Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Es arī braukšu bet sestdien vakarā Tiem trakajiem kāds āliņģis jāiebaro :DDD
10.marts 2011, 22:17 | links
 
Sarunāts.. vedīšu ar visu urbi.
10.marts 2011, 22:13 | links
 
Ja Tu gribi es Tev varu uztaisī apaļos nažus Man vienalga kādā attālumā taisīt caurumus :DD Bet šajā gadījumā ir vajadzīgs pats urbis
10.marts 2011, 22:10 | links
 
mēģināšu tā izdarīt. Pamanīji pa skrūvju centriem 20 mm!!! Neko līdzīgu veikalā vevar atrast!!
10.marts 2011, 22:08 | links
 
bumsi, kas ar Usmas lielajām raudām? ir jau atdzīvojušās?6dien laikam brauks patramdīt!
10.marts 2011, 22:06 | links
 
aspens Sestdien laikam nevarēšu Jāatstāj vien Tev būs tie dūči Bruņiniekos 43
10.marts 2011, 22:03 | links
 

šie apakšā vēl bija paliktas plāksnes ,,leņķa koriģēšanai '' :DDDDDDDDDDD žēl nažu
10.marts 2011, 22:01 | links
 
Bums vai sestdien arī var uzfrišīnāt nažus. Sestdien laižu uz galvaspilsētu hoķi lūrēt, domāju pie reizes varētu savam nezināmās izcelsmes borim nažus uzpucēt...
10.marts 2011, 21:59 | links
 

Nu tad ķersimies klāt atkal Novai -:DD
Lai atvieglinātu konstrukcijas svaru ir izmantota plānsienas caurule -sekas Esmu labojis ļoti daudz urbjus Tā salocīts vēl nav trāpījies
Papētot Novu tuvāk nācu pie slēdziena ,ka urbi āliņģi turēt NEDRĪKST jo Urbja apakšējā daļa galva -galvas stiprinājuma flancis rada vietu kur krāties un iesalt ūdenim vai sniegam -ļoti daudz stiprības ribu uz pašas galvas kuri arī paātrina iesalšanu .Šis ir salocīts pēc urbšanas īzē
Nu briesmīgi delikāts verķis :DD

Šādi naži tiek izlīdzināti un sakārtoti darbam Galvenais ka neviens nav ķēries klāt :DD
10.marts 2011, 21:55 | links
 

Nažu sagataves Krieviem šodien nepaspēju notestēt

Gatavais bet nepstrādāts

Flekša drāzēji;DD Sačakarēti Mora Nova Sistem naži
10.marts 2011, 21:45 | links
 
šodienas Trītās galvas Ļoti labas galvas un bori neredzēti Zviedri -Brauc pie mums asināt ;DDDDDDD

10.marts 2011, 21:42 | links
 



Svars Prizma Forma izgatavota no viena gabala ar 1 šuvi
10.marts 2011, 21:39 | links
 
:(((
:DDD
10.marts 2011, 17:15 | links
 
Urmaas,i neceri! ;)))
10.marts 2011, 17:13 | links
 
;)))
10.marts 2011, 17:08 | links
 
Sāku cīnīties ar Nova Sistems jo vairāk boru nes uz remontu jo domīgāks palieku + ja vēl savus knaģus pieliek Salmo trinējs tad ir vakars uz ezera šovakar labi ja pārīti sariktēšu šausmu bildes būs vēlā vakarā.Grabovska kungs vai lūdzu šim trinējam nevarētu piemeklēt kādu citu arodu -piem drāzt voblerus u.t.t.Man jau vesela kule ir salasījusies ar tām starplikām ko viņš liek zem nažiem Pat Mora Nova sistēmai zem nazi uz plastmasas galvas iemudrījušies tās bāzt apakšā :DD Vāprāc Jebkurš svešķermenis kurš atrodās zem nazi norāda par NEPAREIZU nažu asināšanu
leņķu iegāzšanu u.t.t Pat Mora spiralet kreftīgāku skaidu iegūst izmainot leņķi .No sākuma kad sāku asināt arī grēkoju ar plāksnītēm un visādiem citiem sūdiem-Somi un Zviedri NELIEK nekādas pelavas zem nažiem.Izņēmums varētu būt Krievu boriem kuriem nākas mudrīt nažus -kamēr dabū labākos parametrus.Nakipelo-tvaiku nolaidu varu atkal iet stellēt borus .:DDDDD
10.marts 2011, 17:06 | links
 
Briket
gribu sievieti,kura atbild uz tavu nr!!!
:DDD
10.marts 2011, 17:01 | links
 
Briketas
nepareizs formulējums.tavā,vai tavas cienītās novadā(nepomņu),tas skan-buļļu dzēriens nav priekš teliņiem.bet kurlandijā-pat es tik daudz nevaru izdzert!!!tātad-OZONS!!!!
:DDD
10.marts 2011, 16:58 | links
 
Urmaas,ozons te ņepričom! Atceries,ka cepums ir domāts fiziski un garīgi stiprajiem! ;)
10.marts 2011, 16:52 | links
 
Avttešņik
mans,neskatoties uz jūsu viltīgo ozonu,tomēr nolēma piedalīties labdarības akcijā!protams bez rosola,bet ar čiplokgurķīšiem noteikti.jāsāk jau pierast pie jūsu viltīgā,jo bušsezona naf aiz kalniem!!!
:)))
10.marts 2011, 16:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager