Lādzēnu dīķi

tajfun [17.feb]: Šodien izcili labs laiks un izcila necope :)))))).
Pirmais atbraucu, pēdējais aizbraucu. Rezultātā 8 līdakas, bet mērs tikai viens.
Ledus labs gan plačos, gan kanālos. Aktivitāte bija līdz brīdīm, kad pamainījas vējš uz ziemelīti, respektīvī līdz 13:00, tād, kā ar nazi nogrieza....
Kam ledus labs,kam nē.Es ar saviem 120 kg knapi iegāju un izgāju no kreisās ieejas.Ledus vien krakšķēja.Tie kas liliputi-lido pa virsmu.
17.februāris 2024, 19:24 | links
 

Šodien izcili labs laiks un izcila necope :)))))).
Pirmais atbraucu, pēdējais aizbraucu. Rezultātā 8 līdakas, bet mērs tikai viens.
Ledus labs gan plačos, gan kanālos. Aktivitāte bija līdz brīdīm, kad pamainījas vējš uz ziemelīti, respektīvī līdz 13:00, tād, kā ar nazi nogrieza....
17.februāris 2024, 18:50 | links
 
Ar supermazu mormeni, tādu, ka ar stumšanu jāstumj āliņģī.
17.februāris 2024, 15:05 | links
 
Varbūt kāds var padalīties ar noslēpumu kur tikt pie raudiņām?Parastajās vietās kanālos tas šogad ļoti grūti izdarāms.
17.februāris 2024, 12:04 | links
 
Sveiciens copmaņiem.
Par ledus stāvokli ir tā, ka kanālos tas ir vienmērīgā biezumā un aptuveni 15 - 20 cm. Uz plačiem ledus biezums ir ļoti dažāds. Katrā gadījumā vēl šodien visi kustās pa visu teritoriju.
Labums ir tas, ka uzsala ledus kailsalā un līdz ar to pirmie, aptuveni 7 cm, ir stingrs ledus slānis bez sniega.
Tiklīdz situācija kļūs draudoša noteikti dosim šeit ziņu lai copmaņi neatbrauktu veltīgi.
17.februāris 2024, 11:34 | links
 
nu tas ir placī, kanālā drošāk, bet bija vietas,kur arī 3 apgriezieni….
17.februāris 2024, 10:13 | links
 
nu tā, uzmanīgi, vidēji 5-7 griezieni un cauri
17.februāris 2024, 10:08 | links
 
Simsins [17.feb]: Jau 2h copeeju, un nevaru nevienu dzīvo dabūt :D
Kā ledus? Uziešana?
17.februāris 2024, 09:59 | links
 
Jau 2h copeeju, un nevaru nevienu dzīvo dabūt :D
17.februāris 2024, 09:52 | links
 
Sveiki. Kas Lādzēnos šodien darās?
17.februāris 2024, 09:18 | links
 
boste [16.feb]: tajfun [16:53]: Tagad beidzu copi, kopā 13 līdakas, 2 mēri 52-53cm. Ledus vel labs, ja sals nebüs, tad nākamās brīvdienas būs beidzama cope.Labvakar. Ņēma uz dzīvo vai mākslīgo ēsmu, grāvjos vai plašumos? Paldies
Uz dzīvo, gan plašumos, gan grāvjos.
16.februāris 2024, 17:54 | links
 
tajfun [16.feb]: Tagad beidzu copi, kopā 13 līdakas, 2 mēri 52-53cm. Ledus vel labs, ja sals nebüs, tad nākamās brīvdienas būs beidzama cope.
Labvakar. Ņēma uz dzīvo vai mākslīgo ēsmu, grāvjos vai plašumos? Paldies
16.februāris 2024, 17:18 | links
 

Tagad beidzu copi, kopā 13 līdakas, 2 mēri 52-53cm. Ledus vel labs, ja sals nebüs, tad nākamās brīvdienas būs beidzama cope.
16.februāris 2024, 16:53 | links
 
Laba diena visiem! Varbūt Einis "aptuveni" var ieskicēt ledus stāvokli? Kā arī asaru ēstgribu. Diemžēl ātrāk par nākamo 5nu nesanāks uz copi tikt. Un baigi gribetos uz dīķiem aizlaist. Tāpēc ceru ka tad vēl ledus būs. Tāpēc arī saku "aptuveno":)
Pateicos un ne asakas!
16.februāris 2024, 16:20 | links
 
Kāds ir bijis? Kāda aktivitāte?
16.februāris 2024, 11:02 | links
 
Sandrix [15.feb]: Sveiki,kāds ledus?
Ar ledu viss ok.
15.februāris 2024, 13:13 | links
 
Sveiki,kāds ledus?
15.februāris 2024, 13:11 | links
 
plekste22 [12.feb]: Enkurs40.
Necepies,man arī kastē 2ūdas,kuras izmantoju labi ja 4reizes.Mana mērķa zivs ziemā ir asaris, ja esmu atradis viņu dislokācijas vietu varu ielikt netālu arī ūdu,bet speciāli staipīt viņu no viņas vietas uz otru asaru meklējumos uzskatu par bezjēdzību. Cita lieta ja tu izej tikai uz līdakām. Es arī atbalstu mirtins stratēģiju. Vienam meita otram kleita.
Cepiena pilnīgi nekāda, drusku kaitina daiļdi....ana. Lai tak copē....
12.februāris 2024, 22:36 | links
 
Enkurs40.
Necepies,man arī kastē 2ūdas,kuras izmantoju labi ja 4reizes.Mana mērķa zivs ziemā ir asaris, ja esmu atradis viņu dislokācijas vietu varu ielikt netālu arī ūdu,bet speciāli staipīt viņu no viņas vietas uz otru asaru meklējumos uzskatu par bezjēdzību. Cita lieta ja tu izej tikai uz līdakām. Es arī atbalstu mirtins stratēģiju. Vienam meita otram kleita.
12.februāris 2024, 22:04 | links
 
Enkurs40 [12.feb]: Mods [19m]: irganviens [18m]: user1962 [19m]: Enkurs40 [19:55]: mirtins [15:30]: Piemetīšu savu stratēģiju.

Kā ziniet, lielākoties tikai bļitkoju. Taču līdzi vienmēr ir 2 karodziņi. Ja noķeru mazu asarīti, vienu karodziņu iekarinu. Otrs ir rezervei, ja tas pirmais iziet no ierindas. Vai arī karinu divus, ja līdzi ir puika. Tad viņš vairāk ar karogiem strādā.

Vārdu sakot - ja meklēju aktīvo zivi un pārvietojos tālu, tad karodziņu pārnesu ik pa 5 - 10 āliņģiem. Ja urbjos pa vienu placi, tad karodziņš var ilgāku laiku pastāvēt vienā vietā.

Ja mainu dislokāciju, tad atlaižu asarīti un karodziņu iemetu kastē. Ja jaunajā vietā noķeru mazu asarīti, tad uzstellēju atkal ūdu. Ja nenoķeru, tad nekā.

Ir reizes, kad karodziņš paliek no kastes neizvilkts - vai nu nav maza asarīša, vai uz bļitku asaris ir tik aktīvs, ka slinkums vilkt karodziņu laukā.

Ir reizes, kad ir kā Svens raksta - ielaid karogu, pagriezies, lai ietu bļitkot un dzirdi kā aiz muguras izšauj:)

Bet ir reizes, kad vienā vietā nostāvējis karodziņš klusē un tad vienā brīdī stundas laikā 4. copes tajā pašā āliņģī.

Tā, ka nekādas tradicionālas shēmas, rokraksti vai kas. Katru reizi tā ir maksimāla improvizācija.

Copēju tikai uz asarīšiem, jo ar bļitku citas ēsmas zivtiņas saķert grūti. Ir dažas reizes bijis, kad uz bļitku uzlec rauda vai rudulis. Biežāk tas ir Kālā. Lādzēnos vienu vai divas reizes tikai.

Ne asakas! Drīz karogus varēs atstāt mājās :)))Kaut kāds murgains savārstījums, aptuveni par neko....:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)
Stratēģija....Tu esi idiotsKas Tev nepatika? Vai vienkārši kašķīgs pa dzīvi?Viņam vnk eceris skatās uz pulksten 6. Tādēļ tāds nekāds prātāNormāli būtu uzrakstījis...
Copēju ar bļitku, tāpēc kā dzīvos izmantoju asarīšus, ūdas pārlieku ik pēc laika...
Īsi ,kodolīgi un saprotami...
Tieši tā ,copē lielākais vairums copmaņu... Kāda te stratēģija.....
Kaut ko jaunu...,super slepenu info... neatradu šai savārstijumā no zilbēm....
Mirtins spirtins:D
12.februāris 2024, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager