Lobes ezers

Cope
Sveiki.
vai kāds var padalīties, kas notiek pēdējās dienās Lobē ar līdakam?
14.novembris 2015, 15:32 | links
 
31.okt bija auzas, aizbraucu uz ezeru un braucu maajaas, valjaa tikai pata vidus bija. Naakoshajaa dienaa jau bija okei, uz peecpusdienu jau valjaa bija viss. Man zivis bija, tik shodi bija daudz. Meeraa tik viena uz divi kg. Mazaas arii bija...
9.novembris 2015, 14:37 | links
 
Vakar vakarā zvanīju Laivu bāzei, saka ka ap visām salām ledus, un sestdien tik ar elektromotoru bij jēga, bet pa visu dienu vienai laivai tik zemmērs trāpijās, gan jau līdakas šokā un es ar izdomāju nekur nebraukt ;)

chillis, 1.novembris 2015, 14:29


Tas gan ir meli. Biju 1.novembrī, ledus bij pie krasta. Man 5 laivā un 1 paturēta (2,5kg.) Vēl sarunājos ar vienu, kam līdzīgi, arī izmēra ziņā tas pats. Kurš tādu infu grūž ārā nezinu.
9.novembris 2015, 08:59 | links
 
Skābaržos šodien uz atlikušo dienu un un rītdienu pieejams motors.
Laiks silts, ledus nav :) un arī vējš nav liels.
Esam ierīkojuši arī apgaismojumu, tagad arī vakarā var labi redzēt kur atgriezties krastā.
Droši, gaidīsim ciemos!
Viss info - www.skābarži.lv
7.novembris 2015, 14:11 | links
 
Vakar vakarā zvanīju Laivu bāzei, saka ka ap visām salām ledus, un sestdien tik ar elektromotoru bij jēga, bet pa visu dienu vienai laivai tik zemmērs trāpijās, gan jau līdakas šokā un es ar izdomāju nekur nebraukt ;)
1.novembris 2015, 14:29 | links
 
Kas notiek Lobes ezera ?
1.novembris 2015, 12:48 | links
 
Biju sestdien uz visu dienu no Māra bāzes. Man 5 mēra līdakas, kaut lielākā tikai 1,5 kg. Paņēmu trīs. + zemmērs. Strādāja gumija un rotiņš. Čomam ar ko bijām kopā laivā viens dūcītis pie laivas aizgāja. Otriem diviem čomiem citā laivā katram pa mēram. Biju pirmo reizi, bet ezers smuks, patika. Atšķirībā no Babītes te vismaz var pamētāt un katreiz nekabināt kilogramu zāļu no āķiem.
19.oktobris 2015, 15:44 | links
 
Paldies RDX par info, noderēs :) Svētdien biju no 10.30-16.00. Trīs laivā, no tām divas ap 45-50 un viens arī mērs ap 56 cm. Strādāja vobleris gar niedru kantēm. Biju no Alauku bāzes, Māris teica, ka nekā diža neesot arī citiem, lai gan ezers bij pilns ar copmaņiem :)
19.oktobris 2015, 10:21 | links
 
Skābaržos šodien motors brīvs. Vēl var paspēt.

Rīt gan jau aizrunāts.
17.oktobris 2015, 14:55 | links
 
Kungi, tādas sarunas parasti risina privātā sarakstē :); kas uz ko ķer. ķeru uz vobleriem ar iegrimi līdz 1m, spilgti krāsojumi, ne gar malām, jo tur daudz zāles, man nepatīk. Tehnika - twich, pagaras pauzes.

Ne asakas!
16.oktobris 2015, 20:12 | links
 
Šodien no plkst.10:00 -16:30,6 līdakas.2 mēri -1,5 kg un 4 zemmēri.Visas uz sudraba rotiņu,3 nr.Lēni vilkts gar zāļu puduriem.Laivu ņēmu Skābāržos un tās puses arī laidos iekšā.
16.oktobris 2015, 18:55 | links
 
Jā, šī gan būtu vērtīga info :) Tiesa - domājams, ka tehnikas un praksē iegūtos knifus ir grūti "ielikt" tekstā, lai citiem arī izdotos :)
Mani arī pagaidām Lobe nav lutinājusi. Šogad esmu bijis kopumā kādas 4 reizes - tikai pavasarī dabūju mēru, vēl pa sezonu kādi 6 zemmēri... Ar plānoju brīvdienās atgriezties pie mēģinājumiem :)
16.oktobris 2015, 12:22 | links
 
Pagājušo sestdien bij sūdīgi ar copēm bet apmētājot pudurus pie lidakām tikām.
16.oktobris 2015, 11:51 | links
 
Rdx, varbūt vari padalīties kā Tu tajā Lobē tās līdakas ķer? Pagājušosestdien visu dienu izmētājāmies - pa 2 laivām uz 4 cilvēkiem 1 cope bija..jāatzīst, ka pārējām laivām arī bija praktiski tukšā, bet nu man tā jau nav pirmā reize, kad tur pa nullēm esmu..

Tu viņas ķer zāļu biezoknī vai klajumā? Un ja nav noslēpums kādus mānekļus lieto šajā ezerā. Pats mēģināju gan tviču, gan rotiņus un šūpiņus kā arī gumijas(gan pretzāļu, gan standarta). Un vēl jautājums vai pretzāļu gumijām, ja tādas izmanto, tu lieto svina galvu vai iztiec vnk ar ofstāķi bez džiggalvas?

Šonedēļ atkal domāju aizlaist pamēģināt, kaut kā jānoņemtas lāsts tam ezeram... :)
16.oktobris 2015, 00:07 | links
 
Lobe, līdakas 10.gab, - 6gab. mēra. (lielākā ap 3.kg. - peld tālāk). 2gab. ap 60cm brauc bērniem.
14.oktobris 2015, 19:46 | links
 
Lobe, 16gab. - 4 x mēra. Viena tiks bērniem.
11.oktobris 2015, 20:08 | links
 
Šodien no 8:00 līdz 13:00 neviena līdaka tā arī nepieteicās. Satikām inspektorus - patīkami. Šiem ar pa tukšo. Saule sildīja, zāles ar šķiet sakritušās. Diena izdevusies, cope - nē. Starp citu, niedres un meldrus pļaut ir labì, bet tie ir arī jāizvāc no ezera!

kasparic, 27.septembris 2015, 18:39


Skatos esi lietpratējs, gaidīsim Tevi palīgā uz niedru savākšanu.

Ja kādam ir kādi konkrēti jautājumi, lūdzu rakstiet vēstuli, iedošu savu numuru, sazvanīsimies.
It īpaši Māri - esmu atvērts Taviem jautājumiem!
1.oktobris 2015, 12:34 | links
 
26.09.15 no plkst. 12-19, 20 līdakas laivā mērā tikai 3.
28.septembris 2015, 13:58 | links
 
Malacis zipcs - cepuri nost meistarībai. Es vakar no 7.30 - 14.00 ezerā, bij kādi 6-7 iznācieni, līdz laivai neviena netika, izmērs arī nelikās daudzsološs. Pieteicās viens asaris, bet tas amnestēts. Satiku vēl dažus copmaņus, kam samērā līdzīgi rezultāti :)
28.septembris 2015, 10:55 | links
 
Šodien no 7:30-16:00 copes ap 40-50. Laivā tika padsmit līdaķeles no kurām trīs mēri. Daudzi labas līdakas aizgāja neuzmanības un neveiksmes dēļ.
27.septembris 2015, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager