Makšķernieku teltis

Lotinja
Ne man nepatik.... normala vieta telts diena gan nakti cope :)
8.janvāris 2016, 23:02 | links
 
es sēžu spilgti dzeltenā teltī un nav ne vainas, drīzāk otrādi - šķiet saulains :) Un vēl piemēram: nēsājas visādi aptaurētie ar sniega močiem pa Peipusu, lielāka iespēja ka tevi pamanīs laicīgi... Protams ja nesēdi "kolhozā".
8.janvāris 2016, 22:34 | links
 
Labākā mana dāvana 8.martā! Pat tulpes un Raffaello klāt neprasījās.
Sev un pārējiem, kurus telts salikšana "noved līdz baltajām pelītēm" videopamācība: http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskeresana/ziemas-makskeresanas-teltis/ziemas-telts-holiday-ice-h-1011.html
8.janvāris 2016, 17:30 | links
 
esmu lietojis krievu ražojuma iglu tipa telti (Nelma nosaukums). Holiday pat blakus nestāv ar savām plastmasas detaļām... visiem iesaku, mūsējie interneta veikali pieņem pasūtījumus, diemžēl uz vietas nevienā veikalā nav...
8.janvāris 2016, 09:49 | links
 
Kuru labaak nem Holiday Hot Cube 3 vai eskimo ziema telts?

RoginskisLV, 7.janvāris 2016, 23:58

Es laikam neņemtu ne vienu ne otru. Tikai dēļ krāsas. Manuprāt diez cik fieni nav visu dienu sēdēt sarkanā vai spilgti dzeltenā būrī.
Es izvēlētos NOVA TOUR "KUB" vai Rapala SHERPA POP-UP
8.janvāris 2016, 09:09 | links
 
Kuru labaak nem Holiday Hot Cube 3 vai eskimo ziema telts?
7.janvāris 2016, 23:58 | links
 
Vai kādam ir RIDGELINE 6 PLUS telts? Ja ir, var kāds normāli apstāstīt, cik labi viņa iztur mūsu jaukos laikapstākļus, piemēram uz 2-3dienu pārbraucieniem! Nesāk pilēt cauri pēc ilglaicīga lietus vai arī grīdas daļa nemirkst? Varbūt ir labāka telts uz tiem pašiem 4-5 cilvēkiem tādā pašā cenā?

Paldies!
2.jūlijs 2014, 17:11 | links
 
TELTS PĀRDOTA !!!!!!
31.janvāris 2014, 21:34 | links
 
Es neapskatijos kodu (paķēru pirmo ko ieraudziju tajā lapā). Man ir W-ADM-2 (tāda kā Valda bildē).
Tā ko Tu esi noskatijis man liekas par dārgu. Tāpat kā man ne diesko patīk tās dzeltenās Holidy...neredzu viņām normālu pielietojumu.
Man gribējās ar slēkto grīdu.
31.janvāris 2014, 20:26 | links
 
jeeska Tu pa tām pelītēm domā valdiszaina telti,vai ko izvēiējos es.
31.janvāris 2014, 20:19 | links
 
Tieši tādu es arī nopirku. Bet trenēties salikšanā gan vajag.......savādāk uz dīķa tā novedīs līdz baltām pelītēm:-)
31.janvāris 2014, 19:59 | links
 
PĀDODU TELTI... 10 eiriķi Jauna 1 REIZI LIETOTA
31.janvāris 2014, 19:57 | links
 
Edis
Tai teltij ir gan lodziņš, gan durvis, gan grīda ar raiferi....tā kā vēdināsies uz vellla paraušanu:-)
31.janvāris 2014, 19:54 | links
 
man vienīgais uztrauc tas ka,tai teltij nav ventilācijas lodziņu,copējot mēdzu daudz pīpēt,bet kur liksies tie dūmi?
31.janvāris 2014, 19:51 | links
 
Paldies jeeska pa informāciju,tad jau japērk tik nost.Nākošnedeļ Peipī izmēģināšu un uzrakstīšu,kā man gāja ar šo telti.
31.janvāris 2014, 19:44 | links
 
Mailite, es vienk ieurbu urbi tanii malaa kur ir veejsh un tad vienk urbi izmantoju kaa stabu pie kura pieseeju auksheejo to stiprinaajumu tas jau tev paliidzees, bet ja seedi veel ar kaadu tad ja ieurbsiet 2 urbjus buus ideaali nekas nelociisies tik tik cik audums iegulsies uz iekshu bet tur neko nepadariisi....
31.janvāris 2014, 19:28 | links
 
Edis
Tām pirmajām (acperniecēm) nav ne vainas. Pagājušajā nedēļā nopirku un izmēģināju Peipī. Vienīgais vajag naglas ar ko pie ledus piekniedēt, savādāk mazākā vēja plūsmiņa nes prom. Nelīdz kad kaste ir iekšā ielikta.
Jā un mājā jātrenējas salikt.:-)
Visādi citādi esmu apmierināts.
Varēs arī vasarā bez lietus periodā izmantot.
31.janvāris 2014, 18:55 | links
 
vēlos nopirkt telti copei,bet nevaru izvēlēties. Ko ieteiksiet no pieejamā klāsta kas ir interneta veikalā LUKASS.lv?Varbūt telts ATO 6Z-2 ziemas?
31.janvāris 2014, 18:42 | links
 
Pozitīvais moments šai teltij ir viņas metāla konstrukcija ! Pārējais var būt kaut kas ne tā,materiāls,vīles,cilpas,utt,bet var būt ka tā...Kādam jānoriskē un jānopērk...
4.marts 2013, 18:59 | links
 
jā paldies ,jau arī izpētiju krievu netveikalus. es gan lētāk par 4500 rubļu neredzēju.
4.marts 2013, 18:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager