Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
A kur tu dzīvo?
20.novembris 2012, 20:56 | links
 
Man kautkā vēdzeles,netieku pa dienu!Un te vel šaize,kuram kalendāram ticēt!
http://www.copeslietas.lv/site/zurnals/kalendars/
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
20.novembris 2012, 20:55 | links
 
spinings....
20.novembris 2012, 20:51 | links
 
No kuras puses ir normāla tuvāk Rīgai vai tuvāk Daugavpilij?
20.novembris 2012, 20:49 | links
 
pLavinas udens ir normals un zivis ari negul...tas ir domats par zandartiem... sodien 5zanderi... sakot ar 1.2kg un beidzas ar 1.8kg divi tika atlaisti un divas copites vel bija tuksas... kopuma izcili izdevusies diena.... :)

chyrka, 20.novembris 2012, 20:43

Un uz kā ķēri???
20.novembris 2012, 20:48 | links
 
pLavinas udens ir normals un zivis ari negul...tas ir domats par zandartiem... sodien 5zanderi... sakot ar 1.2kg un beidzas ar 1.8kg divi tika atlaisti un divas copites vel bija tuksas... kopuma izcili izdevusies diena.... :)
20.novembris 2012, 20:43 | links
 
Ūdens līmeni vari apskatīties šeit!
http://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464
20.novembris 2012, 14:20 | links
 
Kas jauns Daugavā?Pie Pļaviņām---Jēkabpilim!
Kāds ūdens līmens,zivis izbadējušās vai pierijušās guļ???
20.novembris 2012, 12:52 | links
 
Palidziet ar informaciju !!!!

Gribas kautko nokert daugava nezinu uzka
Lidaku, Asaru , Zandartu bet 100% kautka ta!
Palidziet ar esmam, bet lidz HES talak netieku kats ar testu ir
10-30 gr no krasta :((
19.novembris 2012, 11:58 | links
 
nelietigais
Labs stastinjs :D :D :D :D
19.novembris 2012, 11:31 | links
 
To ka zandera cope atškirās,pat ļoti,no samēna,tas ir fakts. :)
19.novembris 2012, 10:41 | links
 
nelietigais, redz ka rauj gan un kā vēl :)
Nez kur tādas gudrības tavs draugs samācījies? :)

Varbūt lielie ir mierīgi,mezinu, bet tādi pusauga sameļi spridžī normāli. Sēžot bedrē ar pludu uz zanderi, jau pie copes var redzēt, ka samelis piesējies- pak, pak, un pluds, kā buta aiziet dzelmē.
19.novembris 2012, 10:34 | links
 
...kad sūds spiež dvēseli,kāda tur vairs romantika?
:)

avtt, 19.novembris 2012, 09:41

runā ka dvēsele ir augstāk pa jostas viet tākā nevajadzētu spiest ja vien nestāv uz galvas...
19.novembris 2012, 10:21 | links
 
nelietigais, labais! :D

Es divus gadus atpakaļ šāda nelaimes putna makšķeri atradu peldam Daugavā, galā bija samelis, lai gan tikai 5kg. Bet spēka tādam acīmredzot bija pieticis to ieraut ūdenī :) Laba trofeja bija enīvej :D

Ja bremze ciet, nav baitruneris, un vēl pītā aukla, tad tur nemaz nevajag lielu zivi, lai ierautu, ja kāts nav nostiprināts labi. Šovasar pusotrinieks kurkulis manu fideri uz dzīvo ierāva upē tā ka skan, kad aizmirsu ieslēgt baitruneri...

kraft, 19.novembris 2012, 09:40

Draugs man iestāstij,kad sams nemēdz raut makšķeres upē!Pats īpašs samu bende neesmu!Tāpēc ari neko īpašu nepasāku.Bet tajā rīta viens sams tur ganījās...ap 30-40 kg.un turpina dzīvot!
19.novembris 2012, 09:56 | links
 
...kad sūds spiež dvēseli,kāda tur vairs romantika?
:)
19.novembris 2012, 09:41 | links
 
nelietigais, labais! :D

Es divus gadus atpakaļ šāda nelaimes putna makšķeri atradu peldam Daugavā, galā bija samelis, lai gan tikai 5kg. Bet spēka tādam acīmredzot bija pieticis to ieraut ūdenī :) Laba trofeja bija enīvej :D

Ja bremze ciet, nav baitruneris, un vēl pītā aukla, tad tur nemaz nevajag lielu zivi, lai ierautu, ja kāts nav nostiprināts labi. Šovasar pusotrinieks kurkulis manu fideri uz dzīvo ierāva upē tā ka skan, kad aizmirsu ieslēgt baitruneri...
19.novembris 2012, 09:40 | links
 
andi
nelietigais pa romantiku a tu pa skarbo dzīves īstenību,ļauj arī dvēselei palīksmot ne tikai pakaļai....
19.novembris 2012, 09:37 | links
 
Nelietīgais,es neizpratu par pašu svarīgāko:Tu tur paguvi izkakāties vai nē?
19.novembris 2012, 09:11 | links
 
nelietigais,labs stasts,nākošreiz paņem sievu līdzi vismaz nebūs garlaicīgi,un cop garantēts,nekā personīga.Ne asakas.
19.novembris 2012, 07:31 | links
 
Ar Daugavu ir traki!Lai Daugavu izprastu,tad pie upes ir jādzīvo,un jācopē katru dienu(man tādas iespējas nav)Nedēļā reizes 2 vēl varu atļauties!
Biju vasarā nobriedis noķert lielo samu,braukājot uz Rīgu noskatīju vietiņu,un tā gandrīz mēnesi,2x nedēļa braucu samos.
Tālāk sāksies makšķernieku,stāsts!
Un tā,kārtējo reizi ar draugu laidām samos.Un vienu nakti uznāca samērā spēcīgs lietus,es jau izmircis,žora nav,garīgais arī zem 0,zvanu draugam,ko darām,varbūt tinam makšķeres un braucam mājās!Šis atbild,kur skriesi,palien zem laivas un būs labi!Ok,palīdu zem laivas,ietinos guļammaisā un gaidu kad pārstās gāzt.
Zem laivas guļot dzirdēju kad noskan zvaniņš,bet nospriedu izlikās un gulēju tālāk!Te pēkšņi sagribas pa lielo:D:D:D ciešos,ciešos nekā jālien laukā!Ērti iekārtojos krastā,kārtoju savas darīšanas,pēkšņi skatos trūkst viena kāta!!!!
Fiksi uzrauju bikses,pieskrienu pie kātiem-tiešām nav!!!Kāda bija mana škrobe!
Vēl tumšs redzēt neko nevar,garastāvoklis vispār sabojāts,satinu palikušo makšķerīti,un eju pie drauga stāstīt savu bēdu!Viņš ar savu sieviņu atradās metrus 50-100 zemāk no manis.
Draugs neparko negrib braukt mājas,grib zvejot!
Piekāpos,aizgājām ar drauga sievu pie ugunskura un sākām vārīt kafiju,un aprēķināt zaudējumus...kāts,spole viss pa tapām,un tukšā!
Tikmēr jau sāka palikt gaišs,pēkšņi drauga sieva bļauj man:skat kur tava makšķere peld!!!Sākumā neticēju,begās nolēmu paskatīties un tavu izbrīnu,tiešām peld mans kāts!!!
Manējais fiksi laivā,bet zivis galā nebija,norāvies!
Un tā neko prātīgu no Daugavas samiem šogad nedabūju!Nekas varbūt nākošgad:ja nodzīvošu...:D:D:D:D
19.novembris 2012, 07:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager