Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Sadarbībā ar citu meisteru būs šie šūpiņi

2.aprīlis 2023, 10:35 | links
 
Sveiks, meistar
Varbūr var palūgt ielikt kādu informatīvu bildi ar pieejamajiem šūpiņiem un to svaru? Ir kārdinājums papildināt kolekciju. Paldies

Kruizers, 2.aprīlis 2023, 09:19

Sveiks, meistar
Varbūr var palūgt ielikt kādu informatīvu bildi ar pieejamajiem šūpiņiem un to svaru? Ir kārdinājums papildināt kolekciju. Paldies

Kruizers, 2.aprīlis 2023, 09:19

Arī šosezon nekas no dižiem jaunumiem nebūs ja nu vienīgi plastmasas šūpiņi /par tiem nedaudz vēlāk jo pašlaik procesā /Kā vienmēr bugu šķivis ,kapars ,melhiors ,sudrabs ,misiņš u.t.t







2.aprīlis 2023, 10:29 | links
 
Sveiks.
Pagājušā gadā es forumā pie Laivas un motori minēju problēmas ar diviem Minkotas dzinējiem.
Tu laipni atsaucies, ka vispirms ir jāredz.
Vai šī opcija vēl pastāv un ja jā, tad kurp man tos aizvest?

einis, 2.aprīlis 2023, 08:43

Sveiks.
Pagājušā gadā es forumā pie Laivas un motori minēju problēmas ar diviem Minkotas dzinējiem.
Tu laipni atsaucies, ka vispirms ir jāredz.
Vai šī opcija vēl pastāv un ja jā, tad kurp man tos aizvest?

einis, 2.aprīlis 2023, 08:43

Protams visas daļas Minkotām ir iz]nemot elektroniskie vadības bloki tos pasūtu tikai tad kad klients tam piekrīt /dēļ dārdzības/to cena sastāda ap 200 eur Pie tādas cenas jau ir jautajums par remonta rentabilitāti .Mehāniskie slēdži ir -visu veidu motoriem Rotori un kapara grafita sukas arī ir pieejamas
.Vairāk arī tur nav kam plīst Motorus vari ievest Valdeķu iela 1 tikai piebildīšu ka adrese ir nomainīta uz Vaiņodes iela 2
2.aprīlis 2023, 10:14 | links
 
Sveiks, meistar
Varbūr var palūgt ielikt kādu informatīvu bildi ar pieejamajiem šūpiņiem un to svaru? Ir kārdinājums papildināt kolekciju. Paldies
2.aprīlis 2023, 09:19 | links
 
Sveiks.
Pagājušā gadā es forumā pie Laivas un motori minēju problēmas ar diviem Minkotas dzinējiem.
Tu laipni atsaucies, ka vispirms ir jāredz.
Vai šī opcija vēl pastāv un ja jā, tad kurp man tos aizvest?
2.aprīlis 2023, 08:43 | links
 
Too laimisv Diemžēl atbildēt Tev nevaru jo Tu mani esi nobloķējis vēstuļu sūtīšanai
Visi šūpiņi par kuriem rakstīji ir iegādājami :)
1.aprīlis 2023, 21:03 | links
 
Sudraba spoguļāķi vimbām
10.marts 2023, 10:06 | links
 

Ir dažādi bet ja grib celt to spoli tad vajag pašu spoli
10.marts 2023, 09:33 | links
 

es domāju ka tur nav zobretā vaina
10.marts 2023, 09:31 | links
 
bums [10.03.23]: Ja ir paraugs tad var mēģināt uztaisīt
Ir paraugs.
10.marts 2023, 08:50 | links
 
bums [10.03.23]: https://www.mikesreelrepair.com/content/schematics/Shimano_stella_2500fa.pdf
Detaļas nr RD 8036
Diemžēl ražotājs šo detaļu vairs nepiedāvā
Tātad cik saprotu spole ir metama ja nevar dabūt orģinālo rezerves daļu. Žēl. Kad uzdāvināja spoli man bija tikai 13 gadi un es tad nesapratu kas tas ir par rīku. Tagad to novērtēju un gribās atgriezt dzīvē.
10.marts 2023, 08:49 | links
 
Ja ir paraugs tad var mēģināt uztaisīt
10.marts 2023, 08:44 | links
 
https://www.mikesreelrepair.com/content/schematics/Shimano_stella_2500fa.pdf
Detaļas nr RD 8036
Diemžēl ražotājs šo detaļu vairs nepiedāvā
10.marts 2023, 08:40 | links
 

Sveiks meistar. Manai Shimano stellai 2500FA 2001gads ir izbeidzies zobratiņs kas cilā augšā lejā spoles kaseti. Varbūt pie jums iespējams kautko lietotu dabūt vai kā savādāk.
10.marts 2023, 07:50 | links
 
Ātrumu varēu iegūt tikai plāksnes vietā liekot cilindrisku gredzenu ap dzenskrūvi, lai dzen cauri ūdeni. Bet tas var pārslogot motoru.
9.marts 2023, 16:01 | links
 
Copmaņi ir izrādījuši interesi par kavitācijas plāksnēm motoriem Uztaisīt varu ,bet ļoti lielas izmaiņas gaitā neredzu


bums, 9.marts 2023, 14:26

Ātruma ziņā izmaiņu praktiski nav, bet savai laivai ar plāksni es novērsu tādu nepatīkamu lietu kā delfinēšana. Bez plāksnes, vienam, sēžot pie motora, iedot ručkā praktiski nebija iespējams - izejot uz glisi, sākās delfīns. Uzliku plāksni - problēma pazuda, mierīgi varu sēdēt pie motora un braukt pilnā gaitā.
9.marts 2023, 15:16 | links
 
bums [09.03.23]: Copmaņi ir izrādījuši interesi par kavitācijas plāksnēm motoriem Uztaisīt varu ,bet ļoti lielas izmaiņas gaitā neredzu

Šādi esot īstie izmēri…Bet man nav ne materiāla ne iespējas…Vai Jums ir?
9.marts 2023, 14:42 | links
 
Copmaņi ir izrādījuši interesi par kavitācijas plāksnēm motoriem Uztaisīt varu ,bet ļoti lielas izmaiņas gaitā neredzu
9.marts 2023, 14:26 | links
 
Sakarā ar Peipusa epopejas turpinājummu /salu dēļ/ Staraveriem nācās būvēt papildus štrumus Rievotos frančus un Stingerus Kaut ko atāšu arī pašmāju sīrotājiem

24.februāris 2023, 08:03 | links
 
Peipusam atjaunoju saskaldīto nagliņas formu Daudz nebūvēšu kādas 10 ievedīšu Rotiņā
10.februāris 2023, 15:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager