Lobes ezers

Cope
Variet ņirgt, bet es šogad arī vienu reizi izbraukšu pa Lobes ezeru ar eholoti. Gribu pārbaudīt. Nevis zivis, bet to bedri, par ko jurciks rakstīja. Un tur ejot kaut kāds grāvis. Ziemā aptuveno vietu varēja redzēt pēc ledus struktūras. ;)
3.maijs 2011, 14:22 | links
 
Cope notiek ar pārtraukumiem. Pēc tukšas mētašanas viss prieks satilpst vienā , vai pāris stundās. manuprāt nav svarīgi taisni kurā vietā ,bet kurā laikā. Dambergam-domāju vai kaut ko atbilēt, vai nē, ja teksts būtu tikai starp mums tad paklusētu, bet lasa arī citi un prieks par latvietīti Dambergu, bet es pats protokolus vispār nerakstu, bet maksāju par tiem. Krāju. Kāpēc vispār šeit rakstu-patīk cope un pastāstit - padalīties ar to ar citiem, kam tas arī patīk. Nesaskatu ka tas ir bizness, bet kau kas cits. Ja Damberga kungs ir no manis aizskarts - ar kaut ko, tad tieši bez aplinkiem-par ko.
3.maijs 2011, 15:48 | links
 
lobesmari neņem galvā gudrīšus.
pagājušogad tāpat bija. kamēr mēs pusdienas ēdām, atbrauca viena sieviete un izvilka 3 normālas līdakas un aizbrauca mājās. :D
mēs tikmēr kafijojām! :D
3.maijs 2011, 16:00 | links
 
Laiks kā vēlā rudenī ap 0, ziemelis, slapjšs sniegs. Lielās izpalika, bet praktiski nav neviena tukšā. Lielākās 3 un 2 kg. Labi smeķējis vecais-labais šūpiņš un dziļumā, kā novembrī.
4.maijs 2011, 14:52 | links
 
Vai nu ziema , vai vasara, bat auksta-zaļa-globāli karsta ar pufaiku, nu man ... nepatīk. Pateicoties klimatam pārtapšu no copmaņa par laika prognožu ziņotāju-cope ir , bet knapa, nav vērts pat par to kaut ko teikt. Tukši nav, bet lielīties arī ... .
5.maijs 2011, 21:01 | links
 
Māri, līdakas pē, pastāsti ko līņi dara??
5.maijs 2011, 21:24 | links
 
Mans funktiers: līdakām, līmens nedaudz par lielu.
A līnim, ūdens par aukstu + zaļuma vēl nav.
5.maijs 2011, 22:17 | links
 
Lobesmāri
Kā to saprast - maksāju par protokoliem? Piemēram cik daudz par cik protokoliem?
5.maijs 2011, 22:25 | links
 
Bebram-40% licenču naudiņas maksājam sabiedriskajiem vides inspektoriem, jo valsts vides inspektoru praktiski pēdējos gados nav manīti, bet valsts Zivju Fonds nokāš 30% ne parko, ar atlikušajiem 30% iztiec kā nu māki. Tā ka par protokoliem inspektoriem mēs vēl piemaksājam, jo bez viņiem būs bezpridjels. No rīta salna.
6.maijs 2011, 07:25 | links
 
Un kā ar nodoklīšiem....? :D
6.maijs 2011, 08:10 | links
 
"Zivju Fonds nokāš 30% ne parko" cienītais, par ezeru valstij kaut ko maksā, jebšu tas ir tavs privātais? zivis ezerā pats salaidi, vai arī tās tur bija iekšā? vai ZF naudu neesi saņēmis līdaku ielaišanai ezerā?
6.maijs 2011, 08:53 | links
 
māri-kur paliek tā nauda par laivas īri,jo nevienu papīrīti nedod.
6.maijs 2011, 09:28 | links
 
Ak redz kas atklājās,tautas modrā acs visu redz...!!!
6.maijs 2011, 09:36 | links
 
1. Ja grib nākt pretī sabiedriskajiem inspektoriem - tad pietiek ar to ka neņem laivas maksu!
2. Ja tu maksā sabiedriskajam - tad jau sanāk ka viņš nav sabiedriskais inspektors vairāk bet algots! Vai tu par šiem darijumiem maksā nodokļus? :)
6.maijs 2011, 09:45 | links
 
Tā,tā jau siltāk paliek...rokam tālāk!
6.maijs 2011, 09:51 | links
 
ta nu gan atklājums. Liela daļa, izņemot LVM apsaimniekoto ezeru laivas, tiek iznomātas bez čekiem. No tā secinājums - nodokļus nemaksā.
6.maijs 2011, 10:00 | links
 
Cik esmu pie Māra bijis, man vienmēr tiek kvītiņa uzskrecelēta...
6.maijs 2011, 10:04 | links
 
licenze 1 ls, (tā nauda kuru jādala ar zivju fondu), bet laivu drīkst īrēt tikai apsaimniekotāja, kura maksā X ls (kuri nav ne ar vienu jādala). Nezinu vai šo praksi piekopj arī Lobē, bet tāda sistēma eksistē LM vietās.
6.maijs 2011, 10:05 | links
 
Visu nelaimju cēlonis ir atklāts! Māri, kā nav kauna :DDDD

Džeki, moš pietiek ēst nost nabaga ezera apsaimniekotāju.
6.maijs 2011, 10:06 | links
 
HH neviens jau neēd. Man personīgi nepatīk teksts "bet valsts Zivju Fonds nokāš 30% ne parko", tāpēc rodas jautājumi.
6.maijs 2011, 10:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager