Lobes ezers

Cope
o jopcik, tik mani tiesā neiesaistiet:D naf laika vazāties, jācopē:D
13.jūlijs 2011, 15:31 | links
 
Sazaans
Pamato savu apgalvojumu,par konkurentu izēsšanu un privātā biznesa lobēšanu.Ja vari pierādīt kaut pēdējo punktu,tad pret Māri jāierosina krimināllieta par dienesta ļaunprātīgu izmantošanu privātajām vajadzībām.Ja nevari pierādīt,tad Māris var celt prasību ierosināt lietu pret Tevīm par apmelošanu.Tici man,es iešu par liecinieku!!!
13.jūlijs 2011, 15:28 | links
 
a esot tak pļaujmašīna....
13.jūlijs 2011, 15:28 | links
 
es jau neesu Zatlers, kas uzreiz grib mainīt pastāvošo varu, man pie kājas, kas tur saimnieku, Māris, Uldis vai Epolits:D

tik par to, ja sāk ņaudēt ka nekas nesanāk, vai ir darīts viss, lai sanāktu, miljonus nenepelnīs, te ir tā vai nu ir ieksās to darīt vai nav!
13.jūlijs 2011, 15:27 | links
 
es nesaku ka vienā reizē tas izdarāms, bet mēģināt var. un man liekas mēģināt ir labāk, nekā nedarīt neko!
13.jūlijs 2011, 15:24 | links
 
Piektdieni
Ja dzīvotu,kā kādreiz,biku tuvāk Viskālītim.Tad man tur būtu ar izkapti izpļautas slepenās taciņas utt. Tavs variants - rīkot talkas,strādā tik privātā dīķī.Kāpēc? - Tās zāles jāpļauj regulāri,nevis reizi gadā.Tīri fiziski tas nav iespējams pat 50 entuziastiem.Platība par lielu.
:)
13.jūlijs 2011, 15:20 | links
 
nu ja šī visa ambrāža ir personisku lietu kārtošana, tad ar lomikiem uz lobi.

bet cik zinu no tā kas un kā notiek, tad tiešām vai nav uzņēmības , gribēšanas, vai kas cits.
13.jūlijs 2011, 15:18 | links
 
Urmas, atceries, figurēja diskusijās par un ap Lobi tāds Otilijs vai kauč kā tā. Vai tik nav tas pats personāžs....
13.jūlijs 2011, 15:13 | links
 
Ja interesētu tikai ezers, tad varētu organizēt dažnedāžādus glābšanas pasākumus, lai to glābtu.

Piemēram divdienieci talku, savācas copmaņi pa dienu pastrādā, vakarā atpūšas, pastāsta makšķernieku stāstus savās teltīs izguļās utt. nākamā dienā atkal pastradā. un katram talceniekam 6 vai 12 mēnešu licenzi par to + piesaistīt atbalstītājus, kas ar tehniku 'vai kaut vai degvielu palīdzētu! respektīvi iesaistīt visu ko iespējams, runāt caur masu mēdijiem, lai piemēram neste iedo 100 litri degvielas + stiga iedod krūmgriežos uz nedēļas nogali, honda ar laivām vai motoriem utt. pretī saņemot ielūgumus tik un tik, ko dalīt saviem klientiem. To var ar darbu dabūt gatavu, bet vai to kāds grib????


ja to darītu un uzrunātu tautu publisi kaut vai caur beztabu + makšķernieku raidījumiem, to varētu dabūt gatavu! Sponsoriem reklāma, talceniekiem brīva piekļuve ezeram. tik vai biznes no tā necietīs??? bet ezers noteikti iegūtu!
13.jūlijs 2011, 15:11 | links
 
Piektdieni
Ar āmuru daudz malkas saskaldīsi???
:DDD
13.jūlijs 2011, 15:02 | links
 
ABC
Ir jācepās.Bet tas nenozīmē,ka vajag braukt augumā cilvēciņam kurš tur vēl cīnās.Cits jau sen būtu metis mieru,bet Mārim tas laikam vairāk ir hobijs.Mani kkā nepamet doma ka Sazaans ir Laimoņa(bijušā pārvaldnieka) radinieks,vai pilnvarotā persona.Teksti tādi stipri aizdomīgi.
:)
13.jūlijs 2011, 15:01 | links
 
Saproti, ir skumji lasīt šādus stāstus, kur tiešām iet bojā ezers, ja interesētu ezers un tur mītošās zivis būtu pavisam cita lieta, bet te daži vai nu nemāk vai negrib saimniekot!
13.jūlijs 2011, 14:59 | links
 
Piektdieni, kāpēc Lobes tēmā būtu jābeidz cepties par Lobes ezeru? Ja jau tur ir taviem vārdiem "bezpridjels", tad vēl jo vairāk par to vajag cepties.
13.jūlijs 2011, 14:52 | links
 
Beidzat tak cepties!

vienkārši no malas lasot ir smieklīgi kā katrs uz savu pusi deķi velk! kāds cīnās par savu biznesu, jā biznesu, jo nejau ar varu kāds piespieda uzņemties šo atbildību, tas ka valstij nodokļi pa licenzēm jāsamaksā.......... par ko tur īdēt, tas cik kur bija jāpārskaita, varēji pierakstīt par ko, tur aiziet % par iekasēto no licenzēm (tad varat rēķināt cik bija iekasēts), + ezeru neciena, jo zināmā mērā tur ir terors, kā var aizliegt privātam kas tur dzīvo laivu turēt (sorry var turēt, bet ar noteikumu, ka bāzē, par kuru nonstopā jāmaksā)


Ja nevar vezumu pacelt, tad nah.... gar viņu grābstīties. Liela daļa to dara aiz entuzjasma, a ja kāds cenšas tikt pie gavas siles un nostrebties ........... no sorry ja neielija tik daudz.

a kapēc neielija....... lai aizdomājas! Visu var atrisināt ja grib, bet ja grib īdēt un lai piķis pats ripo neko nedarīdams....... tad jāmeklē kur ir leiputrija.


Jums tur ir kārtīgs bezpriģels un tas ir arī viss, sakārtojat sistēmu kas par ko atbild, kas kam jādara utt.
13.jūlijs 2011, 14:33 | links
 
kontroles mehānisms ir vienkāršs. pirmkārt informācijas apstrāde, otrkārt darbs ar makšķerniekiem, treškārt izķert maluzvejniekus bet klātienē! Tas ezers ir labi apsēsts!
Ja būs informācija arī bez līguma saistībām brauksim. Protams būtu labi ja par tādu reidiņu kaut par degvielu kāds atmestu!
13.jūlijs 2011, 14:13 | links
 
To plencisbrencis.
Pilnīgi nekas nav aiz ādas. Cilvēks piedāvāja, es piekritu. Gribu tagad redzēt, cik Māris ir konkrēts savos izteicienos. Vienk. es esmu pārliecināts ka viņam tā ir pārāk silta vietiņa un cieši saistīta ar viņa personīgo biznesu. Kas var būt labāks par ezera apsaimniekotāju, kuram krastā ir sava laivu bāze. Viņš var izēst citas bāzes un ezers (ne pēc papīriem) būs privāts. Līdz ar to ir lielas biznesa perspektīvas. It sevišķi, ja rēķina ka drīzumā būs jaunā D-pils šoseja un ezers no tās atradīsies pavisam netālu.

To Nazis.
Es jau par to pašu runāju, tikai bez līguma teksta :D It sevišķi par summām.
Ok. Ja būs nepieciešamība, zvanīšu. Kaut gan variet aizbraukt arī bez tā. Kontroles mehānisma Lobē nav.
13.jūlijs 2011, 13:50 | links
 
vo vo cik es esmu bijis lobē pie māra serviss un laivas ir bijušas ok cenas kam liekas ka dārgi lai nebrauc es labāk samaksāju kādu latiņu vairāk bet lai viss ir tip top nevis ka babite gadijās ka laiva tā smirdēja ka likās kakāds kluci tur būtu nolicis
13.jūlijs 2011, 13:45 | links
 
Sazaans:Tavs priekšpēdējais koments nu baigi jau savtīgs izklausās.
Vai nu tik ļoti mīli Viskālīti vai nu kas aiz ādas.
N.P.
13.jūlijs 2011, 13:13 | links
 
Mārim.- Līgums

2.punkts Biedrība apņemas ar savu ūdens un autotransportu veikt ūdeņu bioloģisko resursu un Padomes pieņemto saistošo noteikumu „Par licencēto makšķerēšanu Lobes ezerā” ievērošanas kontroli Padomes teritorijā esošajos ūdeņos, vadoties pēc Biedrības un Padomes saskaņotiem mēneša grafikiem. Gadījumos, ja to prasa operatīvā situācija – hidrometeoroloģiskie apstākļi, zivju nārsts utml., šie grafiki, pusēm vienojoties, var tikt mainīti.

Tātad Tu vari veidot kontroles plānu.

3.punkts Krapes pagasta padome apņemas no Lobes ezera apsaimniekošanā iegūtajiem līdzekļiem segt Biedrības izdevumus 40% apmērā no realizēto licenču summas. Ar izdevumiem šā līguma kontekstā tiek saprasti izdevumi par degvielu un eļļu auto un ūdens transportam, kā arī maksājumi, kuri ir saistīti ar telekomunikāciju pakalpojumiem, kā arī citi saimnieciskie izdevumi, kas saistīti ar ezera apsardzi.

Par tādiem procentiem ir grūti sūdzēties!!!! Un te jau rodās jautājums, vai nav vērts slēgt līgumu ar personu vai citu sabiedrisku organizāciju kas var nodrošināt pastāvīgu kontroli.

5. Biedrība apņemas:
 Augstāk minētos naudas līdzekļus izmantot tikai Līgumā paredzētajiem mērķiem;
 Palīdzēt citām Krapes pagasta pašvaldības pilnvarotajām personām zivju resursu kontrolē un konsultēt tās par attiecīgajām izmaiņām likumdošanā;
 Sniegt palīdzību jautājumos, kuri ir saistīti ar dabas aizsardzību ārkārtēju apstākļu gadījumos – zivju slāpšana, slimības utml.;
 Sadarboties ar Krapes pagasta padomi jautājumos, kuri ir saistīti ar ezera apsaimniekošanu un sniegt informāciju par izmaiņām vides likumdošanas jautājumos;
 Atbalstīt Krapes pagasta padomes projektus, kuri ir saistīti ar dabas aizsardzības un ūdeņu bioloģisko resursu atjaunošanas un kontroles jautājumiem;

Tātad ja ir problēmas ar ezera sakopšanu un izpļaušanu griezies pie Mēs zivīm nevis saki ka nav kam palīdzēt, ja nē tad tiešām lauziet noslēgto līgumu un izvēlaties citu organizāciju! Teiksim cik var uzticēties tiem kuri nespēj to darīt jau vairākus gadus. Samaksājiet sezonas algu tīri individuāli par sargāšanu un kvalitāte jums būs.
Valsts inspektors mums ir viens, ja tik būtu viņu iespējams dabūt uz turieni, bet šim jau nav laika ir jāstrādā zivjuaudzētavā. Makšķernieki sūdzās, pat sazvanīt nevar. Tā lūk arī sargājam un naudiņu saņemam!

Sazān VAA ir gatava palīdzēt ezera sargāšanā un nebūs tā ka to nezinās! Mēs jau to reizi pa reizei daram, varētu būt vairāk nekā MZ. Ja būs interese Tev mans nr ir. būsim gatavi palīdzēt.
13.jūlijs 2011, 13:09 | links
 
Nu jau visam būtu jāiet uz labo pusi. Māris vairākas reizes aicinājis, lai kāds nāk un dara. Nu ir konkrēts priekšlikums. Ne?
13.jūlijs 2011, 12:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager