Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
liels paldies.
28.februāris 2011, 22:10 | links
 
labi-būs divi :DD
28.februāris 2011, 22:09 | links
 
:)))) Prikolīgi....žēl ka precīzi, nav no iebilst:)))
28.februāris 2011, 22:08 | links
 
rit netieku,mos 4vai5dien 130 mora pro 2 parisi,butu baigi ok.
28.februāris 2011, 22:06 | links
 
andrejs7 man jau ir uztrīti zaļajai Morai varu samainīt Tavus uz gatavajiem Rīt atstāšu veikalā .
28.februāris 2011, 22:04 | links
 
Bums.ja ievedisu nazus morai uztrit no rita,vai ir iespejams pec kadam 3 stundam vinus savakt?neismu vienkarsi ridzinieks.
28.februāris 2011, 22:02 | links
 
BUMS Vecajam tāda ir...man patīk tas dažādais biezums bļitkai...karotveidīgs...es šim ar acis uzlīmēju...bet viņš jau man ,,murmulists,,...vajadzēs konfiscēt...pa kluso:)
28.februāris 2011, 18:25 | links
 

Salmo Nr-2 zelts maķenīt pietūnēta Ala Bums
Diemžēl nenomēģināta -kofiscēta ,Lai jau Ugāles puikam ķerās Ne asakas :DD Jūtu ,ka būs laba :DD
28.februāris 2011, 18:18 | links
 
Viss gatavs startēju uz Bruņinieku 43 Vakarā varat paņemt savus borus ;DD
28.februāris 2011, 14:23 | links
 
Bruņenieku 43 ja līdz vakaram nogādāsi rīt no rīta 10-30 saņemsi gatavu :D
28.februāris 2011, 11:58 | links
 
To Bums ! Vai drīkst uzzināt adresi kur var nogādāt"" moras"" nažus uzasināšanai ? Esmu vīlies Salmo meistaros.
28.februāris 2011, 11:20 | links
 
Bumsi, liels paldies!!! paciņu saņēmu, laikam pasta darbinieki domāja, ka narkatu sūti man, jo tas pulveritis bik pabiris mazliet :D:D:D-gan jau ka bij atverushi paluret kas par pulverīti..... :D:D:D:
28.februāris 2011, 11:17 | links
 
Bums, paldies par jauniem asmenjiem zaljajam borim (kas attēlā). borē tiešām viegli un bez lielas piepūles!!!
28.februāris 2011, 08:19 | links
 
Pašlaik tapšanas stadijā ir 3 mm pus apaļie naži ar lēzenāku leņķi priekš 130 mm boriem no tērauda G65 Atļāvos taisīt plānākus ,jo tērauds ir ciets un vijīgs /atspertērauds/-nebaidās no lūzumiem un zobu tur labi No šis markas top arī Morai Sand Protection naži/eksperimentālā partija 4 naži -provei /Tests būs žostkijs Uz ledus tiks izbērta grants un tad borēts.Cerams ,ka nofilmēšu un ielikšu You tubē
28.februāris 2011, 07:36 | links
 
Šodien noprovēju jaunos nažus MADE IN BUMS , nu tā tik ir manta , mans krievs nekad tā nav dziedājis , diez vai mori un rapalnieki griež labāk , tā kā sviestā , un galvenais tik klusi un tik viegli , ne viss urbj , bet spēlējies , jā būtu vajadzība , mierīgi 200 caurumus neatejot no kases varētu izurbt .
Bumsi , MILZĪGS PALDIES !!!
27.februāris 2011, 23:12 | links
 
Reņģe marinādē

Nogriež galvas astes iztīra iekšas ,nedaudz apsāla Reņģes apviļā miltos olā un
Cep no abām pusēm Izceptas atdzesē. Aukstas.
Marināde
Aukstā ūdenī 0.5 litr. Ieber 1 tējkaroti cukura ,nedaudz sāls /pēc garšas/ 2 lielus sīpolus sagriež ripās un ieber marinādē Pievieno 5-10 gab smaržīgos piparus
5-10 gab melnos piparus. 1-2 lauru lapas.
Liek visu uz uguns ,kad marināde sāk vārīties to no uguns noņem pēc 2-3 min
Pielej 1 tējkaroti etiķa esences..Atdzesē un pārlej reņģes ar aukstu marinādi.
Ja procesu grib paātrināt reņģes pārlej ar karstu marinādi.


Reņģe želejā

Reņģēm nogriež galvu pārgriež pa muguru un izvelk asaku Ja vēlas drusku uzsmērē sinepes , apsāla .Abas pusītes saliek kopā apvārta miltos un cep eļļā .Atdzesē aukstas.

Želeja
1. Uz 200 gr ūdens ņem 2 tējkarotes želantīna./iepriekš izmērcē/ pievieno ½ sīpolu ,piparus sāli ,nedaudz cukuru.
2. Ūdeni ar sīpoliem un garšvielām uzvāra .Pēc tam apmēram 2-3 min pievieno izkausēto želantīnu ,mazliet pielej etiķa esenci apmēram ½ tējkarotes
3. Atdzesē un līdz ko sāk recēt lej virsū izceptajām reņģēm
Vislabāk reņģes ievietot mazos un lēzenos traukos un pārliet ar marinādi.
27.februāris 2011, 22:22 | links
 
Pašlaik ķerot vimbas iesaku ļoti labu pagatavošanas recepti Iesaku pamēģiniet:
Vimbai breksim
: 250 gr. ūdens, 2,5 ēdamkarotes sāks (rupjā) , 2,5 karotes. cukurs, 1 ēdamkarote etiķis 9% , sīpoli (griezti rinķos), dilles,koreandrs./var arī melno piparu ,bet tas pēc gaumes/ Izgriežam fileju , jāsagriež gareniski šurās sloksnēs Un liekam kastrolī . Uzlejam marinādi uz zivs , ja marinādes nepietiek ,gatavojam vēl tādās pašās proporcijās /marinādei jānosedz zivju gabaliņi .Zivi no aukšas nedaudz noslogojam .Ar visu kastroli liekam ledus skapī uz 8 — 10 stundām , Pēc tam aukstā ūdenī zivi nomazgājam no marinādes to veicu 2 — 3 min. Nomazgāto zivi liekam stikla burkā , un aplejam ar eļļu .Pēc 1 stundas var likt uz galda un mieloties
27.februāris 2011, 22:19 | links
 
Salmo bodē Spice home cena ap 3 ls bleķinieces- daudz Manas ir kapara un cilindriskas 1 provei varu iešķiebt :DD
27.februāris 2011, 19:40 | links
 
Bum kur barotavas?
27.februāris 2011, 16:45 | links
 
Ienākusi infa ,ka labus stinču lomus vakar savilkuši Lielupē pretī vecajam CPK Ja tā ir patiesība tad stinču gaita uz nārsta vietām ir fenomenāla un bez liekas aizkavēšanās parastajās viņu pulcēšanās vietās
27.februāris 2011, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager