Lobes ezers

Cope
jurcik-,ūja ūja,kur ta un kādas tās brismīgās ''zarazas'' mīt, ka tik traki jābaidās.Vai beidzamajos gados Lobē daudz ''trofejnieku'' noķerts?
9.aprīlis 2011, 15:46 | links
 
tonis-vairak nekā tu spēj iedomāties :)
9.aprīlis 2011, 15:58 | links
 
Neslēp sveci zem pūra !
9.aprīlis 2011, 16:04 | links
 
tā svece reizēm lieti noder.:)jasaka gan,ka ar spini turp pedejos gados dodos reti-kaitina,ka vīri pa vietām,kur man jamētā ,ar laivam braukā kā pa šoseju.es izvēlos klusākas vietas.:)
9.aprīlis 2011, 16:19 | links
 
man arī tieši tā pati sāpe - brīvdienās tāpēc uz turieni nebraucu ;)
un jurcik - cik esmu informēts uz spinu tur trofejas ir vai nu krokodili, kuri 'aiziet' vai nu līdz 3kg. Lielās esmu dzirdējis tikai uz dzīvo. Bāzu saimnieki katru reizi stāsta, ka cope bija vakar un šodien pretējā krastā.
Kā jau teicu - Lobe ir ideāls izmēģinājumu poligons ar daudz zivīm! Lai viņām veselība, paika un ēstgriba! Un tā šoseja netraumē nekādā veidā!!
Tiksimies maija beigās Lobē! ;)
9.aprīlis 2011, 17:49 | links
 
xoct,var mēģināt tikties arī maija vidū :D.
9.aprīlis 2011, 18:00 | links
 
kas ta cits tiem saimniekiem atliek ko stātīt,šosejas malā jau baravikas ar diez ko Latvijā neaug-nesaprtu kāpēc???
9.aprīlis 2011, 18:30 | links
 
Ezeram nav vajadzīga reklāma, bet sapratne. Tiem kam neķerās vakar, rīt un nekad arī neķersies', varbūt arī nekad, nevajag prosti makšķerēt, bet varbūt ķert kaut ko citu.
Negribu nevienu aizvainot, bet visiem būt labam ir praktiski neiespējami.
Nu neķersies katru dienu un tik cik gribās.
Pat laika apstākļi ir mainīgi-labs-nelabs.
10 Ls par laivu- pārspīlēti-puse no patiesības.
9.aprīlis 2011, 20:13 | links
 
tere Māri
neskaidrojies.tāpat šamie nesapratīs!
:))
9.aprīlis 2011, 20:17 | links
 
Tere esti poys-kak pakļovka-loviš aļi kak. Vobšče skučno. Nadojelo eta meļuzga. kupi pečeņja poboļše i prijezžai. Da, k staķi vozmi paru vedjor eļektribi-u nas eto očeņ dorogo. Očen rad čto nas ņe zabil-s uv.
9.aprīlis 2011, 20:31 | links
 
Māri,katram savs biznes,saprotama lieta,vienīgi uz to mūsu azrtisko copmaņu skaitu(nu tādi esam un tas ir forši)vajadzētu to fišiņ vairāk atražot,atvaino ja kļūdos...
9.aprīlis 2011, 20:42 | links
 
lobesmari

Tad publicē savas cenas, telefona nr. lūdzu!
Es tiešām esmu maksājis 10Ls par laivu.
Un domāju Tu zini kurā bāzē un tos stāstus par 3-5kg līdakām VAKAR arī esi dzirdējis. Tici man - es tai lietai pieeju nopietni, cienu un mīlu Lobes ezeru.
Bāzes ir 3 un katrā savs saimnieks. Ezers viens. Pašvaldības. Un visus copmaņus interesē kā tur iet un lai tur iet! Tātad - lai ezerā aiziet nauda zivju veidā un kopšanā. Kaut gan kopšanā man liekas tur jātaisa liels projekts. Visiem būtu interesanti zināt kas un kā notiek.
9.aprīlis 2011, 20:47 | links
 
tonis
tā jūsu atražošana ir tikai lielākiem līdaķiem paika.citu labumu nesaskatu.Zivis Lobē ir un būs.ķert vajag,nevis ar demogoģiju nodarboties!
:))
9.aprīlis 2011, 20:47 | links
 
Xoct-mans t. 29178229-lūdzu.Par cenu - cik lielu- uz cik ilgu laiku ?
9.aprīlis 2011, 21:02 | links
 
lobesmari - paldies!
domaju lai viņas izdara štelles un uz maija vidu vai beigām braukšu! ;)
Jo sezonu sākšu Daugavā. Tas nekas, ka iespējams neko nenoķeršu. Gribu Daugavā. :)
Ja kas - raksti šeit kā viņām iet!
9.aprīlis 2011, 21:07 | links
 
urmās,lai būtu tās lielās vajag ar tās mazās ,problēma viena,ka tās lielās nespēj paaugties...un ja arī spēj, tad ātri vien tiek ...apēstas...nu tādi esam.Laikam tas tikums no austrumiem atklejojis ...tāds nu mūsu liktenis.Ar demogoģiju īpaši neaizrajos un to fišiņ ķeru jau no 60-to sākuma,-tā ka būsim korekti.
9.aprīlis 2011, 21:12 | links
 
tonis
tās lielās ir daudz.tik viena šaize-šamās ir noēdušās,tāpēc ari negrib jemt.nav iespējams Viskālīti izsmelt.pārāk lieli plašumi!
:)))
9.aprīlis 2011, 21:37 | links
 
Urmās,kāda probļema,-rūtaino daudzpludiņu makšķeri iekšā ..un lieta darīta!
9.aprīlis 2011, 21:49 | links
 
MN nekur nav noteikts pludiņu skaits:)) Likšu daudz auklas, drusk atsvarus, daudz pludiņus, bet āķus nē:)))
9.aprīlis 2011, 21:52 | links
 
Dažreiz jau šitais ar vajadzigs (pašpatēriņam),Zviedrijā ar to nav probļemu...protams nelielos apmēros...
9.aprīlis 2011, 22:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager