Lobes ezers

Cope
Šogad atklāju citu bāzi, ja varu noķet līni tad viss ir štokos.
Māris- ja kāds ir atvainojis vai ko pateicis, žulti no viņa uz savu ādu saņemsi. Tāpēc nomainīju viņu- es braucu atpūsties un labi pavadīt laiku. Ja savas emocijas nemāk savaldīt tad jāmeklē cits darbs, nevis bāzes saimnieks.
Es saprotu ka katru dienu vasarā kāds gribēs plkst. 6 un ātrāk paņemt laivu, biki bez miega u.t.t., bet rēķinies- tas ir Tavs bizness.
Ne asakas.
30.maijs 2016, 20:07 | links
 
Neiet runa par sarkaniem paklājiem, neviens nevienam augumā nebrauca bet attieksme no Saimnieka puses bija lai neteiktu vairāk ne pretimnākoša es tik vēlējos pabrīdināt citus copmaņus ja nu kas tad ir arī citas bāzes ezerā kur saimnieki vēlās lai klienti atgrieztos un no viņiem nomātu laivu.
30.maijs 2016, 08:12 | links
 
Alcans, es arī nedaudz tāds esmu, bet ar Māri problēmu nav bijis. Mož Tu par daudz "alcans"? :)
29.maijs 2016, 20:16 | links
 
Māris ir vecis uz goda, ja pret viņu pravas nekačā. Braucu tur daudzus gadus, nekad nav bijis tā, ka neatrodam kopēju valodu. Esiet, džeki, vienkāršāki un viss būs ''bumbās''. Ja nu jums vajag sarkanu paklāju, orķempesteri un sagaidošo dzērienu - super, ja jūs brauksiet no citām bāzēm, vismaz netiksimies.
P.S. Katram ir tiesības 6 no rīta būt nedaudz īgnam.
29.maijs 2016, 20:13 | links
 
Es ar tur kādu laiku vairs nebraucu, ir citas bāzes pie ezera ar normālu attieksmi.
29.maijs 2016, 14:04 | links
 
Sveiki copmaņi ,
Tīko no lobes ezera divatā laiva 5 zemmeri un divi smuki Asari, tikai tas bažas saimnieks aulakos gan ir klauns es ar viņu sarunāju ka būsim 6 no rīta pie ezera, es protams zvēlējos agrāk bet ja saimnieks saka ka sešos ta sešos . No rīta piebraucis pie ezera skatos vel viens copmanis gaida nu neko darīt gaidām telefonu protams godātais Augstkungs Maris necel labi ka uz vel vienu Nr izdevās sazvanīt citu cilvēciņu, nu OK pēc 5min. šis klāt un sēž sava mašīna ja nebūtu tur bijis ilgi domātu karās vel kāds copmanis atbraucis. Kad piegāju pie vina auto šis burkšķ ēdams izrakstīja licenzes labi ka braucot majas nesatikām to klaunu, nākošreiz jāskatās cita Baze šai ezera vel divas tur ir ja cilvēks nodarbojas ar tādam lietām tad veletos saņemt ari kaut cik pieklājīgu attieksmi.
29.maijs 2016, 13:53 | links
 
Paldies vīri par atbildēm!!!!
25.maijs 2016, 11:20 | links
 
antonins
Lobes ezerā tagad ir licenzētā makšķerēšana, 1,5eur, laivas īre no 10 - 15eur. Es zinu trīs bāzes: Aulāķi, Vecbordzēni un Skābarži. Ieraksti googlē, gan arī telefonus dabūsi.
Par fīderi gan stipri šaubos, bet pludiņš un spinings noderēs.
Ne asakas!
24.maijs 2016, 22:56 | links
 
Sveiki!!!

Gribētu piepildīt bērnības solījumu, un pēc 15 gadiem atgriezties Lobes ezerā uz copi. Pēdējo reiz tur biju,kad vēl vecaistēvs bija dzīvs. Un sev nosolījos kādreiz tur atgriezties.

Tad nu tā gribēju paprasīt vai kāds labdaris varētu pastāstīt kur, tur forši varētu piebraukt un uz feedera brīvdienās pasēdēt. Prasu, jo neesmu tur bijis, un nezinu pat kur tur var piebraukt. Zinu, ka neviens nevēlas atklāt savas līņu supervietas, bet vai vismaz varētu izstāstīt kur, tur var tikt pie ezera pazvejot, kaut arī tādā vietā kur neķeras.

Paldies jau iepriekš un veiksmīgus lomus vēlot Jānis A.

Es Lobē makšķerēju šeit http://aulaki.net/?page_id=615
Cope iespējama tikai no laivas, līņus ķer tikai uz pludiņu un logos starp lēpēm blakus niedrēm, kur to ka biezs.
Bez zivs neesmu palicis:)


antonins, 24.maijs 2016, 12:22
24.maijs 2016, 14:09 | links
 
ar feederi tur nav kur copet,tik no laivas,bet laivas atrodas laivu bazes par maksu:)
24.maijs 2016, 13:19 | links
 
Sveiki!!!

Gribētu piepildīt bērnības solījumu, un pēc 15 gadiem atgriezties Lobes ezerā uz copi. Pēdējo reiz tur biju,kad vēl vecaistēvs bija dzīvs. Un sev nosolījos kādreiz tur atgriezties.

Tad nu tā gribēju paprasīt vai kāds labdaris varētu pastāstīt kur, tur forši varētu piebraukt un uz feedera brīvdienās pasēdēt. Prasu, jo neesmu tur bijis, un nezinu pat kur tur var piebraukt. Zinu, ka neviens nevēlas atklāt savas līņu supervietas, bet vai vismaz varētu izstāstīt kur, tur var tikt pie ezera pazvejot, kaut arī tādā vietā kur neķeras.

Paldies jau iepriekš un veiksmīgus lomus vēlot Jānis A.
24.maijs 2016, 12:22 | links
 
Lobesmaris,,,,pasaki cik tev tagad laiva maksā.
15.maijs 2016, 21:30 | links
 
Super... Siguldas pusē vēl klusums.
14.maijs 2016, 13:58 | links
 
Vakar 5 Līņi tika izvilināti;)
14.maijs 2016, 09:59 | links
 
ļiņ pošjol-šodien lielākais 2kg.
10.maijs 2016, 19:36 | links
 
Sveiks, kā ar līdakām ezerā, kožās arī?
10.maijs 2016, 15:23 | links
 
Sveiciens, vai līnis jau iet vaļā?
10.maijs 2016, 14:53 | links
 
Tuvākās nedēļas laiks lutinās - grēks nebūt pie/uz ūdens!
3.maijs 2016, 15:44 | links
 
Atklāšanas atskaite: sešas zivis - trīs zemmēri, trīs mērā no 50 - 60cm, bonusā asaris 712g. Kolēģiem līdzīgi, vienam septiņas zivis, bet tikai viena mērā 58cm, otram četrpadsmit zivtiņas, no tām divas mēra 50 un 61cm.
Principā, viss kā parasti, bet sezona sākusies.
Ne asakas!
3.maijs 2016, 15:38 | links
 
dzejam-speciāli jautājums par apsolītajiem tenisa kortiem -golfa laukiem u.u.t. Gaidu jau 6 gadus.
3.maijs 2016, 13:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager