Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
sveiki tovarišči!
izdomaajaam ar biedriem saakt ziemas copi. nopirku 3 balalaikas, auklas 0.1 un 0.2, mormishkas (diskobumbas), aakjus ar kuriem ja nu kas uz ledus izvilkties, kastiiti motiliem, sardzinjus(vai kaa sauc tos ko liek uz makskeriites gala). apgeerbs ir urbi dabuushu - ko neesmu nopircis? :)
p.s. tie kas rakstiis meklee rocies netaa utt. - neteereejiet savu tik daargo laiku un klaviatuuras resursus! =]
jaazeps, 5.janvāris 2015, 15:55

Uz kā sēdēsi? Sākumā var iztikt ar plastmasas spaini....Jauns jau var uz ceļa patupēt vai kājās stāvēt.
5.janvāris 2015, 16:06 | links
 
0.12 nevis 0.2 aukla
5.janvāris 2015, 15:56 | links
 
sveiki tovarišči!
izdomaajaam ar biedriem saakt ziemas copi. nopirku 3 balalaikas, auklas 0.1 un 0.2, mormishkas (diskobumbas), aakjus ar kuriem ja nu kas uz ledus izvilkties, kastiiti motiliem, sardzinjus(vai kaa sauc tos ko liek uz makskeriites gala). apgeerbs ir urbi dabuushu - ko neesmu nopircis? :)
p.s. tie kas rakstiis meklee rocies netaa utt. - neteereejiet savu tik daargo laiku un klaviatuuras resursus! =]
5.janvāris 2015, 15:55 | links
 
Izskatās smuka balalaika "Mastiv",l=23cm.
5.janvāris 2015, 15:43 | links
 
Svina bezmatilka kabina volfrāmenei vienos vārtos ja ķer asarus bet ja matrozīšus tad vienalga jo tie sīkie skrien virsū murmulim bet lielais iesūc kopā ar ūdeni,tāpēc volfrāmene ar savu lielāko īpatsvaru paliek uz vietas vai izkustas ļoti maz. Rezultātā kā saka iedod pa zobiem un otreiz lielais tur vairs neņem, atkal jāmaina āliņģis.
5.janvāris 2015, 13:23 | links
 
Urmaas
Ja džigs pļiks, tad bezēsmas, ja ar gumiju, tad jau ar ēsmu? :)))) Mandula - kas skaitās?
4.janvāris 2015, 15:33 | links
 
Vēļējos 1 jautājumu uz mazākām bezēsmas var arī raudas vilkt?

pludinsh, 4.janvāris 2015, 11:40

Ar bezēsmas murmuļiem var noķert visas, nu gandrīz visas, saldūdens zivis. Man nav trāpijušās vēdzeles, sami, mailītes.
Asari, raudas, brekši, ķīši uc var vilkt vairumā. Bieži trāpās pat līdakas uc plēsēji.
4.janvāris 2015, 13:03 | links
 
Pa raudām,...var vilkt arī raudas.Piemēram Usmā bieži tās raudas pat bļitku dauza.Bet noteikti ar kādu pinku uz āķīti tā lieta ies labāk.Un raudai tomēr vajag iebarošanu.
Par svinu.....kādreiz tikai uz tādām ķēra.Ne jau svins vai volframs ķer to zivi! Tur daudz,daudz knifu utt.,un pirmais nosacījums-ka jābūt tām zivīm!Nenoķersi to -kā nav!
4.janvāris 2015, 11:52 | links
 
Vēļējos 1 jautājumu uz mazākām bezēsmas var arī raudas vilkt?
4.janvāris 2015, 11:40 | links
 
Aakkis
Svininiekiem dažās vietās šeptē labāk kā volframnieki.;-)
4.janvāris 2015, 11:06 | links
 
Sakiet vēl,ka izdomai ir gals!
4.janvāris 2015, 09:24 | links
 
Asari,uz ēdamo gumiju....
24.decembris 2014, 17:17 | links
 
Tonis, jā! Es par kaut ko tādu arī runāju, konkrēti tam vīram makšķerītes kātiņš bija max 3cm garš pie kura kaut kādā veidā viņš bija piemontējis/piekausējis salīdzinoši garu, elastīgu sardziņu. Nav jau tā, ka nēesmu dabūjis asari uz bezmotilkas, vinkārši tehnika nav līdz galam atkosta, lai bez tārpiem uz cop gribētu brauktu ibio :)
11.februāris 2014, 21:04 | links
 
Morda,
ir arī tāda tehnika,kā Tu teici,ka ar nelielu piepūli garā elastīgā sardziņa galā sinosaveidīgā kustībā dabon biežu un nelielu amplitūdu,bet tad vajag pavisam 'pareizu'sardziņu...:)
11.februāris 2014, 15:00 | links
 
Apmēram sapratu. Ir redzēti pro dročītāji kuriem pietiek tikai iekustināt sardziņu un tas jau tālāk pats no sevis kustās. Laikam jau viss slēpjās praksē un vēlreiz praksē. Ja šāds laiks vēl nedēļu turēsies, tad diemžēl nebūs vairāk kur praktizēties.
11.februāris 2014, 11:53 | links
 
Tonis pareizi saka, izvelk pagaru sardziņu, aukla iet ārā praktiski taisni, tb makšķerīte perpendikulāri ledum. Dračīt vajag ļoti ātri uz priekšu-atpakaļ, nevis uz augšu-leju, tas sanāk dabiski, un jāceļ uz augšu... :)

es jau arī tikai mācos (45 gadus trešā klasē) :)
jāsaskaņo sardziņa garums, auklas resnums, mānekļa svars un dziļums, vienas receptes nav...

...esmu sapratis, ka ir vietas, kur šī sistēma strādā ļoti labi, bet ir vietas, kur nekā ...
11.februāris 2014, 09:53 | links
 
Var izmantot i lafsāna,i volframa sardziņus,svarīgi piedzīt pareizo garumu,un 'dračījot'sasniegt smalku un biešu amplitūdu.To var panākt ar pastingru un elastīgu sardziņu, turot to gandrīz perpendikulāri pret āliņģi un veicot pēc iespējas ātrākas vibrācijas,vienlaicīgi diezgan ātri ceļot mānekli uz augšu.Ja nesanāk,jāiziet 'dračīšanas'kursi...:)
11.februāris 2014, 09:33 | links
 
Padalieties lūdzu ar info kādus sardziņus lietojiet priekš bezēsmas mānekķiem (bezmotilkām)? Man ir šādi, tādi lavsāna un metāla sardziņi, bet liekās, ka kaut kas nav, nav tā elastība utt. Iespējams pa īsu, vai arī vienkārši nav īsti samēroti mānekļa svaram, grūt spriest. Garumi, materiālsl kur dabūt. Aiziet! :) Kāda bilde arī nenāktu par skādi.

Morda, 9.februāris 2014, 23:39


Redz', kā es noprotu tad bezmotilkas nemaz tā nevar iemest vienā katlā un piesiet mormeni oie viena algoritma vaktētāja.
Ja skatāmies rupjos vilcienos, tad iedalītu divas daļās:
1.) Strīpainajam medniekam izvēlētos pamīkstu & paīsu aziātu. Prasās iemaņas, jeb dračīšanas spējas. Pie tā protams jāpiestrādā.
2.) Baltajām garāku un cietāku (līdz pat 30cm), kur darbu pārsvarā dara pats vaktētājs.

un ta tālāk iet pašas bezmotilkas a, b, c, d ...

Vobšem ir kur rakt un ko domāt.

Ja kāds mani palabos, būšu tikai priecigs.

o.
11.februāris 2014, 01:25 | links
 
Padalieties lūdzu ar info kādus sardziņus lietojiet priekš bezēsmas mānekķiem (bezmotilkām)? Man ir šādi, tādi lavsāna un metāla sardziņi, bet liekās, ka kaut kas nav, nav tā elastība utt. Iespējams pa īsu, vai arī vienkārši nav īsti samēroti mānekļa svaram, grūt spriest. Garumi, materiālsl kur dabūt. Aiziet! :) Kāda bilde arī nenāktu par skādi.
9.februāris 2014, 23:39 | links
 
UN vēl pa strekozām - vai ar mīkstu kātiņu gadienā nav tā, ka vismaz redz, ka tā ļurba mēģina iegūt mākeli. Savādāk kaut kā pagalam spocīgi, ka zivi konstatē nevis redzot kkādas sardziņkustības vai ko tādu, bet ceļot augšā - Uzreiz sirdsapziņa nestoties uz to ka āķi mutē, tajā saskata cemmerēšanas pazīmes...
2.februāris 2014, 20:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager