Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
tātad par strekozām... Ir nepārvarama vēlme šamo pamēģināt. Vakar viena tika iegādāta, krustā sista un pēcnāves ģipša maska atlieta. Dzimtie āķi viņai stipri neatpalika no tiem, kas ir ilustrācijā man albumā. Lai nebūtu jāizpērk viss veikals meklējot labāko risinājumu - varbūt kāds var pateikt priekšā - sānu āķiem bi tāc izteikts S locījums - vai tas ir no svara? Vai ir lietderīgi uzreiz viņai uz āķiem kabināt stiklbumbiņas? Vai ir kāds uz tiem āķīšiem mānījis virsū putuplasta bumbiņas (lai vieglāk iesūcas tai putekļsūcējļurbā)? Paldies par vērtīgajiem padomiem!
31.janvāris 2014, 13:58 | links
 
Tur nav īpaši jāiesptringst,vaig tik aktīvāk dračīt...:)
Es aukliņu izveru cauri,uztaisu cilpu,aptinu galu 5-6 reizes apkārt cilpai un izveru galu cauri cilpai , savelku
un visi gali ūdenī...:)
31.janvāris 2014, 10:52 | links
 
nu iemetu galerijā kā man tur sasiec. laikam kko redzēt var
30.janvāris 2014, 20:11 | links
 
Labā copē neciešu čortu - ja rij visus trīs žuburus tad ir ko kabināt laukā! Labāk ar mormeni - ātrāk un ērtāk. Un manā pieredzē nekad tas čorts nav parādījis baigos rezultātus - varbūt par maz iespringu!
30.janvāris 2014, 19:37 | links
 
es ar ap 1 āķi apsienu un miers. uz augšu aukla aiziet no centra un čorķiks stāv taisni
30.janvāris 2014, 16:45 | links
 
Ja ir kātiņš tad jau var kā parastu āķi, bet man ir tādi čorti, kad āķi ir tik dziļi ielodēti, ka pat visi 3 kopā nav ... laikam jāmēģina pie viena no āķiem siet ... vnk domāju moš ir kāds viltīgāks mezgls ...
30.janvāris 2014, 16:36 | links
 
Archey
Sienu kā parastu āķi ar mezglu uz kātiņa.
Jurik
Nav viņi jāloka. Ja vēlies izlocītu, tad tādi veikalos ari ir sastopami.
30.janvāris 2014, 15:15 | links
 
Veči, kādu mezglu labāk izmantot, lai piesietu čortu, kam ir vertikāls caurums caur visu ķermeni?

Paldies

Archey, 29.janvāris 2014, 14:04


Tu domā to smuko garo kaparnieci? :) Es izlaid cauri un tad ap visiem 3 kātiņiem uzreiz kā parastai mormenītei. Es gan uz čortiem esmu pilnīgs lohs, bet tagad gribās to ķermenīti nedaudz ielocīt līkumiņa. lai tā vēl sāniskāk viņa kaut kā klanās.
30.janvāris 2014, 15:10 | links
 
Veči, kādu mezglu labāk izmantot, lai piesietu čortu, kam ir vertikāls caurums caur visu ķermeni?

Paldies
29.janvāris 2014, 14:04 | links
 
Nu upēs bezmotilka tiešām ir super - sami prohodilji, a vot ezerā jau uz šo ne katrā tik viegli pie zives tikt :)...
25.oktobris 2013, 13:08 | links
 
Jūrmalenes lielajā Maximā,Gardā jau ir svina mormenes!

snipiens, 25.oktobris 2013, 12:45

Būs jāiegriežas kamēr nav sākusies sezona,pēc tam vairāk nebūs,zinu no pieredzes:)
25.oktobris 2013, 13:01 | links
 
Sāc iepirkt bižutēriju un svina mormenes ja būs:)
25.oktobris 2013, 12:18 | citēt | links To kutis!

Jūrmalenes lielajā Maximā,Gardā jau ir svina mormenes!
25.oktobris 2013, 12:45 | links
 
Vienvārdsakot ķikurus centīšos šoziem neiegādāties :)

o.

otinjsh, 25.oktobris 2013, 10:30[/quote]


Sāc iepirkt bižutēriju un svina mormenes ja būs:)
25.oktobris 2013, 12:18 | links
 
[quote=334769A ko, ar bļitkām nesanāca pagājšgad!?

eduks, 25.oktobris 2013, 10:10


Sanāca, nedaudz - pirmajā ziemas pusē. Tad uz pavasari ieprovēju pāris reizes ar bezmotilku. Iepatīkās.

Vienvārdsakot ķikurus centīšos šoziem neiegādāties :)

o.

otinjsh, 25.oktobris 2013, 10:30[/quote]

Nu par ,,bezmotilku" saka:,,Viššij uroveņ!"
Tā kā lai veicas!!!
Man čoms ar viņām ,,šuj" kā ar Zingeri...varbūt tāpēc ar parasti ir lomi...!:)
25.oktobris 2013, 10:48 | links
 
[quote=334769A ko, ar bļitkām nesanāca pagājšgad!?

eduks, 25.oktobris 2013, 10:10[/quote]

Sanāca, nedaudz - pirmajā ziemas pusē. Tad uz pavasari ieprovēju pāris reizes ar bezmotilku. Iepatīkās.

Vienvārdsakot ķikurus centīšos šoziem neiegādāties :)

o.
25.oktobris 2013, 10:30 | links
 
Jā, jā zinu, ka ziema vel patālu, bet tā kā rudens vakari gari un tumši, tad sanāk ieklausīties tīmeklī kas tam sakāms.

Šogad esmu nolēmis pievērsties visam tamvisam, kas ir bezēsmas.

otinjsh, 25.oktobris 2013, 10:08


A ko, ar bļitkām nesanāca pagājšgad!?
25.oktobris 2013, 10:10 | links
 
Jā, jā zinu, ka ziema vel patālu, bet tā kā rudens vakari gari un tumši, tad sanāk ieklausīties tīmeklī kas tam sakāms.

Šogad esmu nolēmis pievērsties visam tamvisam, kas ir bezēsmas. Te daži klipiņi no u tube.

Vadīšanas tehnikas:


Pašam sava mormene noŠķerbakoviem. Ierasti miegs nāk no šīs iežūžojošās balss. Tagad noskatījos ar interesi. Iespējam esmu noilgojies.


Viss Ru valodā.

Tas tā. Padalīties gribējās!

o.
25.oktobris 2013, 10:08 | links
 
Aakkis;Izskatās labi,pašam gribas uzkost.Man ir viens vietējais paziņa,viņš pats taisa visa veida mormiškas,arī volframu,rotā ar spalvām. Šuj kā traks,acis nevar izsekot darbībai. Ja apakšā kas ir,tad tam ir vāks.Es viņam blakus nevaru izturēt,laižos,lai nebojā omu. Lielākais panākums tomēr laikam ir darbībā.
12.marts 2013, 07:20 | links
 
Deluxe mormiškas.
Otrā no kreisās,ar to piekariņu laba.Tā visu laiku pašam jāķīmiķo!Nezinu vai LV tirgū ir!
12.marts 2013, 07:08 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-52160.htm?msg=ok vīri, ja nav slinkums un patreiz neskatieties pieaugušo mājaslapas, uzmet acis uz šo linku, iespējams, ka varat kolegam palīdzēt :)
2.marts 2013, 23:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager