Lobes ezers

Cope
Sazaans
:))))
Ņeotkloņaisja ot temi.
:))
13.jūlijs 2011, 17:10 | links
 
To urmaas.
Tu nēesi ne tiesnesis, ne prokurors ne advokāts, kaut gan par pēdējo varu maldīties. Tā ka...
Un Tavai zināšanai. Māris nav amatpersona kā apsaimniekotājs, bet gan kā pagasta pilnvarota persona kura nevar izmantot dienesta stāvokli, jo pilnvarotai personai tādas nav. Ja Māri būtu amatpersona, tad pirmkārt viņam nevarētu būt apsaimniekotā ezerā sava biznesa. Palasi likumu par interešu konfliktu ;D
13.jūlijs 2011, 17:07 | links
 
vaigos ?:D
13.jūlijs 2011, 16:59 | links
 
Es ierīvēju!
:DDD
13.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
urmaas tu tak nedzer.!!
13.jūlijs 2011, 16:56 | links
 
Piektdienis
0.7 tāda brokastu tiesa vien ir.Iesākumam vienmēr vajag pa kilogramam!
:))
13.jūlijs 2011, 16:54 | links
 
Sazaans
Jebkurai no trijām Viskālīša laivu bāzēm bizness ir tikai un vienīgi laivu īre.Ja Māris saņem ,kaut niecīgu,bet atalgojumu par apsaimniekošanu,vai tad tas ir slikti???Ja ir kādi pierādijumi par dienesta stāvokļa izmantošanu privātajām vajadzībām,tad faktus v studiju.Savādāk tiešām izklausās ka kautko neesat sadalijuši.

Kā jau Māris rakstija - pļaujmašīnai vajagot ,tik nesaprotu tos birokrātu noteikumus,sertificētu vadītāju.Iedziļinieties,vai vismaz rūpīgāk izlasiet ko ari citi raksta.Savādāk tik persōnīgie aizvainojumi tik izskan!
:)
13.jūlijs 2011, 16:50 | links
 
Kapēc sazaans un māris nevar apvienoties,dubults neplīst un ezeram labāk.!!
13.jūlijs 2011, 16:44 | links
 
un ja publiski galvenos solījumus atspoguļos, nebūs kur atkāpties:D

polš no Jums par ideju!!!!!!!!!!!!!!!

mazāks tilpums par 0,7 nav polš un vājāks par 40% ar neskaitās (tas tā uz priekšdienām) lai zināt kā par idejām norēķināties:D
13.jūlijs 2011, 16:41 | links
 
kamēr būs ko ieliet, neviens neaizies un unzklausīs:D a diktafons tak ir, nedzīvojam jau 19 gadsimtā:D
13.jūlijs 2011, 16:39 | links
 
Un lai Jūs nedomātu ka no...šu Māri, tad viņš nenoliedzami ir darījis ari daudz labu ezeram. Piemēram ziemā neļāvis zivīm slāpt un papildinājis zivju krājumus.
13.jūlijs 2011, 16:38 | links
 
Par to 07 incanta ideja. Tikai kā pēc tam atcerēties, ko norunājām :)
13.jūlijs 2011, 16:34 | links
 
strīdā rodas taisnība:D moš topiks ko mainīs:D
13.jūlijs 2011, 16:34 | links
 
Piekdienis,lai iedzer,izkaujas un pa draugam šķiras!!

Karstais laiks dara nervozus!
13.jūlijs 2011, 16:29 | links
 
urmaas tulkojumā nozīmē (pūlis)


tā kā ,kāds smagi zaudēs :DD:
13.jūlijs 2011, 16:28 | links
 
Veči!!!!!!!!!!! vienam otru apdirš...... nekas nemainīsies, ja interesē, kā glābt ezeru, tad nākat kopā, izstrebjat vienu vakaru pa 0,7 uz katru aci un izsakat katrs savu sāpi un risinat ko.

kaut publiski problēmas varam risināt šeit forumā, star mums copmaņiem esu pārliecināts, ka ir visu profesiju pārstāvji, gan juristi, reklāmas speciālisti, gan vides sp.... utt.


ja šādi izdodas sasmelties idejas kā un ko darīt, tad varbut izdodas. Kāds noteikti strādā Statoilā utt. un var parunāt savā šancē, par kādu publisku atbalstu ezeram utt. savukārt kāds no masu mēdijiem par to visu varētu uzrakstīt un parādīt. (kaut es varētu to uzņemties, jo ir klasesbiedri kas ir reportieri gan TV3 gan LNT)


daram kaut ko! un ja izdodas kaut vienu šādu ezeru saglābt, tad varbūt pat varam ķerties pie nākamā!

tik ir jābūt gribēšanai to darīt,un personiskās intereses, ja tādas ir nedrīkst lobēt!
13.jūlijs 2011, 16:27 | links
 
To Headhunter
Pirmkārt es neteicu ka labāk, bet gan to, ka es domāju ka varu labāk apsaimniekot. Jūti atšķirību?
Otrkārt. Tu izteici varbūtību par manu personību, es viņu centos apgāzst neizplūstot diskusījās par to, kā radinieks esmu, vai nēesmu.
Treškārt. Tici man, ka man neviens ne dos, ne ļaus viņu apsaimniekot. Tā ka... Ja nu gadījumā no debesīm nolaižas eņģelis un notiek brīnums... Tad paskatīsimies gan.

Pārējiem. Man ir pie kājas Lobes bāzu bizness. Ja kāds uzmanīgi palasītu, tad saprastu uz ko norādu ar no tā varbūtējām izrietošām sekām un pārdomām par to, kam tas ir izdevīgi. Nedomāju ka Pētera bāzei ir izdevīgi tas, ka ezers ir neizplauts, vai Edgara bāzei tas ka ezers netiek kontrolēts. Pie viņiem nenonāk licenču nauda.
Un es nesaku ka mana taisnība ir vienīgā. Protams saprotu ka apsaimniekošana mūsu laikos nav bizness bet gan balstās uz entuziasmu. Bet ja nevari neko vairāk izdarīt ezera labā, tad palaid varbūt citus, kas prot, var un grib (es patreiz nerunāju par sevi), nevis publiski sūdzies cik viss ir slikti, kā visi kāš u.t.t.
13.jūlijs 2011, 16:21 | links
 
Sazaans, ar textu:
"To Headhunter
Atšķirībā no Tevis mani šeit daudzi pazīst personīgi." Tu nopozicionē sevi kā centrālo figūru - ja es nepazīstu, tad neviens nepazīst + vēl teksti, ka noteikti labāk apsaimniekotu ezeru, nu vecīt baisi daudz esi no sevis iedomājies. Gaidam pierādījumus par to, ka labāk apsaimniekosi ezeru, lai gan šķiet, ka nekas vairāk par plātīšanos internetā nav gaidāms.
13.jūlijs 2011, 16:05 | links
 
Urmaas, varu piekrist, ka braukt augumā, tas ir pats pējais arguments, kurš nenes nevienam nekāda labumu. Ja kādam ir fakti, tad lūdzu liekat tos galdā. Bet tā arī nesapratu kāpēc zāles pļāvējs nekursē pa ezeru. Nu jau būs mēnesis vai divi pagājuši pēc tā iegādes. Vienkārši cilvēciski gribas Mārim palīdzēt. Kaut ne fiziski, kaut ar morālo atbalstu. Ja ir zālespļāvējs, var taču kaut vai prasīt pagasta atbalstu, lai iedod kaut simtlatnieku pļaušanas darbiem un nofinansē dehvielas iegādi. Nezinu, vai tas ir tik sarežģīti.
Teikšu, kā ir, uz Lobi braucu tikai svētdienās, kad mazāk copmaņu. Gadus divus, neesmu sastapis nevienu inspektoru. Arī ziemā. Senāk viņi tur bija regulāri. Pāris reizes esmu saticis Māri. Bet viņš nav inspektors. Tas ir saisīts ar finanšu trūkumu vai kā savādāk? Piekrītu, ka Mārim nevajag atbildēt uz pesonīgiem apvainojumiem, taču par paveikto un problēmām šajā sadaļā būtu īstā vietā kur pastāstīt.
13.jūlijs 2011, 15:57 | links
 
To urmaas
Ar diktafona ierakstu pietiks vai gribi citus pierādījumus?

To Headhunter
Atšķirībā no Tevis mani šeit daudzi pazīst personīgi.
13.jūlijs 2011, 15:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager