Lobes ezers

Cope
Lūdzu bez DDDDDDDD u.t . Pašlaik bez DDD tiek ķerti malīši. Ceru ka būs i foto , i protokoli. Atstāstījums par to kas notiek ezerā būs. Atvainojos par to, ka ne par copi, bet viss tas arī ar to sasistīts.
3.jūnijs 2011, 22:59 | links
 
Kas ir zviedru pļaujamais - man par to ir perversa interese - valsti vajag Māri čakarēt - bet kas tas bija par aparātu no kura valsts nokāsa makšķernieku naudu no Lobes ezera, šādi zviedru pļaujamie ja nav no laivas , maksā šobrīd ap 100 000 EUR
2.jūnijs 2011, 19:34 | links
 
Atkal vakar-laiks skaists, bet izteikta necope, jo 1 pusbreksis neskaitās. Nebūtu lielījies ar necopi, bet arī citiem vāji, vai pat ļoti. Skarbi bet patiesi. Vienīgais pozitīvas izjūtas raisošais moments - pēc 2 gadu garumā likumu+10 dažādu saskaņojumu u.c. stulbumu, mēs pļāvām un izmēģinājām ilgi loloto zviedru pļaujamo. Pirkts un gādāts par jūsu licenču naudiņu. Samaksa mūsu, bet ZF par to nokāsa ap 3000 Ls. Valsts , vai aiz tās slēpts rekets. Kapēc ? Ceru ar laiku saņemt saprotamu atbildi man un protams arī jums.
2.jūnijs 2011, 16:52 | links
 
Vakar lielākā līdaka mūsu bāzē 2 kg. Līņi pašlaik izkonkurē citas zivis , kā svarā , tā skaitā. Pašam pēc citu citu copes atlika vēls vakars un 2 līņi+tik pat liels rudulis(katrs +-900 g) vēl daži pusbrekši. Krabim-cik vakarā noķēri es zinu, bet kā pagāja rīts ?
30.maijs 2011, 11:15 | links
 
Katru sestdienu no rīta - 4os - atbrauc 3 copmaņi un līdz pustdienām paspēj noķert 5 līņus un dažāda kalibra brekšus. Citiem rezultāti mainīgi. Ir arī tādi kas paliek tukšā, redzot kur un ar ko copē , nav brīnums par to. Pašam un arī citiem trāpas pa kādam lieliniekam, kas ignorē labākās auklas un āķus-dara-aiziet it kā viss tas nav priekš viņa. Līdakas ņem , bet izmēri netur, ar protams izņēmumiem.
28.maijs 2011, 15:17 | links
 
Līņiem atgriezusies ēstgriba. No 19-22iem 5 gb. Katrs ap kg. Arī pusbrekši un ruduļi. Pūtiens bija pamatīgs, bet kaut kā jau sanāca. Vakars bez vēja.
24.maijs 2011, 22:27 | links
 
Vakar 1h laikā 10 vilktas -līdakas- ,bet laikam kaut kas nepareizi, jo 2 izvilktas, 1 amnestēta. Uz copenes 2 pusbrekši un viss, kaut gan citem veicās labāk. Līņi ņem, bet ar lielu negribēšanu.
23.maijs 2011, 09:51 | links
 
Vēsā laikā ar līdakām pa vidam, bet līņi vāji. Kaut gan vienam var teikt ka paveicās-pa vakaru un rītu kopskaitā 9 gb. Nācās dažiem paskaidrot kas ir mēra līdaka-sekoja liels izbrīns-čto , kak tak. Kur ir makšķerēšanas noteikumi-vismaz pāris valodās. Papildus tekstā- cik maksā nezināšana, vai neievērošana.
18.maijs 2011, 18:42 | links
 
Prieks par maku un tiesībām. Prieks par copmaņu brālību. Prieks par to ka tukšo nav. Prieks par to ka dzīvs palika copmanis kam likās ka ezers nav tik dziļš. Līņu un līdaku konkurence aktīva.
14.maijs 2011, 22:28 | links
 
Aizvakar biju noraucis līdz ezeram druscīt vizuli pamētāt. Vakars jauks, copes daudz, tikai izmērs varēja būt lielāks, bet ne jau par to ir stāsts. Beidzot copi muļķīgā veidā laivā biju pametis maku. Attapos tikai nākamajā rītā, kad saņēmu zvanu no paziņas par sava maka koordinātēm. Cepuri nost to copmaņu priekšā, kuri maku pacēla un nodeva to Lobesmārim. Paldies arī Lobesmārim par viņa operativitāti. Ne asakas!!!
14.maijs 2011, 13:04 | links
 
:D es šodien domāju par Lobi
aizmaucu uz Daugavu :)
12.maijs 2011, 23:14 | links
 
Šodien domāju ka bija viena no labākajām līdaku copes dienām-visu dienu praktiski i dzirdami, i redzami līdaku uzbrukumi. Pašam lielākā 3 kg, bet daudz vilktu, bet... .No visām otra lielākā 1,7 kg. Agri no rīta vēl paspēju kg līni un asari - arī kg. Skaista diena. Arī citi nepalika tukšā.
12.maijs 2011, 21:07 | links
 
Pirmdiena 9 maijs -kādi pieci zīmuļi + divas lielās iegāja ar purnu zālēs un norāvās. Izskatās ,ka ar šo līdaku tehniku, viņas jau vairākas reizes ir sevi atbrīvojušas no āķiem.Strādāja ceturtais MEPS un pa zālēm gumijas zivtiņa ar iekšējo āķi.
Mēģināju pa zālēm KUUSAMO , bet praktiski katrā iemetienā neskatoties uz atsitējiem uz āķiem bija zāles vai zaceps.
12.maijs 2011, 09:58 | links
 
Šorīt starp 7-8 iem līnis kg, rudulis+brekšuks katrs ap0,5 kg. Aizgāja kaut kas labs, ja ar auklu kas atļāva kg līni paņemt bez tīkliņa, tad nomainīju rīkus un turpinājums sekos. Pēc pazīmēm sākas kustība ne tikai līdakām. Par bildēm - manas iemaņas fotomontāžā ir vājas.
9.maijs 2011, 13:21 | links
 
smailers, tieshi shaadu copes izbrauzienu deelj es liidaku esmu aizbiidiijis taalu prom savaa meerkja zivju sarakstaa
8.maijs 2011, 20:30 | links
 
nu patiesībā striķi vairumam bija nikni, un tāpēc ārī laikam paļāvās, ka tos 2, ko iemeta saknēs, iedomājās ka izraus kaut ar visu meldru puduri, bet .... dzinks ....
Vienam savukārt patiešām smalkāki rīki un aukla, bet pārcentās meistarībā un ... čiks.
8.maijs 2011, 20:02 | links
 
smailers-mans ir nesaprašanā kā Lobes ezerā var pakāst mānekļus,ja nu vienīgi ar diegiem makšķerē.
8.maijs 2011, 19:45 | links
 
Ā, un pats galvenais. Uz mums četriem - tikai viens knapmērs zaļsvārce (vakar arī uzcepu, baigi labā sanāca), un daudzi kilogrami pussatrūdējušu pērno ūdensaugu. Vāks.
8.maijs 2011, 19:41 | links
 
Vakar ar biedriem biju Lobes ezerā laikā apm no 9-17. Pārmaiņus bija mākoņains vai pilnīgi apmācies, brīžam īslaicīgs lietus. Brāzmains, spēcīgs vējš, iespējams - austrumu. Zemāk esošajā postā minētajā mājaslapā atrodamajā fotogrāfijā ar itkā vakardienas lomu, debesis ir gaišizilas. Bet atšķirība ir, iespējams, tā iemesla dēļ, ka mēs atradāmies pretējos ezera krastos ... :)
Mēs darbojāmies ar peldošajiem un grimstošajiem, smagiem un viegliem džerkiem, sekliem un pusseklajiem vobleriem, poperiem, spinnerbaitiem, roteriem un šūpiņiem, izmantojot dažādas vadīšanas tehnikas. Šo 8 stundu laikā pakāsti 3 mānekļi - 2 dārgie (vobleris un booyah spinerbaits), viens lētais spinneris, viena pavadiņa, salaidu 'bārdā' savu Abu Revo (jau otro reizi apm 1.5 h pinķerēšanās mājās). Un ko man tagad darīt ?
p.s. apsveiciet mammas!
8.maijs 2011, 19:29 | links
 
Siltāks ZA vējš+pareizs vizulis un viss notiekas-Oļegs no Rīgas 1,07 m virs 8 kg un vēl kolēģi ar divām-0,85m 4,6kg un 0,87 4,3kg. Vēl vilkts, bet laime nav pinculis,rokā nepaturēsi-ušla. Džerkus ņem mazās. Tas viss redzams www.aulaki.net
7.maijs 2011, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager