Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas


Nu ko sākas pirmdienas vakariš :DDDDDDDDD
I go drink chaga :DD Bet aber biskin :DD
Mana mūzika :DDDD
7.marts 2011, 18:48 | links
 
Šodien tieši riktēju vienu 110 Expertu Ja boris ir izturējis tādu druku tad nav ko teikt Pat ručkas sadilušas dabūju likt jaunas vadīklās Lietots tikai Peipī Mēnesī 3 nedēļas rukāts tikai tur-ekstremāli .Cepuri nost :DDD
7.marts 2011, 18:30 | links
 
Ved tik visu urbi Dzeltenie ar tām nažu sēžas vietām ļoti cimperlīgi.:DD Uzlikšu uz stenda tas visu parādīs par cik ausis ir nošļukušas :DD
7.marts 2011, 18:25 | links
 
Labs i Bums, aizvedīšu rīt uz veikalu visu urbi. It kā liekas tikai naži, bet tu kā eksperts labāk redzēsi - varbūt vēl kas sajāts.
7.marts 2011, 16:37 | links
 
Par saprātīgu cenu iegādāšos Mora expert pro 110mm. Vēlams Valmierā.
7.marts 2011, 15:58 | links
 
ieved lidz veikala slēgšanai 19-00 rīt no rīta savākšu vakarā dabūsi gatavu Pagaidām apsstīsimies kas tur drāzts Jaunus nopirkt vienmēr var paspēt.Ja neplēš no nažiem nost lieku metālu ,bet viņus asina tad tie kalpo ļoti ilgi ,bet ja drāž uz nejēgu tad jau otrā reizē nav ko asināt :DDD Man ir jautājums vai cirvjus arī no pieta sāk asināt Tas Salmo veču dārziņā:DDD Naži nav jāmoka tie ir vienkārši jāuzasina ,kā ?-tas jau ir manā ziņā :DD
7.marts 2011, 15:36 | links
 
bums...

Līdz cikiem šodien var urbi ievest? Es vakar Peipusā esmu veiksmīgi nojājis savam Mora Expert 130 lenķi - ņem baigi plāno skaidu un baigi jāspiež lai ietu uz priekšu :( Vispār jāskatās vai nažus nevajag pavisam nomainīt - iet 4tā sezona, naži n-tās reizes asināti un līdzināti robi utt.
7.marts 2011, 15:21 | links
 
Paldies Martin iebraukšu apsstīšos jo krāsmetāli ir vajadzīgi Jāsalasa lai vasarai būtu šepte :DDDD
7.marts 2011, 15:18 | links
 
:DDDDDDDDDDD Atved un atstāj Bruņenieku ielā 43 rīt no rīta savākšu vakarā būs gatavs Par uzsaucienu tencinu :)) Salmo nevajadzētu jo tad man būs dubult darbs :DDD šodienas naži būs rīt no rīta šovakar uz Rīgu netieku jācīnās ar barotavām Būšu pakāļ boriem un nažiem rīt 10-00 Rītdienas gatavie būs rīt vakar ,kā vienmēr
Gacha ja tikai naži tad 3 ls ja galva jāsaved kārtībā vēl latiņš :DD Ja dzīvo tuvāk Jūrmalai tad vari ievest Kauguros :)
7.marts 2011, 15:15 | links
 
Coperi!
Kā būtu,ja mēs,kuram Bums ir
līdzējis ar da jeb kādu urbjua reamināciju, varētu sabīdīties kopāun kolektīvi sabrukt pie SANSEJA un šaodroprjaņpjiņbļiņ utt.godināt viņa sūtību starp mums!
7.marts 2011, 15:07 | links
 
Bumsi, Latgalīte nav tā labākā vieta, kur meklēt krāsainos metālus. Ne izvēlne, ne cenas nav tās labākās. Ja nu vienīgi pa taisno no kāda dzērīša nopērc :)))
Domāju, ka zini, bet ja nu kas, krāsainos iesaku meklēt "Tehlat", Vefa teritorijā blakus Dominai.
Var nopirkt jebādu daudzumu un arī bez "pevniem".
7.marts 2011, 14:53 | links
 
Palasījos forumu, sapratu, ka esi sastopams Bruņinieku 43. Jautājums tikai kādos laikos, kurās dienās? Urbis nav nekur citur asināts, tikai otrā sezona!
7.marts 2011, 12:54 | links
 
Bums, vakar Lielupē uzurbos kaut kādiem s...iem ar Mora Ice pro. Kā noproti, naži beigti! It kā vizuāli neredz, bet urbt nav iespējams. Džeki saka - asināt labāk pie tevis nekā Salmo. Vari pateikt: KUR (adresi) un pa KĀDĀM naudām? Galvenais termiņi, lai šajās brīvdienās var atkal copēt. Tencinu jau iepriekš!
7.marts 2011, 12:44 | links
 
Tas ir lab tas ir lab -Tūlīt startēju uz Bruņenieku 43 būšu pēc 40 min Kurš nav paspējis pasteidzaties šodien būs viss gatavs
7.marts 2011, 10:12 | links
 
Bums,paldies,urbj labāk nekā jauns,no rokām vairs neizlaidīšu :)
7.marts 2011, 08:33 | links
 
Āķi vienalga kādu var griezt ja pats sev būvē Citam jābūt ar glanci -it sevišķi ja par to prasa naudu -es tā domāju :DD
7.marts 2011, 07:35 | links
 
bumsi man ar vienu barotavu rezervē! izskatās super - tieši tas kas vajadzīgs!
7.marts 2011, 06:33 | links
 
es ar piesakos uz barotavu :)
7.marts 2011, 00:54 | links
 
Es ar 2 aizrunāju. Tās ir vislabākās.
6.marts 2011, 22:13 | links
 
Griez vienielga kādu citu nerūsējošo,-kniedē svinu klāt svaram!
6.marts 2011, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager