Lobes ezers

Cope
par sabiedriskajiem inspektoriem tā arī neatbildēji.un kādas zivis tiek svērtas un uzskaitītas(ja nu pa nakti ,kad nevar aizmikt)
6.maijs 2011, 13:46 | links
 
lobesmaris, ja godiigi nesaprotu kaadeelj tu sheit taisnojies.
6.maijs 2011, 13:51 | links
 
Neņem pie sirds,ir ok :)
6.maijs 2011, 14:00 | links
 
lobes māri, es cienu Tavu darbu un paveikto, es tikai par principiem.
6.maijs 2011, 14:09 | links
 
Būtu siltāks netaisnotos,bet prosti pasūtītu, bet pagaidām cenšos veikt izglītojošu darbu, bet cik ilgi ? Par zivju uzskaiti- liek skaitīt skaitu un svaru, visām . Zivis ta saskaitīšu, bet kur palika miljoni...?
6.maijs 2011, 14:26 | links
 
Nu, ko var ņemties? Kaut vairāk būtu tā apsaimniekotu ezeru...
6.maijs 2011, 14:42 | links
 
Māri, viss ir OK, copmaņi brauc. Tas arī ir novērtējums. Nevajag interneta skauģiem neko taisnoties.
6.maijs 2011, 14:59 | links
 
PR svarīga lieta. Ir jāveic skaidrojošais darbs. Pieliec planšeti pie bāzes "Kur paliek Jūsu naudiņa" kur smuki šo visu izklāsti. Ij cilvēkiem interesanti būs ij arī lieki pārmetumi neradīsies.
6.maijs 2011, 15:26 | links
 
Ai, kā patīk ielūrēt cita kabatā!
Es tā parēķināju - brauciens pie Māra ~15ls benzīns + ~ 10 ls cepumiņi, gaļiņa (parasti braucam iepriekšējā vakarā) + parasti jau arī kāds jauns vizulītis.....citreiz vēl jaunāks spinis vai spole. Nu zinies to laivas naudu jau vairs tā īsti pat nejūt.
6.maijs 2011, 15:37 | links
 
Gribeju pajautat vai kads ir pameginajis padžerkot Lobes ezerā ? Kādi panākumi ? Ir doma pamēģināt brīvdienās.
6.maijs 2011, 16:01 | links
 
Jurkik-baigi laba doma par planšeti kaklā. Sākumam planšeti karam kaklā Š+Š u.t.t. Mana planšete tik plāna ka būs neinteresanti. Pašlaik krauju malku, kad apsagurstu nodarbojos ar prozu . Džerki man liekas mūsu ezeram neder-sekls un vasarā zāļains. Eju padarīt kaut ko taustamāku-kraut malku.
6.maijs 2011, 16:23 | links
 
2 smailers
Lobē džerkam nav ne vainas visu sezonu. Pie pāšreizējā augstā ūdens līmeņa ļoti ok, jo lielāk trobele, jo lielāka iespēja.
Ņemamās līdakas man pārsvarā Lobē trāpījās tieši uz džerka:)
6.maijs 2011, 16:35 | links
 
Siltāks ZA vējš+pareizs vizulis un viss notiekas-Oļegs no Rīgas 1,07 m virs 8 kg un vēl kolēģi ar divām-0,85m 4,6kg un 0,87 4,3kg. Vēl vilkts, bet laime nav pinculis,rokā nepaturēsi-ušla. Džerkus ņem mazās. Tas viss redzams www.aulaki.net
7.maijs 2011, 19:00 | links
 
Vakar ar biedriem biju Lobes ezerā laikā apm no 9-17. Pārmaiņus bija mākoņains vai pilnīgi apmācies, brīžam īslaicīgs lietus. Brāzmains, spēcīgs vējš, iespējams - austrumu. Zemāk esošajā postā minētajā mājaslapā atrodamajā fotogrāfijā ar itkā vakardienas lomu, debesis ir gaišizilas. Bet atšķirība ir, iespējams, tā iemesla dēļ, ka mēs atradāmies pretējos ezera krastos ... :)
Mēs darbojāmies ar peldošajiem un grimstošajiem, smagiem un viegliem džerkiem, sekliem un pusseklajiem vobleriem, poperiem, spinnerbaitiem, roteriem un šūpiņiem, izmantojot dažādas vadīšanas tehnikas. Šo 8 stundu laikā pakāsti 3 mānekļi - 2 dārgie (vobleris un booyah spinerbaits), viens lētais spinneris, viena pavadiņa, salaidu 'bārdā' savu Abu Revo (jau otro reizi apm 1.5 h pinķerēšanās mājās). Un ko man tagad darīt ?
p.s. apsveiciet mammas!
8.maijs 2011, 19:29 | links
 
Ā, un pats galvenais. Uz mums četriem - tikai viens knapmērs zaļsvārce (vakar arī uzcepu, baigi labā sanāca), un daudzi kilogrami pussatrūdējušu pērno ūdensaugu. Vāks.
8.maijs 2011, 19:41 | links
 
smailers-mans ir nesaprašanā kā Lobes ezerā var pakāst mānekļus,ja nu vienīgi ar diegiem makšķerē.
8.maijs 2011, 19:45 | links
 
nu patiesībā striķi vairumam bija nikni, un tāpēc ārī laikam paļāvās, ka tos 2, ko iemeta saknēs, iedomājās ka izraus kaut ar visu meldru puduri, bet .... dzinks ....
Vienam savukārt patiešām smalkāki rīki un aukla, bet pārcentās meistarībā un ... čiks.
8.maijs 2011, 20:02 | links
 
smailers, tieshi shaadu copes izbrauzienu deelj es liidaku esmu aizbiidiijis taalu prom savaa meerkja zivju sarakstaa
8.maijs 2011, 20:30 | links
 
Šorīt starp 7-8 iem līnis kg, rudulis+brekšuks katrs ap0,5 kg. Aizgāja kaut kas labs, ja ar auklu kas atļāva kg līni paņemt bez tīkliņa, tad nomainīju rīkus un turpinājums sekos. Pēc pazīmēm sākas kustība ne tikai līdakām. Par bildēm - manas iemaņas fotomontāžā ir vājas.
9.maijs 2011, 13:21 | links
 
Pirmdiena 9 maijs -kādi pieci zīmuļi + divas lielās iegāja ar purnu zālēs un norāvās. Izskatās ,ka ar šo līdaku tehniku, viņas jau vairākas reizes ir sevi atbrīvojušas no āķiem.Strādāja ceturtais MEPS un pa zālēm gumijas zivtiņa ar iekšējo āķi.
Mēģināju pa zālēm KUUSAMO , bet praktiski katrā iemetienā neskatoties uz atsitējiem uz āķiem bija zāles vai zaceps.
12.maijs 2011, 09:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager