Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Vēl piezīme Es nēsmu nekāds viņu fans Man ir citas vērtības Krievu ideja ir laba priekš viņu boriem žēl tikai ka izpildījums kārtējo reizi pierāda aksiomu no idejas līdz izpildījumam krieviem ir tāls ceļš ejams Skatoties veikala nažus māc gauža nožēla par asinājuma kvalitāti
un izpildījumu šodien mēģināšu viņus saslīpēt sausam un slapjam vienā nazī Kaut gan par slapju ledu tie arī urbj labi Vismaz tie kurus uzbūvēju.
22.februāris 2011, 08:46 | links
 
Slapjam ledum asinājums būs cits :DDDDDDDD
22.februāris 2011, 08:40 | links
 
Rakstīju uz Rostovu par nažiem kāpēc tik mīkstus ražo Atsūtija atbildi ka varētu būt kļūdas termo apstrādē Tērauda marku nepateica Vienīgi pateica ka esot ļoti labs Par formu un konstrukciju neko sliktu nevaru teikt Asināšana arī prasta kā 3 rubuļi,ja mājās ir tecila.Ar labu tēraudu pašlaik it grūtības Viss lūžnos Šodien braukšu pie Ginta uz pārrunām tas atsper tērauds ir labs tikai nedrīkst iet otrā galējībā uztaisīt par sausu Pēc Rokvela skalas lielumiem jāsapas
22.februāris 2011, 08:39 | links
 
Bļitka, nesapriecājies par nažiem par agru. Jauni naži sausu ledu krieviniekiem ņem ka putekļi pa gaisu iet. Atraksties par urbšanu ar Buma nažiem, kad sāksies ledus kusšana.
22.februāris 2011, 08:31 | links
 
Ja šitā turpināsies, Mora un Rapala izbrauks no LV :))))

P.S.
Bumsi, nav bijis plānos uztaisīt kādu partiju šitādu nazīšu uz 100mm boriem? es noteikti komplektiņu sagribētu.
22.februāris 2011, 08:08 | links
 
Viens raksta.....щаз изготовил из шх15 ножи, и из нержавейки(запасные, практически не ставлю) , и раз года в 4 , прошлифовываю, бурят любой лед!!!!! вот что значит правельно подобраная сталь и закалка!!!! а то что на рынке- дрибидень , ребята раз в сезон покупают себе ножи, а я не парюсь!!!!
22.februāris 2011, 08:05 | links
 
Tā lufte, starp šņeku un urbi, par kuru Bums runā pazūd pēc pirmā urbiena, kad tur satek ūdens un sasalst :) Bet vispār man ir doma uz tā roktura galā piekniedēt plānu plāksnīti un tad arī luftes vairs nebūs. Vispār skatoties uz bora cenu (12,50lvl) un izpildījumu esmu ļoti apmierināts. Pagājušogadu viņus SPICES Rimi tirgoja bija vesela kaudze nu un šogad es pēdējo nopirku :D
22.februāris 2011, 07:33 | links
 
pats es savejo (krievu)pirku pirms 4 gadiem, vot diamatru gan točna nepateiksu metajas(stav pie sienas goda vieta gaida savu kartu) pagraba, tads standarts ka visiem vecajiem(vot tads ir mans diametrs smiekligi jau izklausas) vēl viens galīgi aprusejis tads pats sarkans, ja diametru uzzinatu obligati vins javed uz Rigu
21.februāris 2011, 23:38 | links
 
Ļeņingradietim uzlikt asmeņus - 6 Ls - skan labi - varētu arī locījuma vietu saremontēt? nu salocīts man līks viņš, griežot ar spēku ne galvu! atnākušas arī kniedes jau vaļā
21.februāris 2011, 23:31 | links
 
ka ir ar tiem sudrabotajiem šūpiņiem, kas veikalos zem vitrinam stav maksa ap 10 LS
21.februāris 2011, 23:12 | links
 
līdzīgi veikalā pirkti mētājas-metāls .ūdīgs...
21.februāris 2011, 23:10 | links
 
pats neesu urbju eksperts, kur nu vēl asmeņu, bet ar veikala pirktajiem ir tik liela atšķirība?(visi jau nu baigi te slave)
21.februāris 2011, 23:06 | links
 
Gaujā spiningojot aizķēru čakārni.Ar pīto striķi izstīvēju ārā.Čakārnī bija iekāries no 2-latnieka izklapēts rotiņš{sudraba}.Prieki bija īsi -pats pēc tam norāvu.
21.februāris 2011, 22:53 | links
 

Rīt atkal aukc Jālien cisās :DDDD
21.februāris 2011, 22:48 | links
 
Dažas mormenes taisitas no zelta esmu redzējis.Pats neesmu uzdrošinājies-ka neizraksta no mājas grāmatas.DDD
21.februāris 2011, 22:41 | links
 
Burtniek - kādas feinas bļikas sanāk no mildas ,bet nāvotīgi žēl .Mans lielākais upuris bija sievas zelta gredzens -paceluičiks laikam tā viņu sauca Bija 2 veidi vieni ar pilnām bumbām un otrie lētie ar tukšiem vidiem Man bija lemts nomaitāt tos pirmos Pa štimmi atzinos -kā es dabūju pa mizu !Nu jau 35 gadi pagājuši bet pa laikam atceras manus nedarbus ....:DDDD
21.februāris 2011, 22:16 | links
 
Jāsāk 5-latniekus rakt ārā.
21.februāris 2011, 22:02 | links
 
apmēram 6 ls Un viš dzied :DDDD
21.februāris 2011, 21:52 | links
 
ar kadam naudam jarekinas, lai ta muzika saktu skanet (lai urbis saktu urbt)
21.februāris 2011, 21:49 | links
 
Man pašlai 12 boriem ir jāliek virsū ja paliks pāri par ko ne 100 % dabūsi ja bori atdosi Bruņenieku 43 Apskatīšos piepasēšu un atdzīvināšu :DDD
21.februāris 2011, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager