Lobes ezers

Cope
Šodien no 8:00 līdz 13:00 neviena līdaka tā arī nepieteicās. Satikām inspektorus - patīkami. Šiem ar pa tukšo. Saule sildīja, zāles ar šķiet sakritušās. Diena izdevusies, cope - nē. Starp citu, niedres un meldrus pļaut ir labì, bet tie ir arī jāizvāc no ezera!
27.septembris 2015, 18:39 | links
 
kā valdība lēma, tā būs.tas par motoriem-tie bija inspektori.3 veči laivā un suns-tas jau ir kruta. ai-
šie nevīžas suni aizmisa, bet tāpat brauca, kat tavu māmiņu. dzhejs-tu man patīc.

bolsheviks, 21.septembris 2015, 17:21


Ar motoru ezerā vēl var būt niedru pļāvējs, bet tas gan nav 2,5zs un pa velti apkārt nevizinās.
23.septembris 2015, 16:50 | links
 
jah, tad tu laimīgs, man atkal nekas lielāks par 55cm ( + - 1kg ar plusiņu) neķērās. Laikam jau jāzin tur tās vietas, kur lielās mājo :)
21.septembris 2015, 19:42 | links
 
inspektori gan, vairāk pēc bomžiem izskatījās pa gabaliņui, bet labi ka nepiebrauca pie manis, dabūtu zināt ko es par viņiem domāju. Izkāruši pīckas un velcē, nez par licenci ar samaksāja?
21.septembris 2015, 19:39 | links
 
par zaudējumiem-straujuma. par ienākumiem-arī. nevajag tak tik daudz barot. 20 kg tas jau ir maissis.
21.septembris 2015, 18:01 | links
 
Man ar pieredze ar Lobes inspektoriem, piebrauca ar benzīnnieku 2 makšķernieki ar makšķerēm laivā un prasa, kā cope. Es atbildēju, paldies, tagad vairs necopējas, jo nobraucāt gar noskatītajām potenciālajām vietām. Uz to saņēmua atbildi uzrādīt dokumentus. :)


sigi, 21.septembris 2015, 14:23

Uz šo jautājumu vajadzēja atbildēt-kas maksās man par zaudējumiem?
~Atbraucu uz stundu,iebaroju par 20 eiro.Jāsauc policija ;)
21.septembris 2015, 17:51 | links
 
kā valdība lēma, tā būs.tas par motoriem-tie bija inspektori.3 veči laivā un suns-tas jau ir kruta. ai-
šie nevīžas suni aizmisa, bet tāpat brauca, kat tavu māmiņu. dzhejs-tu man patīc.
21.septembris 2015, 17:21 | links
 
Benzīna motors Lobē 100% nozīmē inspektorus. Tiesa, vakar viņi bija selektīvi noskaņoti - man lepni aizpukšķināja garām.

Nevaru palepoties ar līdaku skaitu, bet mājās aizbrauca divas: 1.5 un 3 kilo.
21.septembris 2015, 14:38 | links
 
Man ar pieredze ar Lobes inspektoriem, piebrauca ar benzīnnieku 2 makšķernieki ar makšķerēm laivā un prasa, kā cope. Es atbildēju, paldies, tagad vairs necopējas, jo nobraucāt gar noskatītajām potenciālajām vietām. Uz to saņēmua atbildi uzrādīt dokumentus. :)

Es protams, inspektoru vietā, ja gribētu maskēties, neizmantotu benzīna motoru, jo, pirmkārt, tas tā pat ir 2.5zs un ar to panākt neko nevarētu, otrkārt, maskējies kā gribi, kaut sievu līdzi reidos ņem, benzīna motors Lobē ir aizdomīgs. Man protams ar dok.viss bija kārtībā un prieks, ka vispār kāds pārbauda, bet vnk nesapratu loģiku..
21.septembris 2015, 14:23 | links
 
rdx- Tev domājams vajadzētu zināt, ka tie ir inspektori :)
21.septembris 2015, 14:12 | links
 
Vakar Lobē no 0730 līdz 1800. Rezultāts - 23 līdaķeles, 4 mēra, tās tāpatiņās biku virs 50cm tik. Mājās viena aizbrauca + 2 asari, lielākais - 430gr.
Vēl redzēju trīs "gudreļus" laivā ar benzīnmotoru, kas brīnījās par to, ka visi uz viņiem skatās (dzirdēju sarunu, kad garām brauca). Interesanti, no kuras bāzes tie varēja iebraukt, ja jau benzīnmotori ir aizliegti šajā ezerā? Varbūt laivu bāžu saimniekiem vajadzētu vairāk kontrolēt ko un ar ko laiž iekšā, jo grūti pārmest cilvēkiem, ja viņi nav informēti par noteikumiem, lai arī nezināšana neatbrīvo no atbildības.
21.septembris 2015, 11:07 | links
 
Kontakti skābaržu bāzei un info:

www.skabarzi.lv

No nākošās nedēļas nomai būs pieejams arī elektromotors.
15.septembris 2015, 22:02 | links
 
Kā var dabūt laivu? Tur iepriekš jāpiesaka vai kā?
Iedodiet kāds kontaktus tām laivu bāzēm.

Bullis, 15.septembris 2015, 18:49

http://www.copeslapa.lv/udns/lobez.htm
15.septembris 2015, 18:52 | links
 
Kā var dabūt laivu? Tur iepriekš jāpiesaka vai kā?
Iedodiet kāds kontaktus tām laivu bāzēm.
15.septembris 2015, 18:49 | links
 
Piektdien 11.09. biju no Māra bāzes- izvilku 25 līdakas, 8 bija mēra. Paņēmu četras. Daudz tukšās copes.
14.septembris 2015, 22:08 | links
 
Sveiki,

kas jauns Viskalii? Liidakas jau keras? Kaa sogad ar laivu nomu, cena? Tas ezers nav stipri aizaudzis, ir kur vel spiningu iemest? :)
12.septembris 2015, 07:56 | links
 
yap. no Rīgas skatoties, Māra bāze vistuvākajā stūrī, Pētera - vistālākajā.

Headhunter, 3.septembris 2015, 22:57

un apkārt ezeram Skābāržu bāze?

salvis333, 4.septembris 2015, 08:27


Tieši tā, pa to pašu viaduktu braucot pāri, garām Pēterim pa celiņu uz priekšu, otrā pusē ezeram - Skābarži.
6.septembris 2015, 18:02 | links
 
Par Skābaržu bāzi neko nezinu, parasti braucu no Pētera vai, visbiežāk, Māra bāzes, man pret viņa krivo humora izjūtu nav nekādu pretenziju, nervu sistēma stabila :), jāsaprot arī, ka cilvēks visu vasaru ceļas hvz cikos un saskaras ar ļooooooti daudz dīvaiņiem.
4.septembris 2015, 09:01 | links
 
yap. no Rīgas skatoties, Māra bāze vistuvākajā stūrī, Pētera - vistālākajā.

Headhunter, 3.septembris 2015, 22:57


un apkārt ezeram Skābāržu bāze?
4.septembris 2015, 08:27 | links
 
yap. no Rīgas skatoties, Māra bāze vistuvākajā stūrī, Pētera - vistālākajā.
3.septembris 2015, 22:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager