Lobes ezers

Cope
Sazaans
Katrai bāzei lai īpašnieki paši tīra savus "kanālus".Ja ezera appļaušanai līdzekļu trūkums,tad tā NAV laivu bāžu īpašnieku vaina.Tā ir pašvaldības vaina.Ja līdzekļi tam netiek paredzēti un tāda ir ZF politika,tad nevaino visā Māri.Ja nevari ,vai nemāki,pa zālēm spiningot',tad,kā jau teicu - spiningo baseinā.
:))
12.jūlijs 2011, 14:48 | links
 
Māri, man liekas, ka brīžiem tu pārspīlē. Arī mēs katru mēnesi parskaitam padsmit tūkstošu latu nodokļos. Bet mēs negaidām, ka tāpēc valsts nāks manu biznesu stutēt un attīstīt. Tavs bizness ir tavs biznes, labs vai slikts, ne mums to spriest. Bet savs bizness tev pašam arī ir jāveido. Arī pārējiem, kas pelna uz laivu nomu, copmaņu izmitināšanu, būtu pašiem jādomā kāpēc ir maz copmaņu karstajos vasaras mēnešos. Tie, kas bieži copē Lobē, zivi noķer vienmēr. Jo viņi zina, kurās vietās nav vērts braukt, laiku tērēt, kur vieglāk zivi noķert. Paies vēl daži gadiņi un visā ezerā vasarā nebūs ko darīt. Pa šiem cpoes gadiem, kopš braukāju uz Lobi, daudzi līči ezerā ir pārvērtušies līdz nepazīšanai, ar laivu pat cauri izbraukt nevar. Nu pieņemat pagastā noteikumus, ka no katras iznomātās laivas tik un tik latiņi tiek maksāti ezera tīrīšani, domājat VISI arī par nākotni, ne tikai par šodienu.
12.jūlijs 2011, 14:42 | links
 
Sazaans-dažām bāzēm vajag saimnieku+ekskavātoru+roku darbu. Pēc tam pļaut. Pats un Pēteris zinu, ka esam pavasaros bāzu pieejas tīrījuši ar ... . Bez atbalsta, ta jebkura es to ezeru viens pats nepataisīšu, lai visi - i augša, i apakša būtu apmierināta. Ir iespēja Sazanaam ieteikt kā un ar ko, un kur, par ko sakopt to. Vai copmaņiem ir jāatbalsta opermīļi ? Izrādās ka ir, jo copes nauda ieiet valsts budžetā, opera tiek subsidēta, bet es pats esmu nemuzikāls un man neviens neprasa, vai es iešu uz operu ? Māksla ir dārgs prieks, bet katram vajadzētu būt tiesībām uz savu prieku- arī tiem kas ar mākslu ir uz Jūs. Esmu, stāvu ipar mākslu(maģistrs) un par copi, bez diploma, bet ar 60 gadu garu praksi.Būtu jaunāks brauktu prom, bet pašlaik cik varu esmu šeit.
12.jūlijs 2011, 13:51 | links
 
Māri.
Varbūt jāsāk ar to, ka jāizpļauj visām bāzēm izejas uz ezeru. Savādāk ezerā normali no visām bāzēm netiek. Pēc tam jau var domāt par to, kur un ko pļaut pašā ezerā.
Kā arī varētu sakārtot kanālu mutes, ezera daļu. Atbrīvot no peldošajām salām u.t.t., tad varbūt nāktu arī vairāk naudas no licencēm. Savādāk sanāk ka ezerā ir četras bāzes, bet normāla ir Tikai Tava. Jeb arī tas tiek darīts ar nolūku, lai viena bāze varētu pelnīt, bet citas nogrimtu...
12.jūlijs 2011, 12:50 | links
 
Vēl piebildīšu, ka man jau patīk, ka ezerā ir maz copmaņu, var normāli, neviena netraucēts copēt. Bet ir medaļas otra puse. Ezera apsaimniekošanai naudiņa arī neienāk.
12.jūlijs 2011, 10:40 | links
 
Māri
Varbūt vajag izsludināt konkursu un kādu no ZM ierēdnīšiem likt padarboties tavā vietā???Tad VARBŪT tik kkas varēs mainīties?Savādāk sanāk kā jau ēLVē.Naudiņu iekasēt visi grib,a strādā tik cilvēki,kuriem nav viss pie kājas.Tobiš uz iniciatīvu.Bet ar to paēdis nebūsi.
:))
12.jūlijs 2011, 10:35 | links
 
Urmaas, tās pļavas, kurās aug "eglīte" aizņem arvien lielākas platības. Pie zemā ūdenslīmeņa tur nekāda mānekļu valkāšana nesanāk. Tā zāle jau ir traucēklis ne tikai copei. Tu jau zini, ka ziemā zāles pūstot patērē ūdenī izšķīdušo skābekli. Tā ka tām lietām ir jābūt kaut kādā lidzsvarā. Zivju ezerā daudz, arī noķert var diezgan, bet ražīgo vietu paliek ar vien mazāk.
12.jūlijs 2011, 10:35 | links
 
Pļāvējs ir nopirkts par jūsu naudu, t.i. jūsu licenču naudu. Tā darbināšanai atliktā naudiņa tika atņemta. Šantāžas un draudu spiesti pārskaitījām ap 3000 Ls Zivju Fondam. Paliku parādā "Mēs zivīm" par ezera apsardzi. Skumji. Tūlīt jāsakasa atkal 1000Ls ZF par šī gada licencēm. Tie ir ministru kabineta noteikumi, bet valstij būtu arī jānodrošina malīšu ķeršana, bet šo tā gan ignorē. Pēdējais vides inspektors redzēts pirms 4 gadiem. Piekrītu, ka paretinot ezera aizaugumu copi uzlabotu. Uzlabotu zivju kustību, jo niedres vietām kā mūris. Pie manis ir smuki izpļauts tikai krastā, bet ezerā vēl nav sākts. Starp citu man pieprasa atrast priekš pļaušanas sertificētu niedru pļaušanas speciālistu ar tādu atbilstošu izglītību. Atkal valsts ar noteikumiem. Cope - kas tā tāda, tūlīt jāraksta atskaite par par zivīm-noķertajām. No copmaņa, kas negribēja lai ezerā būtu braki, esmu palicis par sagādnieku, grāmatvedi, sargu, licenču izplatītāju un pļāvēju. Maitas tomēr visa tā ierēdņu armija- visi saņem naudu un visu spiests darīt par velti, būtu kaut cik palīdzējuši, bet kas to deva. Viņiem- jo valstī sliktāk, jo viņiem- labāk. Kā var pastrādāt ja tev sasien rokas. Visa tā ma-ba piegriezusies. Tad ko darīsim-pļausim vai nepļausim un ko ?
12.jūlijs 2011, 10:19 | links
 
Ja gribat spiningot bez zacepiem,tad dariet to baseinā.Lai nu kur,bet Viskālītī var mierīgi līdakas kacināt bez izpļaušanas.
:))
12.jūlijs 2011, 10:01 | links
 
Varēji jau Māri tautai tepat pastāstīt. Lai nav dēļ katra copmaņa lieki mute jādzesē... Mani arī interesē tā pļaušanas lieta. Kā tur īsti ir. Ja jau esi ezera apsaimniekotājs un pļāvējs ir pirkts par pašvaldības naudu, vai Tev nav jārūpējas par visa ezera stāvokli? Savādāk pie Tevis tā smuki viss izpļauts, bet pārējā ezerā tiešām aizaudzis, pat paspiņot nevar. Jeb ari tam ir kāds cits skaidrojums...
12.jūlijs 2011, 09:04 | links
 
Andri labāk atbrauc ciemos,vai es kad būšu jūspusē tad varu visu pastāstīt. Par copi- 17-os 1 līnis, bet ruduļi mani no visa veida tārpiņiem notīrīja un domāju, ko ar šiem uzsākt. Pagaidām bez domas par labāku copi, bez tārpiem kaut ko rakstu.
8.jūlijs 2011, 22:30 | links
 
Sveiks, Māri! Pāgājušo svētdien biju ezerā. Neredzēju nevienu siena vālu. Ezers, ciešāko salu rajonā, tā pamatīgi aizaudzis. Pat poperi īsti vietām nevar pavalkāt, skujiņa līdz pat ūdens virsmai. Kādreiz rakstīji par pļāvēja iegādi, kā veicas ar pļaušanu?
Cope gan bija nekāda, ezers bija baigi klusais. Neatceros, kad pēdējo reiz tik maz līdakas ezerā noķertas. Kautrīgas tev tās mamzeles ezerā palikušas, ar kādiem labumiem tu viņas baro, ka viņas tā ignorē mānekļus? Tai pat laikā nemaz tik slikti nebija. Līdz pusdienlaikam līdakas 53 cm, viens zemmērs un viena smukāka nokratījās un asari reti, bet iepriecināja. Trīs gabali pa pus kilo un trīs sprīžinieki.
7.jūlijs 2011, 10:30 | links
 
Līdakas ar mānīšanu un ta zemmēra. Ideāla - daudzsološa vieta priekš līņa, brekša, karūsas, bet ruduļi (zemmēra) spēj novest ticīgo par atturībnieku- copē, jo pludiņš stulbi lēkā un atliek tik nepārtraukti papildināt tārpiņus uz āķa. Un atkal reklāma. Kaut gan laiks ideāls. Kluss un nomācies.
4.jūlijs 2011, 22:07 | links
 
Palasot to, kas notiek citur, tad vismaz nepārnem mazvērtības kompleksi-arī citos ūdeņos ir, bet tālu no ... . Tukšā nepaliks, bet joprojām lielīties nevar. Pa to karstumu un maiņpūti, ar zibeņu ko var gribēt. Tomēr daba+daži kg zivju vēl ir. Ja zvanot prasa garantijas par zivju kg-iem, tad iesaku tirgu. Lētāk un ātrāk, arī izvēle lielāka.
1.jūlijs 2011, 20:13 | links
 
Par līņiem-mazie līdz kg jau iznārstojuši, vakar atkal ar karstāku laiku lielākie atsāka nārstu. Vakar dienas vidū pa 2h divas bučotas līdakaciņas+6 uzsitieni, bet ar 1 āķi un pa zālēm... .Nopirku silikona zivtiņas kuras nav iespējams salīmēt ar suprmomentu. Praktiski 3 gb izmetu-ne nofiksēt āķi, ne padarīt smagāku ar svinu. Jaunums kurš nepriecē. Pašlaik copi par izcilu nesauktu, vai prosti nereklāma.
30.jūnijs 2011, 12:27 | links
 
otilij, gribi atkal jaunu niku taisīt ?
21.jūnijs 2011, 16:05 | links
 
katrs saprot pēc savas samaitātības pakāpes.
jautājums jau nebija par tīkliem, bet nu, katram savs. Reklāma nav vajadzība
21.jūnijs 2011, 16:04 | links
 
Izskatās ka jau sākts līgot:)
21.jūnijs 2011, 16:01 | links
 
Viss prosti bez akcijām - ņem un velci. Vari pamēģināt. Ar tīkliem 1000 Ls un uz augšu.
21.jūnijs 2011, 15:55 | links
 
lm- izskats, ka nepareizo tīklu izvilcis
Tev Jāņiem ar kāda akcija- katra otrā stunda par velti
21.jūnijs 2011, 15:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager