Makšķernieku teltis

man vajag jau rīt vakarā telti. Bet nākotnei būs jāapdomā šis te variants :)
28.jūnijs 2012, 00:39 | links
 
Ātrās teltis manuprāt labākās ir šās te
http://www.decathlon.co.uk/2-seconds-i-tent-id_8055746.html

viņiem ir vienvietīgas līdz laikam četrvietīgas.
Uzcelt tiešam var 2sekundēs. salikt ja piešaujas varbūt minūte.
man ir vienvietīga, ir gulēts divatā, šauri bet OK.

Tuvākās vietas kur nopirkt ja nav pieejamas internetā ir Varšava/Marki uz Vislas pusi pie jaunā tilta un Stokholma/Bromma
27.jūnijs 2012, 23:45 | links
 
paldies, uz šito jau cierēju. jāapčamda dabā lai redz vai kaut cik turēs vēju.
27.jūnijs 2012, 13:20 | links
 
@eerglis
ehh ... nu tad variants pa ap 20 ls dārgāk ... arī automātika. Bet nu ar nav garantija, ka nav jau izkūpējušas ...
http://www2.neoshop.lv/telts-euro-trail-spring-3-pop-out.html
27.jūnijs 2012, 13:14 | links
 
smailers zvanīju vairs neesot :(
27.jūnijs 2012, 13:08 | links
 
@eergli
Shitais ir interesants variants. Tā ātrā salikšana ir nereāli ērta štelle, jo īpaši pēc 0.5l.

http://www.averto.lv/lv/automatiskas-teltis/
27.jūnijs 2012, 12:59 | links
 
ir kādas interesantas teltis ātri saliekamas tirgū? moš bralitis ir uzbūvejis? :D
27.jūnijs 2012, 12:16 | links
 
opāa tēma jau vairs nav aktuāla - paldies -mailite
24.februāris 2012, 10:57 | links
 
Varbūt kāds var ieteikt alternatīvu tiem mietiņiem, kas ir domāti holiday tipa ziemas teltīm?
24.februāris 2012, 10:52 | links
 
To ES pielietojiet personiski.:)
Sakrāvis copes štrumus autiņa grabažniekā,dodos uz copp.Tākā laiciņu sola slīdzinoši drēgnu ES nolemju jemt līdzi telti.Tākā veikala skrūves,ne visas, sūtīgi lien tajā ļadū,tad skrūvēju samorezus,situ naglas,lai tik telti nostiprinātu.Kad tas viss izdarīts cope var sākties.Jem t.iri smuki ASARI un BREKšI.Pa dienu kaste un vēl bikiņ pieslānīta,var doties mājup.Telts nojaukta,bet skrūves un naklas atsātas,jo slinkums un nevar dabūt laukā.Lai paliek.Jau braucot mājup apceru nākamās brīvdienas,kad atkal varēšu baudī exelento copi.Pa nedēļas vidu sniedziš biku pakusa un pa naktīm tā putriņa sasala.Pienācis vikends,dodos atkal uz copp.Tik esmu padzirdējis,ka cope citā vietā bijusi labāka.Protams dodos tai virzienā.Protams ,ka atkal ir doma sēdēt teltī,jo salt taču negribās.Pirms tam tik jāizurbj pāris lunkas.Boris tiek sastellēts vienā mirgā un laimes pilnu seju sāku urbt lunku.Tik kas tad tas - ES esmu uzurbies kāda idiņa atstātajām naglām ledū.Nažu komplektam pisec.Labi ka ir otrs komplekts līdzi.Naži ātri tiek nomainīti un ar smaidu sejā tiek urbta svaiga lunka pāris metrus nostāk.Tik nezkāpēc smaids no sejas ātri noplok,jo pazīstamas sajūtas - ES esmu ieurbies kāda ,(seko mātes vārdu sērija),atstātajāš depo skrūvēs.ļoti nikns pošos mājup.Jo trešā nažu komplekta līdzi nav.Ar to ari "JAUKā" copes diena ir beigusies.
p.s.
morāle - neatstājiet savus dzelžus ledū.Ka pašiem neatskrien atpakaļ.
16.februāris 2012, 12:29 | links
 
depina noperc parastos regibsa 'samorezus' un skruvgriezni. ledu iet ieksa, ka smerets. tapat ari ara. var ari atstat ledu (nav smuki atstat pec sevis gruzus) un piepirkt pa paris santikiem jaunus.
16.februāris 2012, 12:01 | links
 
mana pieredze ar speciālajām telts skrūvēm (tās kas zemāk) - TENT SCREW. Biju iepriekšējo setdien Peipusā, tā kā bija samērā auksts, sevišķi no rīta, sadomājos uzsliet telti ar speciāli šai lietai nopirkto skrūvju palīdzību. Skrūvēju, skrūvēju, atspēros ar visām četrām un atkal skrūvēju... Nelien iekšā, griežas apkārt un viss. Tad ar vienu roku skrūvēju, ar otru ar smeļamo kausiņu klapēju no augšas pa skrūvi... it kā palien mazliet un atkal griežas riņķī... Pēc pusstundas seksa apnika, ar ledus urbi ieurbu caurumu (ne līdz ūdenim, tikai cm 20...30) bedrē iemetu to skrūvi ar šņori, aizbēru ar ledus vižņiem un piebradāju cik nu varēju. Sanāca tā kā enkurs. Vēja tik pat kā nebija, tad arī mana būve turējās...
16.februāris 2012, 11:45 | links
 
averto kas tas par gljuku te tagad no tavas puses izleca?Shito m....slu vari sliet sev pie maajas daarzinjaa galju cepot.
11.februāris 2012, 11:03 | links
 
Tie, kas meklēt, kur paslēpties no lietus, vēja, utt., varu ieteikt Ātrākās nojumes pasaulē - saliekamas burtiski 1 minūtē, viegli pārvietojamas utt.

http://www.averto.lv/lv/nojumes_foldingi/

Par teltīm varu dot padomu - vajag lūkot telti ar krustveida lokiem, kas nodrošina telts stabilitāti arī bez nostiprināšanas.

www.averto.lv
11.februāris 2012, 10:13 | links
 
karlens. protams, ka vējš viņu kustina, ja tā stāv tukša, pielieks arī pie zemes, vējš rimsies būs atkal augšā. sēžot iekšā jau galvenais ka nepūš, var ielikt svecīti. es domāju, ka jebkuru telti klajā laukā vējš pluina, tad jau vajag vadāt līdz koka būdu. augumam gan ir nozīme, man ir 171 un ir ok, ja garāks, vajag augstāku. ir lietota tāda arī peipusā
9.februāris 2012, 11:13 | links
 
Iepriekš biju lietojis šāda veida 8-niekā salokāmo telti bez grīdas, uzstādīt un nojaukt elementāri. Bet bija viena problēma, ka man sēžot uz saliekamā krēsliņa galva dūrās griestos. Nopirku vidējā izmēra Holyday automātisko dzelteno telti. Izmērs un augstums ok. Esmu drusku vīlies citās lietās. Vējainā laikā uzstādīt un nojaukt, salikt somā ir sarežģītāk. Aizņem 3x vairāk vietas. Apakšu blīvi nostiprināt pie ledus ir grūti par spīti tam, ka ir tās melnās papildus malas. Stiprāks vējš tāpat grib zēģelēt pa apakšu. Lodziņa sānu malās aizdares ar rāvējslēdzējiem nav veiksmīgs risinājums. Stiprāks vējš purina to lupatiņu un aukstais gaiss nāk iekšā. Vajadzēs piešūt papildus ļipučkas.
Vējā purina kā vienu, tā otru, bet tas nav traki.
8.februāris 2012, 21:22 | links
 
Jurik! Pamatojums mani uzrunāja! Jāņem Tevis ietektā... :D
8.februāris 2012, 15:23 | links
 
Karlens, es tādu jau iegādājos, Daugavpils tirgū, cena tikai 10 Ls un nav zila...:) iemēģinājis vēl neesmu, bet domāju, ka pūtiena laikā piesiešu pie bora...
8.februāris 2012, 15:22 | links
 
Kārlēn! Nu lūk. Manis piedāvātajai versijai ir visai aerodinamiska forma. Līdz ar to ir izredzēs, ka orkāna gadījumā paspēsi ar karoti izgrebt ledū eju un noslēpties tuvāk zivīm.
8.februāris 2012, 15:20 | links
 
Tieši "ļodzīgums" arī mani attur droši vērt maku dēļ šī izstrādājuma! Uznāks uz Peipusa orkāns un saspiedīs mani starp visām 4 sienām!
Vapon, kā tur ir? - esi sēdējis nopietnā vējā tajā teltī? - kas notiek, kādas izjūtas? ;)
8.februāris 2012, 15:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager