Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Aakkis!
Paldies par padomu,man jau tiesīkie pribammbasi patīk.Meklēšu kaķaci,par rezultātiem dalīšos.
11.februāris 2013, 13:58 | links
 
Bet ir tāds māneklis...tulkojumā "kaķa acs"( koškin glaz)!Arī pie šiem pašiem,tikai ar vienu āķīti-bez ēsmas.Pamēģini-nenožēlosi!
11.februāris 2013, 08:05 | links
 
Aakkis! Man personīgi ir vienalga-žuks,žučoks,troiņiks vai velniņš,galvenais ka viens otru saprotam un ka mums ķeras.
10.februāris 2013, 22:22 | links
 
Krieviski tas skan.."lovja na čortik"!Velniņš!!!!
10.februāris 2013, 22:11 | links
 
Paldies,Aaķis! Man blakus ir Seda,varbūt tāpēc iegājies no krievu valodas"lovļju na žučka".
Esmu krāsojis arī tos kaparniekus,bet liekas ka oriģinālie darbojas labāk.Gaujā tieši šī meistara melnie un sviniņa iet vislabāk.varbūt tikai iedomas,bet rezultāts ir. Dažreiz kaimiņš visu dienu nosēž uz mormeners,ne copes,bet es velku.Shodi gan ir bieži,katrs trešais parasti atkabinās. Šie no pēd
ējās partijas, ko dabūju, ir ar melniem cietiem āķīšiem,bieži lielie asari nolauž.Agrāk(gadi 7-10 atpakaļ) šī meistara žuiki bija ar baltajiem āķiem, tie bija izturīgāki,lielāki,tādēļ biežāk aizķērās aiz ledus izvadīšanas laikā.
10.februāris 2013, 22:04 | links
 
Neesmu dzirdējis,ka troiņikus pa žukiem sauktu!
Man tādi ir,ar punktiem ...baltiem,dzelteniem,sarkaniem...pilnīgi melni,atstarojoši sarkani....,balta ,dzeltena,kapara metāla.Metāls vienā sānā otrs krāsots utt.Veikalā nesen vēl redzēju=0.45Ls/gb.Ja nopērc vienkrāsainu-punktus pats vari salikt uz " ī"!
10.februāris 2013, 20:18 | links
 
Hei,vīri! Vai kāds nepateiks, kurā galā ir redzēti žuki,kādus ieliku bilžu galerijā 09.02.13. Manā galā (Valka-Valmiera) tādi gadus 3-10 atpakaļ visās bodītes bija pilns,svins,lēti,zivīgi. Laikam zivs nepaspēja pierast,jo nebija vienāda izstrādājuma,visi viens no otra atšķīrās.Līdz 2m ,0,08 aukliņa,baigi ideāli. Nebija žēl ,ka norauj.Lielās zivis viņus cienīja labāk par rūpnieciskajiem,gludajiem.
10.februāris 2013, 07:53 | links
 
bums, 8.februāris 2013, 19:46


Saskatoties šo video,puikiņi tecēs uz aptieku pēc zeļonkas un bintēm. :)
Šajā video viss parādīts kā vajag.Izņemot to kā nogriež kembrika liekos galus pie murmuļa.Ja nav prakses,tad labāk izmantot šķērītes,vai nagu kniebjamos. :)
8.februāris 2013, 21:15 | links
 
Ļoti labi iet iekšā smalko vadu izolācija.Pats bieži izmantoju no kompūtera vadiem nomauktu izolāciju.Ar tiem pat var variēt ar krāsām.:)
8.februāris 2013, 20:18 | links
 
bet kādu matreālu viņi tur velk iekšā? vada vai citu?
8.februāris 2013, 20:06 | links
 
8.februāris 2013, 19:46 | links
 
Leonīds
Paveries NG raidijumus.Vienā no šamiem bij izrādīts kā to "resno" kembriku ievilkt iekš to murmuļ caumur. :)
p.s.
drl pareizi stāsta-pastiep kembrik.Tad nogriez ar asu nazi slīpi,iever iekš to murmul un pavelc lai daudzmaz stingri turās.Tad liekos galus nogriez i lieta darīta. :)

urmaas, 8.februāris 2013, 17:26

Pēc tam kad kembiks nogriezts Vismaz jāatstāj 0,5 mm no katras puses -ar šķiltravas liesmu pieliec pie kembrika Tas apvalcēsies un turēsies 100% Kembriks novalcējā uz ārpusi ntraumējot kemrika vidus caurumu Izveidojas neliels konusiņš kā redzams attēlā
8.februāris 2013, 19:38 | links
 
Urmass,man problēmu sagādāja tikai viena no daudzajām,zivīgākā.Paldies,vīri,par palīdzību.Vakar vakarā tiku ar neklausīgo galā,rīt vai parīt mēģināsim Ventu.Ne asakas!
8.februāris 2013, 17:47 | links
 
Leonīds
Paveries NG raidijumus.Vienā no šamiem bij izrādīts kā to "resno" kembriku ievilkt iekš to murmuļ caumur. :)
p.s.
drl pareizi stāsta-pastiep kembrik.Tad nogriez ar asu nazi slīpi,iever iekš to murmul un pavelc lai daudzmaz stingri turās.Tad liekos galus nogriez i lieta darīta. :)
8.februāris 2013, 17:26 | links
 
Cienījamais ,drl,manis iecienītajai mormenei tā atverīte ir gaužām smalka,kembriks nu nekādi negrib tur apmesties.Ar pārējām no mana krājuma nav problēmu.
8.februāris 2013, 17:19 | links
 
Ar caurumu,vai ar cilpiņu auziņa-mormiška? Pats ar lietoju labāk ar cilpiņu,bet ja nav tādas formas-tad atliek pirkt ar caurumu.Nokniebj āķim kātiņu un ar ātro līmi ielīmē,ja negrib kembriku likt.Lai cik stulbi izklausītos-es ar caurumu izmantoju tikai svinenes-tur problēmu nav.Ir daudz spečuki,kuri pastāv pie sava,ka ar caurumu savādāka spēle-tas viņu knifs.Spēli var izsvarojums,smaguma centrs un roka mainīt,pa sīkumiem svaru ,auklas resnumu nerunājot!Viss vairāk līdaķeļi nogriež-jo košāka-jo ātrāk!
7.februāris 2013, 22:34 | links
 
Leonīd, telefona kabeļa vadiņš, ar zobiem noraujam izolāciju, bāžam iekšā. Ja par resnu - biš pastiepjam to plastmasu. Var ielīmēt ar superlīmi pēc iebāžšanas, pēc tam apgriezt, atsājot 1/3mm.
7.februāris 2013, 21:02 | links
 
Rodas jautājums,kāpēc pirkt mormiškas ar caurumu,pērk uzreiz tās kuras ar cilpiņu,lētāk sanāks !!!
7.februāris 2013, 20:40 | links
 
Parasti mormenēm ar urbto caurumu ir ļoti asas malas,griež auklu.Es tai sīkajā caurumā ielieku cilpiņu no āķa,vai no smalkas stieplītes.Ieslapinu kādā no momentlīmēm,lieku iekšā,ja vajag uzpilinu vēl pilīti līmes-pēc stundām 10 tā uzparikte ir gatava lietošanai,ūdeni tur labi,cilpiņa turas godam.Protams pie intensīvas copes vajag pārsiet pa laikam,liela iespēja,ka Jūsu gatavoto meistarstiķi norauj pat neliela zivtele.Esmu mēģinājis stiprināt kembriku,neesmu atradis pareizo izmēru.Veiksmi darbībā,ne asakas!
7.februāris 2013, 19:46 | links
 
Tā ar motiļiem....
2.februāris 2013, 09:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager