveiciens visiem! Varbūt kādam ir info par ledu uz Taurenes tuvējiem ezeriem? Vai nav ūdens līdz ceļiem? Rīt tāda doma aizlaist uz to pusi, tikai nezin ko vilkt kājās :D
16.marts 2012, 13:54 | links
 
Kāpēc neviens neraxta nekādu informāciju par šajos rajonos esošajiem ezeriem! Tākā dikti gribāas zinaat :D
23.februāris 2012, 18:32 | links
 
sodien apciemoju Riebinu ezeru, saule sildija, veja ar nebija, lidz ar aukstumu un nepareizo spiedienu zivis ar bija rets viesis :) vismaz ta censos sevi mierinat. Cilveki pa paritim sedeja parsvara dziluma. Ledus labs, un atputa izdevusies.
28.janvāris 2012, 20:33 | links
 
Ok gaidishu tavas copes rezultatu ;).. ;) pastastishu ari tad tev ka man ies b pa brivdienam! maukshu uz unguru.! ;)
25.janvāris 2012, 17:07 | links
 
Cipars007 - Danke par jaunumiem, būs jāpamēģina. Par rezultātiem tad jau padošu ziņu!
25.janvāris 2012, 16:56 | links
 
Nu es ipashi neparzinu riebinju bet kaut ko no pieredzes varu pastastit.. :) Cik esmu skatijies riebinja tādas isti dziljas vietas nav.. bet ir tur bedre pretii tai majai.. pats esmu tur meginajis barot gan ar motuli gan baribu.. visas reizes cik meginaju breksi tur nedabuuju, bet raudas ja trapas tad var smukas dabut! Bet es domaju ja riebinja kadu laiku vienu vietu baro tad var dabut brekshus jo vinji tur ir daudz! un ari ir redzets ka ve4i ir sedejushi uz sliekam un ka alingi ir baroti bijushi.! Bet ja gribi brekshus vari braukt tur pat blakus ir tads eikens! tur brekshus var dabut un labus ari ruduljus loti smukus! Taka meegini un ganjau ka buus!
25.janvāris 2012, 16:42 | links
 
Cipars007 - Paldies! Noderīga ziņa! Vai uz brekšiem arī var cerēt, meklējot dziļumā, vai tie tur nav bieži sastopami?
25.janvāris 2012, 16:21 | links
 
Kortet! Domaaju ja sonedeelj tu droshi vari braukt uz riebinju.. jo pagajusho 6dien mes jau atklajam unguraa.! un skatoties ka riebinjs ir vel mazaks un ir pagajusi auksta nedeelja.. domaju ka viss ezers bus tava riiciibaa! :)
25.janvāris 2012, 16:17 | links
 
Sveicināti! Vēlētos atklāt nedēļas nogalē sezonu Riebiņu ezerā. Varbūt kāds ir informēts, vai ledus šajā pusē ir staigājams? Paldies!
25.janvāris 2012, 15:54 | links
 
Pamēģināšu, ezeru +/- pazīstu, dziļumu karte galvā :). Man patīk tas līcis pie viesu nama (laikam), tur foršas raudas parasti gadās.
25.janvāris 2012, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager