Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
porto
Citreiz gribas šādiem vilcējiem ar divstobreni uzgāzt no piekrastes krūmiem.Turpmāk uz copi mazkalibreni toč ņemšu līdz-vismaz uz gumijniecēm varēs ''dvēseli atvieglot" pie šādiem gājieniem,jo tie jau daudz no "lielajiem kuģiem" neatšķiras. Pats tak zini,ka satiksmes teorija (gan uz ūdeņiem,gan uz ceļiem) atšķiras no prakses. Cieni citus un cienīs Tevi! Ne asakas!
28.septembris 2014, 23:57 | links
 
Novēlota atskaite par 5dienu- pabiju Vecdaugava, otro reizi šogad. Piedzīvojumiem bagāts brauciens: 1. Noairēju uz asaru kanti, nostājos loti veiksmīgi, neskatoties uz vēju un vilni. Ķeros pie micro, un apjēdzu ka esmu pazaudējis kastīti ar visām mazajām jig galvām. :( bik parādās besis, bet tā kā copēt gribas tā ka asins pa degunu, tad turos. Somā atrodu pāris 5g galvas, nopriecājos, sameklēju ļurkasti, un atduros, ka kopā ar jog galvām kastītē bija arī visi āķi... Kastē gan atrodu kkadus mistiskus Owner #1 offsetus, un izrādās ka kkada mistiskā, man nesaprotamā veidā uz viņiem var uzmānīt Hogy Hog vēzīti. Tā pagāja pirmā stunda ;) jau pēc pāris metieniem asari sakacināju, bet rezultavitāte bija vnk smieklīga. Apmēram 1/10. Lielākā daļa noputinās pa ceļam.
2. Nolemju mest mieru asarim un sākt meklēt zobaino, tas nozīmē, airēt tieši pret vēju. Pēc kāda laba laiciņa beidzot nokļūstu vietā, kas iepriekšējā reizē nesa labus panākumus. Lieku lietā lielu Jaxon(lkm) maili. Pāris metieni, tad ass sitiens, bremze iekaucas un sākas. Skaidrs ka līdaka, skaidrs ka liela, bet cik, paliek neatbildēts jautājums, jo kādus 3-5m no laivas, ar skaistu mutuli viņa no manis atvadās pat īsti neatrādijusies. Sēžu laivā, rokas trīc, kājas ar, un dvēselē sakrājies rūgtums laužas ārā. Apslāpēju starptautiskos apzīmējumus šādām situācijām un dodos atpakaļ. Vairs īsti negribas airēt pret vēju... Pa ceļam izdaru pāris metienus, bet nekā. Ārā braucot iestūmos aizvējā un pamētāju pa galīgiem seklumiem, bija pātis iznācieni, bet nekā.
Īsais kopsavilkums- dabūju kādus 5-6asarus, viens atbrauca mājās, lai meitai ir ko panašķēties. Reāls besis, jo šo sezon šī bija kāda 4. lielā kas aiziet netālu no laivas.
Copēt ir forši ;))
Sry ka tādu palagu piedrukāju ;)
28.septembris 2014, 22:55 | links
 
Šodien uzvelcēju pa Daugavu Ikšķiles pusē , vējš liels , līdakas vēl pie zālēm , līmenis liels . rezultātā trīs zemmēri . Zandarts nebij
27.septembris 2014, 20:43 | links
 
Jūs jau paliekat smieklīgi, ar savu nicinošo attieksmi pret normālām copes laivām.

Archey

Ja tu fīderi esi iemetis metrus 50, tad cik tuvu krastam es drīkstu braukt lai tu nesāktu ņuņņāt.


20+hp un sirdsapziņa, kāds sakars?

porto, 23.septembris 2014, 23:35
5km/h normāls būtu ātrums vai tu baidies ,ka zivis tevi nesagaidīs.

Trasts, 24.septembris 2014, 08:11
24.septembris 2014, 08:14 | links
 
Jūs jau paliekat smieklīgi, ar savu nicinošo attieksmi pret normālām copes laivām.

Archey

Ja tu fīderi esi iemetis metrus 50, tad cik tuvu krastam es drīkstu braukt lai tu nesāktu ņuņņāt.


20+hp un sirdsapziņa, kāds sakars?

porto, 23.septembris 2014, 23:35

5km/h vai tu baidies ,ka zivis tevi nesagaidīs.
24.septembris 2014, 08:11 | links
 
Jūs jau paliekat smieklīgi, ar savu nicinošo attieksmi pret normālām copes laivām.

Archey

Ja tu fīderi esi iemetis metrus 50, tad cik tuvu krastam es drīkstu braukt lai tu nesāktu ņuņņāt.


20+hp un sirdsapziņa, kāds sakars?
23.septembris 2014, 23:35 | links
 
No tēmas par ātrbraucējiem:

Vienu dienu izdomāju pafīderēt Daugavas līcī pie krasta SKY, tas bij kkāds murgs - ik pēc 15 min idioti ar 20+ HP motoriem gāza pāri visu krastā sēdošo copmaņu barotavām uz pilnu klapi tā, ka viļņi barības s spaiņos smēlās, kas protams liedza baudīt normālu copi ... Nu kur problēma nomest ātrumu, ja redzi, ka krastā sēž copmaņi??? Kaut pensionārus, kas no krasta mēģina tikt pie kādas ziveteles, būtu cienijuši ... Es izdarīju secinājumus un vairāk tur nerādīšos, bet vietējos večus žēl ...

Archey, 22.septembris 2014, 19:20


stādies priekšā kādu vilni tās laivas sataisīs, ja brauks tā sacamā Lēnā gaitā? Nu ar ātrumu līdz 14,4 km/h (8 mezgli)?

Cits jautājums ir par to, kādā attālumā iespējams apbraukt makšķernieku pludiņiem. To jāskatās uz vietas pēc apstākļiem. Es vienmēr redzot krastā makšķernieku apbraucu pieklājīgā attālumā lai netraucētu copi.
23.septembris 2014, 16:18 | links
 
Hecs7, 2 brīvdienas nocopējām buļļupes lejā, jā motoreņu dafiga, bet tas tik fatāli nesabojā MJ copi, nomaini vietu un ok .. Bet fīderējot ir pi*dec, kad tev barības galdu ik pēc 10min izvanda ...
23.septembris 2014, 16:11 | links
 
Nju i cepiens, pamēģiniet Buļļupē, arī Lielupē pacopēt lejasdaļā, it sevišķi brīvdienās, tā dod vaļā motorenes ar jūrmalas un citiem "dačnikiem" ka teiksim par copi gaisā dienas laikā īpašī pat var neiespringst, jo kurā mirklī tas kuteris nogāzis garām nekad tu nezini. Protams ir normāli copmaņi, kas samazinās ātrumu, apmetīs līkumu redzot copmani krastā, bet pārsvarā ir pohhh... vālē tik.
23.septembris 2014, 15:59 | links
 
Nu gan esi pēc laivas desmitās, man gribējās, lai man ir divstobrene ... :) bet tā kā tur makšķerēju pirmo un pēdejo reizi, tad lai jau paliek uz viņu sirdsapziņas ... kaut gan - pēc 20hp visbiežāk sirdsapziņa kkur pazūd :D

Archey, 23.septembris 2014, 15:22[/quote]

Manā gadījumā nebija 20hp bet gan 2x300hp un tāds var ieraut pašu ar visiem pričindāliem un lai tādu apturētu vajadzētu pāli ūdenī.
23.septembris 2014, 15:57 | links
 
Ja tur regulāri makšķerētu un ar mani nerēķinātos, blakus pludiņam peldētu negrimstošais striķis, vai kāda cita noderīga lieta dzenskrūvei.

brekingems, 23.septembris 2014, 13:27



Nu pēc laivas desmitās, man gribējās, lai man ir divstobrene ... :) bet tā kā tur makšķerēju pirmo un pēdejo reizi, tad lai jau paliek uz viņu sirdsapziņas ... kaut gan - pēc 20hp visbiežāk sirdsapziņa kkur pazūd :D
23.septembris 2014, 15:22 | links
 
Ja tur regulāri makšķerētu un ar mani nerēķinātos, blakus pludiņam peldētu negrimstošais striķis, vai kāda cita noderīga lieta dzenskrūvei.
23.septembris 2014, 13:27 | links
 
No tēmas par ātrbraucējiem:

Vienu dienu izdomāju pafīderēt Daugavas līcī pie krasta SKY, tas bij kkāds murgs - ik pēc 15 min idioti ar 20+ HP motoriem gāza pāri visu krastā sēdošo copmaņu barotavām uz pilnu klapi tā, ka viļņi barības s spaiņos smēlās, kas protams liedza baudīt normālu copi ... Nu kur problēma nomest ātrumu, ja redzi, ka krastā sēž copmaņi??? Kaut pensionārus, kas no krasta mēģina tikt pie kādas ziveteles, būtu cienijuši ... Es izdarīju secinājumus un vairāk tur nerādīšos, bet vietējos večus žēl ...

Archey, 22.septembris 2014, 19:20

Tas pats bija Voleros 21.09.Kā tie pludiņnieku vispār ko noķēra.
23.septembris 2014, 09:10 | links
 
Kāds ir bijis Voleros tagad no krasta padžigot?
22.septembris 2014, 22:15 | links
 
No tēmas par ātrbraucējiem:

Vienu dienu izdomāju pafīderēt Daugavas līcī pie krasta SKY, tas bij kkāds murgs - ik pēc 15 min idioti ar 20+ HP motoriem gāza pāri visu krastā sēdošo copmaņu barotavām uz pilnu klapi tā, ka viļņi barības s spaiņos smēlās, kas protams liedza baudīt normālu copi ... Nu kur problēma nomest ātrumu, ja redzi, ka krastā sēž copmaņi??? Kaut pensionārus, kas no krasta mēģina tikt pie kādas ziveteles, būtu cienijuši ... Es izdarīju secinājumus un vairāk tur nerādīšos, bet vietējos večus žēl ...
22.septembris 2014, 19:20 | links
 
Vakar izmantojot to ka smuka diena ,varbūt ka pēdējā tāda šosezon ,ielaidām pazondēt kas darās Daugavas lejtecē un atzaros.Sākām ar Audupi jo zinu ka tur gribētāju būs mazāk.Pašā sākumā viena laiva bet neredz aktivitāti ,tomēr pārbaudīt vajag un desmit minūšu laikā tiek noprovēti kādi desmit mānekļi un ne piesitiena.Enkuru ārā un dodamies tālāk uz nākošo perspektīvo vietu pie bloka kur jau divas ekipāžas priekšā.Nostājamies stipri neērtā pozicijā jo negribēju lai sanāk kā nedēļu atpakaļ Liepājā kad pamaisīju vieniem matadoriem kuri tik agresīvi noreaģēja ka baidījos piebraukt un atvainoties lai gan vienu atpazinu no kopīgas copes ,tāpēc šoreiz tālāk no nervu bojāšanas sev un citiem jo diena patiešām kā radīta atpūtai.Kolēģim pirmā metienā pannenieks man divas copes bet neuzsēžas.Jāsāk piemeklēt mānekli jo copju daudz bet realizācijas nekādas.Pavērojot pārējās divas ekipāžas liekas ka viņiem tāda pati problēma jo redz biežāk kautko sienam un mainām nekā mētājot.Beidzot atrodam kas daudzmaz strādā un parādās arī realizētas copes kas galīgi sabojā omu kaimiņekipāžām un viņas atstāj placdarmu mūsu rīcībā.Vienā mitienā manu vēžveidīgo iekāroja kautkas stipri svarīgs jo UL bija ripā.Pusceļā pamanīju ka galā smuka zaļsvārce kurai āķis pašā lūpas maliņā un diezvai nogriezīs fluriķi,ir vērts pacīnīties bet tāpat domāja arī viņa un iešāva blakus esošās zālēs.Vienu brīdi vilku gan līdaku gan lielu zāļu pušķi bet līdz laivai atnāca tik pēdējais.Pēc tādas ambrāžas robs pieklusa un devāmies tālāk iekšā uz nākošo perspektīvo punktu .Šeit priekšā bija daudz vairāk laivu un atrast vietu kur nostāties īsti nemaz nebija jo laivas nēsājās pa plašo pleķi kā negudras jo vadīja viņas jaunie zēģelētāji kuriem bija sarīkoti treniņi tāpēc šo akvatoriju pametām un devāmies uz otru Daugavas krastu Loču kanāla virzienā.Šeit pavērās krietns kolhozs,kas tik šeit nebija gan copmaņi gan atpūtnieki gan brakari gan dažādi varas pārstāvji un arī poveristi.Viens īpaši izcēlās izrādoties savas šmīzenes priekšā.Mēs lēnām devāmies tilta virzienā un lai netraucētu fīderētājus gājām kanālam pa vidu.Jau pēc toņa bija dzirdams ka no mugurpuses tuvojas jūras atrlaiva.Nesamazinot ātrumu kaut arī priekšā plakāts lēnu gaitu panesās starp mums un fīderētāju.Uz mums tikai šļkatas bet fīderistam matreāli zaudējumi jo no steķa vienā momentā pazuda statīvs ar visu fīderi,labi ka bija tanī momentā otru izvilcis citādi arī to pazaudētu.
Cope kanālā tīri ciešama kaut arī ūdens atgādina kafiju ar pienu.Trāpījās gan kaulģīmi gan strīpaiņi kuri savu smuko zaļo ietērpu pielāgojuši ūdens tonim.Starp citu arī Sarkandaugavā tāda pati kafija ar pienu.Šo nedēļu sola vējainu tāpēc jāsāk domāt par sezonas atklāšanu uz plekstēm.
Tiksimies pie ūdeņiem.
22.septembris 2014, 12:03 | links
 
 
Vakar līdz pēcpusdienai, loču kanāla rajonā, pa tukšo. laivas pamaz, priekš svētdienas. Cik manīju, tad ne vienam tā īsti copes nebija. Kāds pa kādam sīkam asarītim izvilka. Visi braukāja, meklēja.
15.septembris 2014, 09:39 | links
 
Rīgas HES ceļ ūdeni augšā-tad zivīm ir jābūt aktīvām!!
15.septembris 2014, 09:05 | links
 
Bilde albūmā
14.septembris 2014, 09:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager