Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Ko jau vēl man uzmet ,tad z slepkavas tomēr bez ēsmas mormiškām paši tur no metāla griež un ražo:)Man pašam 1.makšķerītei stāv garš,garš plasmasas sardziņš,un tad pīckiņai nav nozīmes...Bet mana pieredze rāda,ja bezēsmas mānekļi,nu jābūt ir zivīm zem ļadus:)Un Baigo ticību arī!!!
11.janvāris 2024, 16:52 | links
 
JK7 [10.jan]: Kas būtu labs kātiņš mormiškai līdz 2gr?
Tas tik samērā nesen sāka ražot šos monolītos kātiņus vieglajām mormenēm.
Tā jau parasti sardziņš ir atsevišķa detaļa kuru izvēlas piemērotu mormenes svaram, vai ņem universālāku regulējamo lavsāna vai metāla.
Makšķeri izvēlās tādu, kas ērti guļ rokā un patīk pēc skata. Tam nav būtiskas nozīmes.
11.janvāris 2024, 10:41 | links
 
kātiņš labais.
11.janvāris 2024, 09:53 | links
 
Hotentots [10.jan]: līdzīga paskata ar tieši tādu skrūvi un bija pilnīgs sūc.
Nejauši pieduries, piegriežas ciet un tā vienā laidā.
Arī tādas ir bijušas. Pēc skata viens pret vienu, tik bišķi lētākas. Tām nebija starplikas starp spolīti un korpusu labākai slīdēšanai. Zem uzgriežņa arī ne. Tamdēļ bija grūti nofiksēt vajadzīgo spēku. Un uztinot auklu tā pievilkās.
Šim modelim ir novērsta tā figņa. Un uzgrieznis nav arī trausls, bišķi elastīgs pat salā.
11.janvāris 2024, 08:19 | links
 
Kas būtu labs kātiņš mormiškai līdz 2gr?

Tagad ņemos ar LJ C-tech jig light 60cm teleskopisko! Svars 22 gr…

Rokā jūt katru copi, var labi piecirst, tā jau viss apmierina!

Bļitkai paņēmu salmo, to zilo skandināvu 32cm - vēl nav izdevies notestēt!
10.janvāris 2024, 23:47 | links
 
Jā, gadās muļķīgā veidā salauzt kātus.
Izstāstīšu vienu storiju šajā sakarā.

Uzprasījās čoms līdzi uz ziemas copi. Viņam tā bija pirmā reize.
Iedevu Akaras teleskopa bļitku. Copējām mazajā baltiņā 3-4metros uz asarīšiem.

Pēc kāda laika čoms pienāk ar 200nieku asari rokā un saka:,, Štrunts tā makšķere, salūza vairākās daļās"

Izrādās bija piecirtis zivi ,izvadot to makšķeri turējis aiz roktura un ar otru roku tinis to mazo plastmasas spolīti.

Nu ko, gadās :)
10.janvāris 2024, 21:56 | links
 
Par pašiem kātiem neko pateikt nevaru, bet spolītes man nevieš uzticību. Pirms tam ir lietotas līdzīga paskata ar tieši tādu skrūvi un bija pilnīgs sūc.
Nejauši pieduries, piegriežas ciet un tā vienā laidā.

Var cerēt, ka šīs labākas.
10.janvāris 2024, 21:54 | links
 
Man ar tāds joks ir, iepriekšējā copē nesanāca patestēt, jo bija baigais mīnuss, mēģināšu nākamajā copē patestēt, ja nagi nesals. Esmu redzējis video, kur ar šo joku baigi copmaņi apmierināti, bet gan jau pieraduma vaina - kādam patiks, kāds teiks, ka nevar piešauties. Man vispār tie smalkie rīki ne īpaši tīk, bet ko darīt, ja tuvāk pavasarim, strīpainie atteiksies kampt lielos kumosus :)
10.janvāris 2024, 21:51 | links
 
Nopirku ar šo kātiņu. Darbojos ar mormišku un motili. Izspelēt var forši un copi ar redz forši. Bet trausli. Aizbraucu uz Peipi, domaju ka copēšu ar šo kātu, bet spicīte jau bija nost :( Biju atstājis tai akaras cietaja futlāri, bet aukla ar mormišku bija kaut kur kaste aizķerusies, un spice nost.
Nopirku nàkamo :) man tas kāts patīk.
10.janvāris 2024, 21:16 | links
 

Vīri ir viedoklis par šiem Akaras bezsardziņa kātiņiem.
Manā gadījumā domāti bezēsmas mormeņu tirināšanai svarā 1-2g.

Ir tā spēle atšķirīgāka kā ar metāla sardziņu. Nevaru saprast vai sanāk tas smalkais dribls labāk, bet savādāks 100 punkti.

Nez ir vērts to apgūt , vai nekas labs tur nevar sanākt?
Asari uz šo jautājumu varētu atbildēt, bet neviens neceļ trubu. :)

Šī versija ir
Finezza ultra light 0.7- 2.8 g
10.janvāris 2024, 21:09 | links
 
eisaaks [29.12.21]: Varbūt kāds zin kur tādus var vēl dabūt?
Agat ekscentriķi kādreiz eboat bija
4.marts 2023, 14:06 | links
 
Sveiki. Ar kādu mezglu piesietu "mušu" pie pamatauklas 0.12 ?
4.marts 2023, 14:03 | links
 

Varbūt kāds zin kur tādus var vēl dabūt?
29.decembris 2021, 09:04 | links
 
Pirms dažiem gadiem izmēģināju interesantu mānekli-eccentik saucās.Ņēma gan asaris,rauda,pa kādam plicim.
Diemžēl otrajā copes reizē kkas ar asiem zobiem to aiznesa.Un vairs es tādus vizuļus copes veikalos nesmu atradis:(
29.decembris 2021, 09:03 | links
 
RaimisD [8:36]: Iemetīšu bildi vakarā.Pasen atpakaļ šis prusaks Lielupē cilvēkiem strādāja super. Es sūkāju ledu. Ko darīju nepareizi nezinu. Šim māneklim animācija tik vienkārša, ka nav kur sačakarēties. Uz šo nē , bet uz palielu košo pili ar motili ķērās labi. Moš nebija ticības, nepatika man šams :)

RaimisD, 28.decembris 2021, 19:08


Ko darīju nepareizi nezinu.

Gan jau ka rokas vēziens bij nepareizs :)...ar šito jāpielieto cemmera tehnika .:)
28.decembris 2021, 19:36 | links
 
Strādā,nestrādā....vienā dienā pat var mainīties.Paskaties un palasi pa daudziem mānekļiem.]безмотылка
28.decembris 2021, 19:26 | links
 

Un šāda montāža, kas agrāk bija ļoti iecienīta copmaņu vidū. Ar īsti nenesa labus lomus. Pāris aizcemerēti brekši neskaitās.
28.decembris 2021, 19:12 | links
 
RaimisD [28.12.21]: Iemetīšu bildi vakarā.

Pasen atpakaļ šis prusaks Lielupē cilvēkiem strādāja super. Es sūkāju ledu. Ko darīju nepareizi nezinu. Šim māneklim animācija tik vienkārša, ka nav kur sačakarēties. Uz šo nē , bet uz palielu košo pili ar motili ķērās labi. Moš nebija ticības, nepatika man šams :)
28.decembris 2021, 19:08 | links
 
Sorry kļūdos, tarakāns bez papildus svara. Ar to lāsi cita senu laiku tipa baigi medīgā uzparikte. Iemetīšu bildi vakarā.
28.decembris 2021, 08:36 | links
 
sidla5 [27.12.21]: Ar baldu esmu sitis ,dauzijis,mānijis, man pilnīga nulle, un protams kad zuvi tā nevari noķert, ātri mainu rīkus, jo žēl tā laika:)
Bij vairākus gadus atpakaļ topā Lielupē balda ,zaļganmelns prusaks ar pamatīgu lāsi galā. Man uz to ar neņēma ne pa kam. Pacietības pietrūka to darbināt. Tagad mētājās bezcerīšu kastē.
28.decembris 2021, 08:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager