Lilastes un Dūņezers

Jau trešo dienu pec kartas lilastos un dun`ka ir necope. Pa trim dienam kaut kadi 10 asari. Doma ir tada ka udens tik duļkains ka maksimala redzemiba kaut kadi 10-15cm. Vislabako rezultati bija uz vertushkam, bet domaju ka 10 ashuki, pa rezultatu nevar nosaukt. Iepiekšaja gada šaja laika jau pa 5kilo bija laivaa , varbut vinš vel neinaca, varbut tikli nedod tadu iespeju...
11.septembris 2012, 19:07 | links
 
Šodien no 7:00 līdz 15:00 ne piesitiena.,mētāju /velcēju visu kas kastē,vobleri,gumijas,bleķi nekas neinteresēja ne asari ,ne līdaku..Nebiju vienīgais neveiksminieks.,likās ka pārejie kas bija arī apstulbuši tāpat kā es,rakās pa zālēm un mētāja neierastās vietās..
11.septembris 2012, 17:28 | links
 
Vakar dūņezerā no pl.18-20 mdžigs,ašuki 25gb ,ne lielāki par 250gr,vēl tā kārtīgi nav ienākuši no jūras,biki jāpadaida
5.septembris 2012, 13:40 | links
 
Lilastē kāds ir bijis?kas ar asariem notiek?
5.septembris 2012, 12:56 | links
 
jā :) es ar baigi sen nebiju bijis dūnī :)no kurienes pats esi?
4.septembris 2012, 07:31 | links
 
biju 6-os piebraucis pie Koklītēm, paskatījos uz vilni, un devos uz Dūņezeru. Starp citu pirmo reizi biju tur. Mēģināju velcēt, par daudz zāles... kur nav zāles (pa vidu), tur laikam nav ar plēsēju. Mētāju vizuli, rotiņu, gumijas... apnika. Uz pludiņa mēģinot vismaz copi redzēt, dabūju asarīti ap 150g, praktiski viss mans loms. Ūdens baigi duļķains, neko neredz jau metra dziļumā. Vēl ar ziemas mazmakšķerīti un mormišku paspēlējos, divas mormiškas aizgāja brekšiem (varbūt asarim?) pīrsingam. Tā ir ka makšķerē ar vecu auklu... Starp citu, laikam tevi redzēju, gaišpelēka piepūšamā laiva, divi braucēji. Man arī gaišpelēka, tikai īsāka (2,65m). Sākumā vizinājos ar velci...
3.septembris 2012, 21:59 | links
 
nu tā 5os izbraucu..... nevarēju izlemt vai uz Saučiem , vai dūni. piebraucu pie jūras garciemā- rezumē baigais vilnis :( nu neko laižam uz dūni :) sākumā es tvičoju, sieva mj.... sievai ašuks ap 150gr un pāris norāvās. tad velcēju līdz pl 10:45 kad atklājās ka degvielas truba ir kkur ar sūci un motors negribēja lāgā tukšgaitā rūkrt :( nu neko devos mājās tā arī nevienu zobaino nedabujis :( laiks labs, daudz svaiga gaisa. vajadzēja riskēt un laist uz jūru :)
kviesi biji?
2.septembris 2012, 12:18 | links
 
ir gan tur kur vecā laivu bāze cik noprotu un pa 5Ls esmu braucis pašpiningot.... laivas plastmasnieces, ja nemaldos Pellas
1.septembris 2012, 11:52 | links
 
tur kur kādreiz bija laivu bāze? tagad jau nav dūnī laivu bazes.
1.septembris 2012, 09:09 | links
 
no Kadagas puses (pa ezera pretējo pusi) var piebraukt pie paša Dūņezera, tur ir arī laivu bāze.... ja labs auto var arī ezerā iebraukt :D
31.augusts 2012, 22:31 | links
 
tur prktiski no visām pusēm var piebraukt pie pāsa ūdens. tiesa cope pašvaka - es pē'dejās 2 x pat copi neredzēju neuz velci ne mētāšanu. parasti tauta vai nu velcē pa vidu krustu šķērsu vai mētā pa niedrēm. vai abos galos. tur nav ne kā tāda - pameklē dziļuma karti. apbrauc riņķī vienreiz pa niedrēm nodod - nav cope - brauc velcēt, tad atkal pa niedrēm...
31.augusts 2012, 21:51 | links
 
kur var normāli piebraukt max tuvu? itkā riteņi ir laivai un džipveidīgais ar :D
ok kur ieteiksiet tagad zives uz špini meklēt? ašuki, līdzakas?
31.augusts 2012, 21:25 | links
 
var no tallinas šosejas iebraukt - vietu ir gana daudz. paskaties kartē.
31.augusts 2012, 21:23 | links
 
večie iesakiet kur dūnī normali laivu ielaist? :)
31.augusts 2012, 21:16 | links
 
Pagaidām man neviena no lielajām līdakām agrā rīta stundā nav noķerta (liela manā izpratnē virs 2kg). Asariem gan tie rīti patīk un jo agrāks rīts jo lielāki izņemot žora laiku, tad gan ja saule netraucē ķeras visu dienu.
6.augusts 2012, 15:12 | links
 
pa dienu jau nav jacope. lielas atpusas. pirms liela jandalina Medzabakos nodega viena no Lilaste.com gulbuvem. vareja but pirtina. skats jau pa rubli.
6.augusts 2012, 09:23 | links
 
Vakar pēc ilgāka laika biju Lilastes ezerā. Paņēmu laivu un ap 13:00 laidu copē, cerības bija ka mākonīši debesīs nekur nepazudīs un cope būs normāla, bet rezultātā to palika tikai mazāk un cope arī retāka, rezultātā 2 līdaciņas un 5 ašuki - visi atlaisti.
6.augusts 2012, 09:15 | links
 
šodien nogulēju rīta copi - aizbraucu uz dūni ap pus 8 rītā. saule baigā, solīja mākoņus, bet nemanīju. copi ar nemanīju - mētāšana - ne piesitiena, velce - ne piesitiena. 4 laivas bija, bet arī izskatījās pa nullēm. ap 14:00 metu mieru. vienīgi paskatījos mazas lidmāšīnas paraugdemonstrējumus virs poligona :D. ūdens temp. - 20-21 grāds.
20.jūnijs 2012, 20:30 | links
 
labs!
19.jūnijs 2012, 17:02 | links
 
sodien LIlaste neliela haljava :)gandriiz 5 kilo lidakas izskataa,iebraucu tik uz stundinju asariisus padzigot,metot saluuza dziga katinjs,nacaas njemt vobleriisu katinju .peec 2 metiena sii bija galaa:)
19.jūnijs 2012, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager