Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
JankaBarans [9.jūn]: Vai daugavā tagad brekši nārsto? Daudzi saka ka tagad ir čupa-čups ar copi...saka ka nārsto,savukārt,man rodas jautājums...vai tie nārsto uzreiz visi? Vai ir daži kas nārsto ātrāk vai vēlāk,neskatoties uz to,ka tie visi ir vienā ūdenstilpsnē?Ģenerāljautājums ir tāds-Vai daugmalē šajā nedēļas nogalē var noķert breksi?
Aizvakar nebija,viens 500g līdz pusdienām.
9.jūnijs 2023, 18:20 | links
 
Vai daugavā tagad brekši nārsto? Daudzi saka ka tagad ir čupa-čups ar copi...saka ka nārsto,savukārt,man rodas jautājums...vai tie nārsto uzreiz visi? Vai ir daži kas nārsto ātrāk vai vēlāk,neskatoties uz to,ka tie visi ir vienā ūdenstilpsnē?Ģenerāljautājums ir tāds-Vai daugmalē šajā nedēļas nogalē var noķert breksi?
9.jūnijs 2023, 15:15 | links
 
Jautājums par copes vietām pie Daugavas sākot no Pļaviņām līdz Baltkrievijas robežām. Regulāri copējam Pļaviņu uzpludinājumā, taču no krasta mēra samiņu dabūt tur nevar.

Varbūt kāds var ieteikt vietu kur aizbraukt 2 vīriem ar teltīm uz pāris dienām pagrunteņot un ar gumijnieci pavelcēt? Varbūt kāds kam ir lauku īpašum upes krastā būtu gatavs par samaksu ielaist pie upes ar teltīm? Varbūt kāds sakarīgs kempings ir, kuru internetā nevar atrast?

Pētot upes dziļums esmu mēģinājis gar Daugavas labo krastu braukt un meklēt copes vietas pie bedrēm, esmu nobraucis no Baltkrievijas robežas līdz Pļaviņām - maksimums kādas 5 publiski pieejams vietas esmu atradis, bet nevienā nav jēdzīga dziļuma.
https://www.genesismaps.com/SocialMap

Martels, 8.jūnijs 2023, 11:48


Aizsūtīju PM
8.jūnijs 2023, 13:08 | links
 
Jautājums par copes vietām pie Daugavas sākot no Pļaviņām līdz Baltkrievijas robežām. Regulāri copējam Pļaviņu uzpludinājumā, taču no krasta mēra samiņu dabūt tur nevar.

Varbūt kāds var ieteikt vietu kur aizbraukt 2 vīriem ar teltīm uz pāris dienām pagrunteņot un ar gumijnieci pavelcēt? Varbūt kāds kam ir lauku īpašum upes krastā būtu gatavs par samaksu ielaist pie upes ar teltīm? Varbūt kāds sakarīgs kempings ir, kuru internetā nevar atrast?

Pētot upes dziļums esmu mēģinājis gar Daugavas labo krastu braukt un meklēt copes vietas pie bedrēm, esmu nobraucis no Baltkrievijas robežas līdz Pļaviņām - maksimums kādas 5 publiski pieejams vietas esmu atradis, bet nevienā nav jēdzīga dziļuma.
https://www.genesismaps.com/SocialMap
8.jūnijs 2023, 11:48 | links
 
Sory! Sistēma 20cm..
3.jūnijs 2023, 00:09 | links
 
Karpu parasti neviens baigi neforsē (dod izlādēties dziļumā (bet Daugavā tas ir liels risks)) un āķim pilnīgi pietiek ar 0.2 fluoro pavadu, kas ir apmēram 3kg+ un pārējo atstrādā makšķernieks, kāts un bremze.
Kāpēc jāliek 15kg+ pamatauklu grūti saprast.. Ja raujās nost sistēma, tad nemetam akmeņos..

raimondsL, 24.maijs 2023, 07:32


Paldies par atbildi!
Nekādas forsēšanas nebija. Sākumā, viegli piecērtot karpa izlēca no ūdens, tālāk tā nāca līdz krastam, kā baļķis, pat viegla bremze nenostrādāja. Kāts, smalks elites fīderis, ar 2.5mm kvertili. Trīs metrus no krasta uztaisīja apgriezienu uz sāniem un nogrieza pamatauklu!
Mērķa zivs bija breksis, sistēma 20mm, ar tādu karpas līdz 4kg. karpu dīķī vilku bez problēmas!
3.jūnijs 2023, 00:07 | links
 
vitenahemots [23.mai]: Jautājums par Daugavas Brekšu un Karpu copi!
Iepriekšējās brīvdienās ar fīderīti mēģināju breksi pacopēt, nekā!
Sestdien plkst. 6.30 vāja cope, auklu lēnu velk pa straumi, pievelku auklu, divdesmit metru attālumā izlec no ūdens ap 1 metru gara karpa...!? Gāja, kā baļķis, pievilku pie krasta 3 metri, karpa uztaisīja savu slaveno perueti un nogrieza 0.22 labu pīto pamatauklu...!?
Mērķa zivs bija Breksis!
Jautājums, kādu auklu likt aiz barotavas, lai karpa nenogriež?
Senāk, karpu dīķī liku 0.5 monofīlu, varbūt ir labāki ieteikumi!?Inline es lieku 12lb fluoro-coated mono shockleader (sanāk apmēram 0.28). Atvada sistēmā lieku pīto.
Atkarībā no ūdenstilpnes, 3 no 4 reizēm redzu kapitālus bojājumus uz auklas. Ja neliek shockleader, tad tās kantis un gliemji bojā pamatauklu un 0.22 "labu pīto" vai nu pārrauj bojājuma vietā, slikts mezgls, vai arī bez bremzes uzsita, vai abi kopā. Bet 0.22 izklausās kkāds kosmoss.

raimondsL, 24.maijs 2023, 07:26


Paldies par atbildi!
Ilgus gadus copēju zem Keguma HES, baigi agresīva vide, akmeņi, asas kantis, tādēļ aukla 0.22 x8! Par shockleader jāpadomā, bet patīk copēt ar fīderi, tam smalkie riņķi...!?
2.jūnijs 2023, 23:53 | links
 
raimondsL [29.mai]: nelietotaajs [Vakar]: Brālēns uzaicināja uz Daugavu, Pļaviņu pusē, piemānīt kādu samiņu uz gruntenēm! Ņemot vērā, ka neesmu baigais zinātājs uz samiem, tad rezultāts patīkami pārsteidza. No kādiem 18-22 divatā 9 copes un seši samiņi krastā. Mēru izturēja gan tikai divi (78 un 67 cm), bet vienalga patīkami!Kas uz āķa? Biju domājis, varbūt pamēģināt 2-3cm boilas
Mēs likām naktiniekus. Nedaudz tālāk kaimiņš lika vardes. Arī bij copes.
29.maijs 2023, 22:12 | links
 
Sveiki!
Neesmu vietējais , bet gribas rīt pacopēt Daugavā Jēkabpils apkārtnē. Var kāds ieteikt vietu kur varētu pacopēt ar feederi?
29.maijs 2023, 18:42 | links
 
nelietotaajs [28.mai]: Brālēns uzaicināja uz Daugavu, Pļaviņu pusē, piemānīt kādu samiņu uz gruntenēm! Ņemot vērā, ka neesmu baigais zinātājs uz samiem, tad rezultāts patīkami pārsteidza. No kādiem 18-22 divatā 9 copes un seši samiņi krastā. Mēru izturēja gan tikai divi (78 un 67 cm), bet vienalga patīkami!
Kas uz āķa? Biju domājis, varbūt pamēģināt 2-3cm boilas
29.maijs 2023, 07:17 | links
 
.. tur vismaz trejdiennieks !!
28.maijs 2023, 14:11 | links
 
.. pilnīgi skauž, ka man nav brālēna tai pusē !!! :)
Pašam iejūgties , braukt, meklēt... kkā negribas !!
28.maijs 2023, 14:11 | links
 
Brālēns uzaicināja uz Daugavu, Pļaviņu pusē, piemānīt kādu samiņu uz gruntenēm! Ņemot vērā, ka neesmu baigais zinātājs uz samiem, tad rezultāts patīkami pārsteidza. No kādiem 18-22 divatā 9 copes un seši samiņi krastā. Mēru izturēja gan tikai divi (78 un 67 cm), bet vienalga patīkami!
28.maijs 2023, 14:04 | links
 
Vakar mēra līdaka 1,2 un samiņš 11 kg .
27.maijs 2023, 06:44 | links
 
Sveiki. Kaa ar samiem breksiem jekabpils selpils puse,?
24.maijs 2023, 10:53 | links
 
Karpu parasti neviens baigi neforsē (dod izlādēties dziļumā (bet Daugavā tas ir liels risks)) un āķim pilnīgi pietiek ar 0.2 fluoro pavadu, kas ir apmēram 3kg+ un pārējo atstrādā makšķernieks, kāts un bremze.
Kāpēc jāliek 15kg+ pamatauklu grūti saprast.. Ja raujās nost sistēma, tad nemetam akmeņos..
24.maijs 2023, 07:32 | links
 
vitenahemots [23.mai]: Jautājums par Daugavas Brekšu un Karpu copi!
Iepriekšējās brīvdienās ar fīderīti mēģināju breksi pacopēt, nekā!
Sestdien plkst. 6.30 vāja cope, auklu lēnu velk pa straumi, pievelku auklu, divdesmit metru attālumā izlec no ūdens ap 1 metru gara karpa...!? Gāja, kā baļķis, pievilku pie krasta 3 metri, karpa uztaisīja savu slaveno perueti un nogrieza 0.22 labu pīto pamatauklu...!?
Mērķa zivs bija Breksis!
Jautājums, kādu auklu likt aiz barotavas, lai karpa nenogriež?
Senāk, karpu dīķī liku 0.5 monofīlu, varbūt ir labāki ieteikumi!?
Inline es lieku 12lb fluoro-coated mono shockleader (sanāk apmēram 0.28). Atvada sistēmā lieku pīto.
Atkarībā no ūdenstilpnes, 3 no 4 reizēm redzu kapitālus bojājumus uz auklas. Ja neliek shockleader, tad tās kantis un gliemji bojā pamatauklu un 0.22 "labu pīto" vai nu pārrauj bojājuma vietā, slikts mezgls, vai arī bez bremzes uzsita, vai abi kopā. Bet 0.22 izklausās kkāds kosmoss.
24.maijs 2023, 07:26 | links
 
Protams, ja arī nenogrieztu auklu, nezinu, vai būtu uztvēris savā tīkliņā 70. 50. 50., un izcēlis ārā...!
Labi, ka copeni nesalauza, smalks fīderis...!?
23.maijs 2023, 22:20 | links
 
Jautājums par Daugavas Brekšu un Karpu copi!
Iepriekšējās brīvdienās ar fīderīti mēģināju breksi pacopēt, nekā!
Sestdien plkst. 6.30 vāja cope, auklu lēnu velk pa straumi, pievelku auklu, divdesmit metru attālumā izlec no ūdens ap 1 metru gara karpa...!? Gāja, kā baļķis, pievilku pie krasta 3 metri, karpa uztaisīja savu slaveno perueti un nogrieza 0.22 labu pīto pamatauklu...!?
Mērķa zivs bija Breksis!
Jautājums, kādu auklu likt aiz barotavas, lai karpa nenogriež?
Senāk, karpu dīķī liku 0.5 monofīlu, varbūt ir labāki ieteikumi!?
23.maijs 2023, 22:06 | links
 
Šobrīd informāciju par feeder sacensībām daudz maz operatīvi var iegūt klubu un feeder entuziastu Facebook lapās. Piemēram: Carnikavas Makšķerēšanas Skola, OKCope, Latvian Feeder Sport. Tur var atrast gan bildes, gan nelielus aprakstus un sacensību protokolus. Oficiālie LMSF resursi šobrīd pārdzīvo krīzi :)...
16.maijs 2023, 15:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager