Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Svinam atkal cita problēma, cik un nopirku dažas svininieces uzreiz krāsa nokrīt nost. Var jau būt tāda problēma tikai dažām ir.
13.decembris 2010, 19:30 | links
 
HOOK..Tas jau man ir zināms ka smērē,lai pārbauda citi.
13.decembris 2010, 18:23 | links
 
HOOK, izrāvi vārdus no mutes:DDD
Atbilde ir, abi sver vienādi:D
Tikai cena atšķiras...
13.decembris 2010, 18:22 | links
 
Ieteikums ja pērkat mormiškas un dziļā ezerā nav jācopē,paprasat lai pārdevējs uzliek uz motiļa svariem gan volframa,gan svina kuras Jums patiktu,būsiet patīkami pārsteigti:)
13.decembris 2010, 18:20 | links
 
13.decembris 2010, 17:54 | links
 
Nu kam interesē-"Balda"
13.decembris 2010, 17:53 | links
 
aakkis jau pateica - kembriki jāliek.
11.decembris 2010, 20:19 | links
 
Pērlītei liek priekšā kembrika gabaliņu,vai citu stoperi.
10.decembris 2010, 21:52 | links
 
Raigar
Tev tās pērlītes nekrīt no āķiem nost? Ja tādu uzliek bļitkai tad liekas ka pirmajā lunkā nokritīs nost
10.decembris 2010, 20:55 | links
 
mini_ME - PALDIES par info, iespējams, ka svētdien, miera jau nebūs, tavu lūgumu izpildīt varu, bet domāju, ka tieši šim produktam virsū skatīties nevajag, pārējie ir ļoti ok, šis man liekas nebūs tas ko gaidi, ja kas tad rakstamies privāti
10.decembris 2010, 08:36 | links
 
Es neesmu rakstījis ka lielā straumē izmantoju salīdzinoši mazos un vieglos bez ēsmas mānekļus.
mini-Me;ja Tu domā ka es ne makšķerēju Ventā,tad maldies.Jā pagaidām nav būts,tur ledus uz jautājuma zīmes.Un upē,kurā es makšķerēju-nemaz tā nerij kā Tu domā tie asari visu pēc kārtas.Ja Tev nepatīk,vai nemāki ar bez ēsmas mānekļiem-tad ķer kā tīk!!!!!!
10.decembris 2010, 00:28 | links
 
aakkis
Klau cienītais - kā teu šķiet: ja savus bezēsmas brīnumus izmantotu ne tikai smirdupītē, kur ihtiofauna ziemā rij da_jebko, kas šķiet ēdams, bet normālos ūdeņos ar presingu uz jūrnieku kumpajiem, ko a? Tiešām ieliktu triviālajam motilim ar straumi 6-7 metru dziļumā? A varbūt Liepājas futbollaukumā? Ir bijuši poztīvi piemēri tādās ūdenstilēs?
Un, vispābā, to, ko tu ieliki, sauc par VENTAS lejteces ČORTU. Ar būtiskiem uzlabojumiem, protams.
9.decembris 2010, 23:24 | links
 
aakkis
Nu tu jau te kaa mormenju guru uzvedies ;)))
P.S. Vai kaadu striipaino esi atstaajis, ja sadomaashu tavaa pusee paciemoties? :)
9.decembris 2010, 20:04 | links
 
Un te jau bilde-ķēdīte,pērlītes
9.decembris 2010, 07:42 | links
 
"Balda"

8.decembris 2010, 23:43 | links
 
Es motili nekad nelieku,ja cope pavisam vāja,tad vienu vībotnieku vai balto!
raigars;Nu Tev sanāk labi,zini kas ir vēl efektīgāk?Jākarina trīs posmiņi no zelta,sudraba 'krāsas ķēdītes.
8.decembris 2010, 15:04 | links
 
Vai, lietojot pērlītes, uz āķiem maucat arī motili, jebšu pietiek ar vienu vībotnieku?:)
8.decembris 2010, 14:28 | links
 
raigars - ievērtēju... jau šajā nedēļas nogalē pamēģināšu... Jāpiemklē tikai kāda pavecāka aukla:D Pērļu gan bez gala:D Jāatzīst - man ir problēmas ar bezēsmas mormišku driblu:D
8.decembris 2010, 10:24 | links
 
Speciāli mirtinam - kustīgās pērlītes. Augšējā ir nekustīga, bet apakšējās divas brīvi staigā un taisa mikrovibrācijas. ;) Kustīgās pērlītes
8.decembris 2010, 09:02 | links
 
Aukla parastā monofīlā. Pirms auklas bāšanas caurumos (pērlīšu) galus ar šķērēm nogriez leņķī lai sanāk spici gali.
7.decembris 2010, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager