Makšķernieku teltis

Boroda, piedod, bet, neskatoties uz sociālo pazīšanos, piekritīšu Hotentotam. Varbūt vaina tajā, ka neko saldāku par burkānu neesmu baudījis! :)))
1.augusts 2011, 20:19 | links
 
Ja ūdens tecētu "gultā", arī es iegādātu citu telti. Mitrums ir jūtams starp abiem slāņiem, bet citādi nekādi neskādē. Ja cieši saspiež abus slāņus, tad gan iekšējais slānis samirkst, taču tā kā man ir 3vietīgā telts, ko izmantoju max. 2 cilvēkiem, tad līdz šim tas nav problēmas radījis.
1.augusts 2011, 13:30 | links
 
Man patīk gulēt sausā gultā:))
1.augusts 2011, 13:04 | links
 
Tev šis diži traucē?
1.augusts 2011, 12:37 | links
 
Hotentot -tajās teltīs, kuras tev liekas labas esam (lētās no lielveikaliem), vienmēr ir kondensāts.
1.augusts 2011, 12:20 | links
 
Man gan liekas, ka stāsti par lētajām un draņķīgajām teltīm ir izzīsti no pirksta. Mēdzu braukāt pa dažādiem brīvdabas pasākumiem (2-3 dienas), kur jau parasti bez lietiem neiztiek. Tur nu vedu savu 3vietīgo Rimi teltīti (šķiet, kādi 6 vai 7 lati - bija kaut kāda akcija). Ne es zinu, kādi tur tie lietus mm, ne visu pārējo, bet nudien nav ne vainas. Ir pārlaisti baisie lieti un teltī sauss. Ir aizdomas, ka pēc 2 dienu nepārtraukta lietus gan iekšā būs slapjums, taču tik ilgi parasti nelīst.
Rezumējums - ja telts tiek lietota bieži un uz vairākām dienām, tad varbūt arī der padomāt par ko labāku, taču pāris izbraucieniem noteikti nav vērts izsviest naudu, jo gluži labi var izlāpīties ar prasto variantu.
1.augusts 2011, 11:43 | links
 
Jūnija vidu uzdevu jautājumu par telti ,līdzīgu šai www.averto.lv/lv/averto-automatiskas-teltis/4-vietiga-telts-1006.
Nopircis esmu līdzīgu , no šī uzņēmuma piedāvātajām 4 vietu teltīm ,
Salikšana un novākšana ir ļoti ērta , mehānisms darbojās , telts virsējais slānis nav jāliek atsevišķi ,telts ventilējās brīnišķīgi .
Reālu lietu vel dabūjis neesmu , tāpēc pagaidām atturēšos no komentēšanas par 1500mm ūdens noturību.
Līdz šim izbraucienos lietojām teltis kuras tika nopirktas pa lēto Maximā un Jysk ,kurām pat nebija norādīta ūdens noturība , viņas neelpoja ,kondensāts iekšpusē bija vienmēr un pat vidēju nokrišņu gadījuma izmirka .
1.augusts 2011, 11:26 | links
 
Bralitis
5000 var but vajag ari tadu , kur pusgadu list lietus tropos, laba telts tev neko nesaplis un neizmirks.
Protams var pirk Maxima letos variantus, tikai tad jadoma ka saplisis. Daudz esmu gulejis visadas teltis
Vispar kas isti jadara lai telti saplestu, tiesm nezinu
Pie tam bel tadi lieti ka pedeja laika bija pie mums ir samera reta paradiba
29.jūlijs 2011, 16:40 | links
 
Laba copes telts sākas ar 5000 mm . Tie dranķi ar 1500 mm ūdeni un vēju laiž cauri . Peipī izmēīnāti visādi varianti .
29.jūlijs 2011, 16:32 | links
 
Pa 400 LVL jau var nopirkt vienistabas dzīvokli ar malkas apkuri Aglonā ;)))
29.jūlijs 2011, 16:10 | links
 
Kuda tada telts, 400 ls, pie tam vel vesaka lika vinja nepagulesi, bet karpas jau vesa laika ari nekeras.
Ka zinams karpotaju inventars vis ira labs un dargs.
Butiba ja nav lieli lieti, un cilveks gulj telti samera reti, nav jakaunas ari Maximas teltim, neka jau tur smuka un erta nava. Vienrasi klasiskas Padumju telts, no neilona. Biju Aglona uz svetkiem, tur pamata redzeju ka cilveki gulj Maximas teltis.Ja ir aizdomas par lietu var iebazt soma planas pleves gabalu.Sezonas beigu izpardosanas izmaksas Maxima bus kadi ls 5.
29.jūlijs 2011, 15:50 | links
 
http://www.karpas.lv/lv/karpu_makskeresanas_piederumu_katalogs/armo_mkii_2_man_bivvy/1/26/2027/

Ja copē daudz un ilglaicīgi, tad šī ir Laba telts un par cenām ari var runāt ar veikala saimnieku, sanāca stipri lētāk. Mīnuss tāds, ka ģimenei var iepatikties un tad veidosies dziivaa rinda :)
29.jūlijs 2011, 09:30 | links
 
Sir, gandrā tās teltis (lafuma) var aptaustīt. Bet jāpērk i-veikalos. Gandra cenas ir, maigi sakot, ļoti nedraudzīgas. 1500mm izturība nepietiek gan. Ir pārbaudīts. Iesaku 3000mm.
29.jūlijs 2011, 09:04 | links
 
Pirmais iespaids - maksāt puscenu klāt tikai par automātiku, kam tev tik dārgu telti. Viņam tāpat virsējais jumts pašam jāliek!!
29.jūlijs 2011, 09:02 | links
 
Ar teltim ir ta...... ja gribas kartigu, smuku, elpojosu telti, vietam cetram, jarekjinas ar kadam 100 naudinjam, teltis ir japerk turistu veikalos, ka "Gandrs " Alfa vai vinju veikala uz Kalnciema iela.
Lafuma ir loti laba telts, ar kvalitates garantiju.
Telti izveloties nav jaskatas briesmigu mitrumizturibas koeficentu. 1500 izturibas pilnigi pieteik, lai ari taga izturiba normalam teltim ir daudz lielaka. vajag piemeklt gulesanai masina piepusamu matraci, tas tada gadijuma ja brauc divata, cakars ir mantas mest uz prieksu sedekljiem.
Kara zinja uz telti skopoties nedriskst, laba manta
loti ilgi un kvalitativi kalpos
www.gandrs.lv var paskatities
29.jūlijs 2011, 02:14 | links
 
Šo divslāņu 4-vietīgo automātisko telti esat mēģinājuši? http://www.averto.lv/lv/averto-automatiskas-teltis/4-vietiga-telts-1006/
Turklāt, šobrīd tai ir akcija. Lieliski noderēs gan makšķerēšanai, gan pārgājieniem. :)
29.jūlijs 2011, 01:48 | links
 
mlg, es varu mierīgi uz aizmugurējā beņķa izgulēties. VIena skāde, ka uz salu busu/auto neaizvedīsi :DDD
14.jūnijs 2011, 22:16 | links
 
es savulaik iepirku super kruto telti, sākumā ir entuāzisms to būvēt jo gribas izmēģināt jauno rotaļlietu. Pēc tam paliek slinkums to montēt , ja vien nav kāds 6-nieks līdzi, kas ar to nodarbojas. Pašlaik piekrītu erglim,mašīnā nolaižu aizmugurējos beņķus, iklāju paralona matraci un šlafens pa pirmo, montaža - demontāža pāris minūtes.

par to saliekamo telti - ta jau izskatas kruti, tik nez cik ilgitā konstrukcija par 29 ls automātiski liksies
14.jūnijs 2011, 22:13 | links
 
Varbūt kāds lieto šāda veida telti un var pastatīt par pieredzi , kas un kā? http://www.averto.lv/lv/averto-automatiskas-teltis/
14.jūnijs 2011, 21:00 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager